GalNet RADIO - Start !

Dzięki! Miło to słyszeć bo trudno dobrać coś uniwersalnego, neutralnego a jednocześnie ciekawego, co by się podobało większości (bo wszystkim wiadomo, że się dogodzić nie da).

Goliat - dzięki za uwagę dotyczącą odtwarzacza. Ten domyślny odtwarzacz jest bardzo głośny. Nawet przy maksymalnym ściszeniu trzeba dodatkowo przyciszać przeglądarkę. Pokombinowałem więc:


- Radio jutro powinno wystartować na TuneIn - "ichniejszy" odtwarzacz będzie może przyjaźniejszy

- Oprócz tego przygotowałem plik.m3u - do odtwarzania choćby na WinAmpie czy innym dowolnym odtwarzaczu:
https://www.dropbox.com/s/je8hdfpx1rn3ur9/galnet.m3u?dl=0
(nie trzeba się rejestrować na dropboxie by go pobrać - na dole okienka: "Nie, dziękuję, przejdź do wyświetlania"

Bezpośrednio z przeglądarki dostępny tutaj: http://listen.radionomy.com/galnet.m3u

- Sprytniejsze przeglądarki (np. Chrome) radzą sobie też z takim linkiem bezpośrednim: http://listen.radionomy.com/galnet


---

Przy okazji:
Dzisiejsza Godzina Grania (21:00 czasu polskiego) będzie podzielona na dwa odcinki - dzisiaj i w środę (też o 21:00) można przez godzinę próbować zgadnąć:
z jakiego filmu jest to muzyka.

Posty w tym wątku z odpowiedzią nagrodzone zostaną "Repem" i możliwością wyemitowania minutowego nagrania dowolnej treści na antenie GalNet RADIA !

Do usłyszenia, Piloci!
 
Last edited:
To jakieś złudzenie?..czy na TuneIn jest lepsza jakość?
Bo jakoś tak czyściej mi z głośników to teraz płynie :)
 
To jakieś złudzenie?..czy na TuneIn jest lepsza jakość?
Bo jakoś tak czyściej mi z głośników to teraz płynie :)

Leci tam ten sam stream. Ja bym obstawiał, że to kwestia innego odtwarzacza.

Ale cieszę się, że dzisiejsze zabiegi pomogły.
 
Oblivion z Tomkiem Cruse???

Tak jest !

Muzyka zacna, chociaż żeby skojarzyć z filmem trzeba mieć mocne ucho albo film na tapecie. Tym bardziej gratuluję.

Należny +Rep został przyznany, przysługuje Ci również minuta na antenie. Polecam nagranie jakiegoś tekstu, który zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu przed godziną grania. Może to być cokolwiek - byle w klimacie gry. Może pozdrowienie dla znajomych pilotów, może zagrzanie do boju, może hymn dla Imperium :) - nagranie można przesłać na galnetpl@gmail.com

W przyszłym tygodniu powtórzymy muzykę z "Obliviona" już bez zagadki, za to z pełnymi nazwami utworów.

Do usłyszenia, piloci!
 
Dzisiejsza "Godzina Grania" to kontynuacja soundtrack'a z "Obliviona".
Komu podobało się tydzień temu - zapraszam dzisiaj o 21:00.

Z braku ważniejszych ogłoszeń chciałem przypomnieć, że mimo iż to mnie słyszycie w radiu, na wiadomości składa się cały zespół GalNetu, który je tłumaczy i redaguje.

Są to w kolejności alfabetycznej:
- Baton
- DYoda

Przybył nam też nowy "Galnetowicz" - zajmujący się działem Husaria - rootsrat !


Podzielcie się w wolnej chwili uwagami o radiu. Co byście zmienili, ulepszyli.
W jakim kierunku rozwijać muzykę (bo lista utworów nadal jest uboga i musimy ją jakoś wzbogacić).

Do usłyszenia, Piloci!
 
Last edited:
Mnie wpadł to głowy szalony pomysł, żeby zrobić takie klimatyczne reklamy różnych produktów z Elite, żeby podkręcić klimat :)

Co do utworów, to wrzucałem już na forum husarskim, jak coś, to przekleję tutaj :)

Kiedyś na TS padł pomysł jakichś różnych pogadanek, rozmówek, jakby to wygląda od strony technicznej, można np. wrzucić taki godzinny blok, żeby tego reklamy nie przerywały? I jak sprawa z nadawaniem na żywo?
 
Dzisiejsza "Godzina Grania" powstała dzięki wielu pilotom, którzy uświadomili mi brak tak ważnej ścieżki dźwiękowej, m.in. Cmdr Goliat czy Cmdr Theseus Rorschach. Dziękuję i właśnie nadrabiam zaległości!

Wiecie już, że chodzi o "muzykę z...", zasady pozostają bez zmian.

Rozpoczynamy o 21:00. Godzina przedłuży się do 22:15.

Kto w trakcie trwania audycji napisze w tym wątku jakiej płyty słuchamy - wygrywa +Rep'a oraz możliwość przesłania minutowego nagrania, które zostanie wyemitowane w GalNet Radio!

Powodzenia Piloci! :)
 
Last edited:
Mass Effect OST? :)

Heh, szybki jesteś Goliat. Tak Jest! Lecą nagrody, czyli GRATULACJE, +rep i czekam na nagranie! Minutową mp3 możesz wysłać na galnetpl@gmail.com

Muzyka Jacka Walla i Sama Hulicka z 2007r. Jak pisał Casey Hudson - dyrektor projektu:
„Od najwcześniejszych etapów jego tworzenia, Mass Effect miał być oryginalnym dziełem sztuki o przyszłości, inspirowanym wielkimi doświadczeniami science-fiction z przeszłości. Synteza, ta oryginalność stworzyła ten soundtrack naprawdę czymś wyjątkowym, o ambitnych celach i bezprecedensowych wyzwaniach.”*

Miłego słuchania, w środę o 21:00 powtórka z tytułami utworów.


*http://pl.masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_Original_Soundtrack
 
Last edited:
Przyznam, inicjatywa świetna, samo wykonanie też. Jestem dosyć nowym graczem, gram od tygodnia i raczej na pewno umili mi to latanie od stacji do stacji za rzadkimi towarami. Pozdrawiam :D
 
Przyznam, inicjatywa świetna, samo wykonanie też. Jestem dosyć nowym graczem, gram od tygodnia i raczej na pewno umili mi to latanie od stacji do stacji za rzadkimi towarami. Pozdrawiam :D

Miałem podziękować, ale zacytuję i podziękuję dopiero pod cytatem - będziemy mogli to sobie czytać dwa razy pod rząd :) Dzięki !

Każdy może uczestniczyć w procesie tworzenia. Cały czas czekamy na pomysły, sugestie, propozycje muzyki, własne audycje!
Na mail: galnetpl@gmail.com można przesłać nagraną relację, która zostanie puszczona jako News.
Mogą to być korki przed stacją, ataki piratów czy spotkanie z obcymi...

----

Dzisiaj "Godzina Grania". Dziękuję przy okazji za muzyczne propozycje - większość tych muzycznych rarytasów to Wasze znaleziska!
Utwory premierowo puszczane w tym czasie, na stałe wchodzą do playlisty GalNet RADIO.

Przypomnę, że w czasie trwania sobotniej (czyli dzisiejszej) "Godziny Grania" pierwsza osoba, która w tym wątku odgadnie jakiej muzyki właśnie słucha - otrzyma nagrody:
- Chwałę
- +Rep (punkt forumowej reputacji)
- możliwość przesłania minutowego nagrania na galnetpl@gmail.com, które będzie wyemitowane przed kolejną "Godziną Grania".

Dzisiaj muzyka filmowa. Prawidłową odpowiedzią będzie tytuł filmu.
Myślę, że po 15-stym utworze pozna każdy, więc tyle czasu mają ludzie z lepszym słuchem :)

----

Radio zyskało lepszą współpracę z TuneIN - wyświetlane już są informacje o aktualnym utworze
(http://tunein.com/radio/GalNet-RADIO-s258142/)


Do usłyszenia, Piloci!
 
Last edited:
Top Bottom