[INFO] Przydatne linki, artykuły i informacje o Elite: Dangerous

rootsrat

Volunteer Moderator
Chciałbym zgłosić swoje narzędzie do znajdowania najlepszych tras handlu. W tej chwili poprawiam kod, bo dostałem od społeczności (która korzystała z programu) informacje zwrotne.
Na ten moment moglibyście podlinkować z ang. części forum.
W przyszłym tygodniu zamierzam wydać (ostatnią przed moimi wakacjami) aktualizacje 0.8 :)
I wtedy opiszę szerzej zmiany na polskim forum :smilie:

Dodane :)
 
W miarę jak będziesz tworzył wątki [Uniwersum Elite] możesz do nich linkować w OP, dzięki temu nawet jeśli gdzieś zaginą w gąszczu forum będzie można do nich dotrzeć bez problemu poprzez ten przyklejony tutaj.
 
Może nie link ale przydatny obrazek
Specyfikacja i osiągi dostępnych na ten moment pojazdów

EDShipSpecs3_zps40a090d4.png


Link do obrazka

http://i1029.photobucket.com/albums/y351/MikeSnos/EDShipSpecs3_zps40a090d4.png
 
Przydatna rzecz z tymi osiągami statków. Ciekawe czy będzie również aktualizowana w miarę jak nowe statki będą się pojawiać w grze. Z drugiej strony zastanawiam się czy podobne informacje znajdą się w oficjalnym "Ship ID Chart".

Nie masz linka do oryginalnego wątku z tym związanego?
 
Rootsrat jak możesz, to dodaj linki do pozostałych elementów Uniwersum Elite. Mam na myśli statki, na chwilę obecną jest tylko Cobra. Może jeszcze przydałaby się zmiana nazwy wątku na bardziej informacyjny, nowym osobom będzie łatwiej odnaleźć co, gdzie jest.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Dodałem linki do cyklu "Uniwersum Elite" oraz do wątku [MECHANIKA] - Linki do przetłumaczonych z DDA założeń gry.
 
Top Bottom