Elite Dangerous Balkan Community Thread

Pozdrav nov sam hteo bih da igram datu igru mozeli pomoc , igru sam kupio jos kad je beta bila aliimao sam obaveze inisam je igrao ,kakko da vas nadem i da se uclanim u grupu .Igrao sam davno elite ali trebao bih pomoc
 
Leti orao i ugleda dvoglavog orla.

"Ćao" - reče orao.
"Ćao, ćao" - odgovori mu dvoglavi orao.

E, pa momci Ćao-ćao. Vratio se ja, a nije prošlo ni godinu dana. Nešto sam se smorio od Elite onomad, te ovo radi, te ono ne radi... Te ne može to ako nemaš joystick. Ali sad reših da probam ponovo. I dalje bez joysticka, jbg.

Uglavnom, prodao sam sidewindera i koristim Eagle (Ćao). Šta dalje da radim da bih se kasnije uklopio u vašu prestižnu zajednicu?

In-game nick: Pepe Pew

EDIT: molim promenu u prvom postu:
Pepe / Pepe Munze Konza
u
Pepe / Pepe Pew
 
Last edited:
nije frka da se odmah uklopiš u zajednicu. prijavi se na big forum i večeras na teamspeak (ako bude problema, isprati teamspeak temu na big forumu).

uvek je lakše u ekipi ;)
 
nije frka

Hvala, komšija. Ja toliko obožavam teamplay da je šteta da se švrćkam sam. Ali moram prvo malo da steknem osnovu.

Kao pevanje. Bolje ide ko zna refren i bar pola reči. Ostalo će da prođe sa lalalala. ;)
 
Koje štitove da stavim na Orlića - A2 ili A3? Masa Orlića je 50t, dakle podržava oba. Da li je A3 bolji zato što je 3x skuplji i više troši?

EDIT: npr. kec je skuplji od jugića, više troši, ali je i bolji. Zato nije menjan 35 god.

EDIT 2: np, ovde je odgovor, kao i mnogi drugi: http://coriolis.io/ Veći je bolji.
 
Last edited:
Evo, skrpio sam prvih 5 miliona za 10 dana. I nešto računam: treba da koknem još otprilike 300 Pitona u ratnoj zoni, pa da kupim i opremim Vulture.

Jeste li i vi tako lagano skupljali sredstva, ili ima nekih pametnijih i zabavnijih načina?
 
Ja sam moja sredstva skupljao na razlicite nacine. Prve novce sam zaradio jednom kracom ekskurzijom u nepoznatno, nekih 1200ly daleko od "balona", ali to je bilo u vreme kada se istrazivanjem jos nije moglo obogatiti.

Onda sam jedno vreme trgovao, dok nisam zaradio nekih 20-ak meleona. Koristio sam jedan od onih site-ova za trazenje najbolje rute, mislim da je bio ovaj: http://eddb.io/

Onda je negde u februaru-martu bio onaj period shvercovanja viagre aka Performance enhancers. Na tome sam zaradio 15-20 miliona.

Onda sam malo isao i izhivljavao se Vulture-om na madjuzvezdanom shljamu u obliznjem sistemu. To nije bas donelo velike novce, ali je bilo zabavno.

Onda je Frontier doradio rudarenje, pa sam kupio Imperial Clipper-a, nasao nenaseljeni sistem sa "pristine reserves" i otisao da rudarim. Onda sam shvatio da je mnogo unosnije prodavati painite/platinum/osmium rudarskim misijama, umesto na normalnom trzistu, pa sam to radio nekoliko nedelja i uneredio se od novaca. Mislim da sam presao 120 miliona ukupno...

Onda sam parkirao Clipper-a u garazu, isterao Asp-a i opet krenuo u nepoznato. Sada sam na nekih 6500ly u pravcu Eta Carinae...

Moj savet je da probas sve i radis ono sto ti je najzabavnije, jer ipak je cilj igre da se zabavljas a ne da zgrces novce.
 
Ja se okrenuo tamnoj strani,

zadnja 2 mjeseca teroriziram HQ od Winters tocnije sustav Rhea na skoro dnevnoj bazi. Sta da kazem nevolim zene sa kratkom kosom:)

Bilo je tamo neznam ni sam koliko pvp borbi, unistio sam preko 400 commandera...spomenuli me na radio sidewinderu.
 
pozdrav svima.....eto vratio sam se sa broda i naravno zaboravio sam polovinu stvari i malo ceprkao po setingu i
izbrisao save ....idiot....a kakvu sam cobru imaooo....jeli se nekom desilo ovo....nemam volje sad sve iz pocetka
 
Top Bottom