Elite Dangerous Balkan Community Thread

Last edited:
try to contact theese guys:

http://pc-gaming-shop.kpizlog.rs/

it's not completly legal, but they are getting stuff like this from hungary and bringig it to Belgrade. it's also much cheaper then in gigatron and ušće.
usually they need like 10 to 20 days to deliver.

i have bought thrustmaster warthog from them.
 
Last edited:
14052502_172244843205218_623626802_n.jpg
 
  • Like (+1)
Reactions: MJC
Kratak info za sve ljude koji bildaju stending sa FED-om.

Nabacite jedno 200 miliona (6-7 tura iz SOTHIS i CEOS sistema za BUBLE) i pravac 17 DRACONIS sistem gde postoje 2 FED agenta koji imaju samo donatorske misije. Nadavacete se para ali rankovi idu samo tako. Ja sam pre dva dana krenuo kao petty officer a sad sam post captain. Jos jedan rank do federalne korvete. Pri tome nisam igrao po ceo dan. Posle podne i uglavnom uvece sam online.

PS: Spremite veci CARGO HOLD u brodovima (bar 2x16) i brzi brod jer za NAVY misije uglavnom daju da prosfercujete nesto u neku stanicu.

CMDR Dzudzi... out.
 
Za sve novopridošle balkance koji razumiju ex-yu jezike:
Navratite na Discord server BIG klana i podružite se malo, te upoznate potencijalnu posadu za vašu "bela lađa". :) Odmorite se od reddita i foruma i pričajte na našem jeziku. :)

Evo baš zadnjih dana glumimo svemirske arheologe i uglavnom se svi dobro zabavljamo. Zajednica balkanskih igrača koja se tamo okuplja nije velika, ali naći ćete nešto za sebe - bilo da želite naći savjete ili linkove za PvP/PvE buildove, zajedničke aktivnosti i slično ili da ste izgorili i želite se požaliti na igru (imamo i takve, ali evo sad rade inženjere iako zvocaju o tome ;) ).

Dobrodošli su svi, članstvo u klanu nije preduvjet ako vam to nije napeto. Jedino što je nepoželjno je svaka forma nacionalizma, tako da je garantirano ugodno okruženje! Većina nas su stare prdonje, 30+ , ali nemamo ništa ni protiv mlađe ekipe. I tako se i sami ponašamo k'o pubertetlije.

Aktivnost je uglavnom u večernjim satima.
 
Last edited:
ozn mi je javio isto da mu ne radi sype link. Ja se nekužim baš u to, pa ak skužite u čemu je problem sam mi pošaljite da ispravim.
 
Pozdrav balkanci!

Pozdrav svim balkancima iz Novog Sada... Kupio sam ED+Horizons na novogodisnjoj akciji ali nisam mnogo igrao od tada(1W 6D 13H 10min), inače verovatno pripadam veteranima koji su igrali originalnu verziju iz 1984. :)

Ingame sam CMDR DEJAVUNSW, imam Python-a i ne znam shta bih josh dodao. Pomalo sam bio usamljen pa sam reshio da potrazim srodne ljude na forumu i voleo bih da isprobam multicrew.
Svaki savet je dobrodoshao. :)
 
Pozdrav Dejavu!
Dođi na Balkanski Discord server (par postova iznad ti je link). Skoro svaki dan iza 8-9 navečer ima nekoliko domaćih stalnih igrača. PvE ili PvP, biraj - ima nas koji smo spremni pomoć i sa savjetima ili wingom. Tu i tamo organiziramo i evente, a ima i BIG klan tamo.

Ne moraš instalirati Discord ako ga nemaš, za prvu se posluži browser varijantom. Možeš i tipkat naravno, ali svakako preporučam majk. Ne grizemo :D
 
Last edited:
Zna li neko jesu li jaki ovi vanzemuljci, sta cemo kuku ako dodju? :D

Pozdrav svima, vidimo se na Discordu kada bude vremena. =)
 
Pa ima nas Balkanaca, sad pisem da nisam nikog upoznao od nasih ahahah kad ovaj post. Pozz ljudi drago mi je vidjet da nas ima i ovde. Veliki pozdrav iz Sarajeva. Ukoliko ima neki squadron nas, a slobodno mjesto nisam ni ujednom squadronu ni faction. A Elite rank Explorer, jbg najvise sam istrazujem skupljam kes za anacondu trenutno hahaha.
 
I ja sam svaki dan poslije posla, ovih dana sam uzeo bolovanje pa malo mogu duze bit ahahah. Dodao sam te upravo slican je nick kao na forumu :D
 
Pozdrav drugari, naravno da nas ima svratite na nas diskord. Vidite poruku (890) od Lex-a tu iznad imate link. Uglavnom se aktiviramo u ovo doba godine. Imamo i nas sistem u igri Rudjer Boskovic i squadron BIGG (Balkan Intergalactic Guerilla). Izvolite.
 
Top Bottom