Witaj Commanderze! - Przywitaj się i dopisz do listy polskich pilotów ED.

Panowie, ja nie chcę niczego utrudniać, ale Wy też nie ułatwiacie.
Założenie jest naprawdę dość proste - jak napisał Sloma:
nick forum - lokalizacja - etap na którym ktoś dołączył do gry (alpha, pb1, pb2, gamma) - nazwa Commandera
Czyli np.
Marian --- PL Kozia Wólka --- Standard Beta --- Cmdr MarianRulez
Nick, lokalizacja, etap gry, nazwa pilota... i tyle.

CoSm1c gAm3r - okolice wawy - N/A - Dowódca CoSm1c gAm3r
Napisać PL Warszawa czy po prostu PL i tyle? Na jakim etapie przystąpiłeś do gry?


I proszę piszcie Standard Beta (nie 2), póki co taki będzie etap gry...
 
Last edited:
No i jak Cię tu dopisać?
Wersja gry nieznana? Premium Beta? 1? 2? Alpha? Standard Beta? Release?
Okolice Wawy? Czyli Warszawa czy np. Piaseczno, Radzymin a może Józefów?

N/A not available :) Nie mam jeszcze gry. W OP nie było podane "release" więc wpisałem not available.

Także jak wyjdzie to kupię od razu albo po jakimś czasie dłuższym bądź krótszym.

Co do zamieszkania aż tak dokładnie? hmm ok ;) dobra co mi szkodzi. Inwazji się nie boję xD

Wołomin.

W radzyminie kiedyś mieszkałem także w zgadywance co do okolic wawy byłeś blisko ;)
 
N/A not available :) Nie mam jeszcze gry. W OP nie było podane "release" więc wpisałem not available.

Także jak wyjdzie to kupię od razu albo po jakimś czasie dłuższym bądź krótszym.

Co do zamieszkania aż tak dokładnie? hmm ok ;) dobra co mi szkodzi. Inwazji się nie boję xD

Wołomin.

W radzyminie kiedyś mieszkałem także w zgadywance co do okolic wawy byłeś blisko ;)

Najazdów, zajazdów i wjazdów to mam nadzieję, że nikt nikomu robić nie zamierza ;)
Wpisujemy na listę osoby, które już mają kupioną jakąś wersję (nie muszą mieć dostępu, jak np. gdy kupią już teraz full game/release i jeszcze gry nie mają), czyli gdy zdążą sobie zarezerwować nazwę commander'a w grze (co robimy tu).
Przypomnij się proszę, jak będziesz już po tym etapie.
Pozdr :)


Dziękuję SOTBMP za przejęcie wątku i jego prowadzenie, wracam z urlopu a tu tyle zmian;)

+1

pozdr!
M

Dzięki za miłe słowo :)
Staram się ;)
 
O grze wiem od chyba... 3 dni? wczoraj kupiłem :) W Elite nie dane mi było grać, ale Frontier był moją długą amigową miłością :) Ponieważ jednak w obecnej wersji jestem totalnie zielony, to wspomnę, że nie mam pojęcia, jak nazywa się beta którą nabyłem (to ta, w której mogę grać jedynie w kilka misji, nieśmiało podejrzewam, że to Standard Beta) :)

Tulkaion - Chodzież (Wielkopolska) - Standard Beta (?) - Tulkaion (o ile mi zaakceptują, bo na razie jestem Backer #35959 :) )
 
Witaj Tulkaion,

przejrzyj nasze forum, jest tutaj naprawdę sporo informacji, a w razie problemów czy wątpliwości zadawaj pytania, jestem pewien, że każdy z nas tutaj chętnie ci pomoże. Ze swojej strony życzę tobie miłej lektury forum i ton dobrej zabawy płynących z grania w ED.

P.S. Już nie powinieneś mieć problemów z pisaniem, pierwsze posty wymagały zatwierdzenia przez moderatora.
 
Witam! Dopisuje się do listy i kto wie, moze spotkamy sie w jakims spokojnym systemie na uboczu galaktyki.

Hackett --------- PL Warszawa -------------- Standard Beta ------ Cmdr Lowell
 
Jako że posiadaczem Standard Bety jestem od jakieś czasu postanowiłem jednak zbadać forum i trafiłem na spis.

Pozdrawiam wszystkich.

ghoulas --------- PL Wroclaw -------------- Standard Beta ------ Cmdr Ghoulas
 
SotBMP - upgrade :)

Sorry! proszę o zmianę Cmdr. Uploader na Coyote! ;)

26. Uploader --------- PL Międzyrzecz ----------- Premium Beta 2 ----- Cmdr Uploader
na:
26. Uploader --------- PL Międzyrzecz ----------- Premium Beta 2 ----- Cmdr Coyote

no i było by :cool:
 
Zawsze mogę Cię wyedytować później, jakby co

Problem polega na tym, że już dawno temu zrobiłem sobie sygnaturkę i byłbym
delikatnie mówiąc niezadowolony gdyby jakiś 'international' tu wpadł i mi nick'a
za...brał ;)

Poczekam jeszcze parę godzin :)
 
Witam Jegomościów i ewentualne Jejmościny :)

Wczoraj przed snem zaszalałem i sprawiłem sobie Preorder+Expansion Pass (za USD, bo najtaniej wyszło ;)), takowoż *****m jestem już z Wami w grze, więc postanowiłem się i tu pojawić, pokonwersować o wrażeniach, oczekiwaniach, ewentualnie powspominać, jak się w Elite 2: Frontier najpierw kursowało na bezpiecznym szlaku od Sol do Barnards Star, potem dorabiało na większy statek wożąc luksusowe towary między niebezpiecznymi systemami, a koniec końców wracało do bezpiecznej przestrzeni, żeby zdobyć fortunę latając olbrzymim Panther Clipperem i, po jakimś czasie, mając pełne konto, zakupić jakiś zwrotny, a ładowny statek, coby móc rozpocząć karierę wojskową :D.

Chyba jeszcze nigdy nie wyłożyłem tyle kasy na grę, więc mam nadzieję, że jak pod koniec roku do niej (mam nadzieję) zasiądę, to Mr Braben i spółka przygotują oszlifowany diamencik, no i że nie polecą potem w kulki z tymi zapowiadanymi DLC. Normalnie chyba nie ryzykowałbym, ale sentyment do Frontiera mam taki, że hoho, a do tego jeszcze jak zobaczyłem ten kosmos w Elite: Dangerous... Kusiła mnie beta, ale stwierdziłem, że wolę poczekać i dostać na raz pełnowartościowe danie, no i zaoszczędzić te parę zet :).

Co do danych, to byłoby to jakoś tak:


burntsnow ---- PL Jaworzno ---- Release ----- Rob Burntsnow


Pozdrawiam :)
 
Top Bottom