ZNIŻKA NA JOYSTKICKI I HOTASY!

rootsrat

Volunteer Moderator
A co to leży pod choinką? Prezent świąteczny? Czyżby to 25%-owy rabat na produkty Thrustmastera?:) Zniżka, która obowiązuje w sklepie internetowym ALSEN: https://www.alsen.pl/strefa-gracza/...min]=&priceFilter[max]=&filter[21][0]=2108982 ???


Wpisując kod promocyjny TWH-ELITE, uzyskacie 25% rabat, który jest naliczany jest w momencie wpisania kodu w koszyku klienta.


UWAGA! Kod będzie aktywny od poniedziałku 18-12-2017 do 31-12-2017 lub do wyczerpania puli produktów objętych promocją.


Asortyment sklepu w tym tygodniu powinien ulec zwiększeniu.


WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM PILOTOM ŻYCZY SKRZYDLATA HUSARIA [hotas]
 
No ja bym chciał, ale znów nie mogę Ci dać Repa zanim komuś innemu nie przyznam.
Albo już Ci się przepełnił ekwipunek na repy. Wrzuć do skrzyni trochę i wróć :)

[video=youtube;YrLk4vdY28Q]https://www.youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q[/video]


Za akcję dziękuję! Sam się chyba skuszę jeśli tylko pojawi się zestaw Thrustmaster T.16000M FCS z przepustnicą. Mój "Hotas X" już mocno wysłużony jest...
Przy okazji - ktoś ma, używa? Czekałem na recenzję na forum ale się nie doczekałem...

Hahahahaha no i to to po prostu mistrzostwo:
aleksej-my-hotas-broke.gif
 
Last edited:
Rep poszedł - brawo i dzięki za publikacje, z pewnością wielu niezależnych pilotów skorzysta.

Rob - ja latam na zestawie FCS, recenzja?
Brać i się nie zastanawiać.
Kupiłem jakoś na początku roku i na razie minusów nie ma, na początku tylko brakuje centralnego położenia w przepustnicy, przesiadłem się właśnie z HOTAS-X.
A akcja Husarii to świetna okazja do tego - można mieć naprawdę dobry zestaw przy połowie ceny Sajteków.
Mimo, że w porównaniu z Hotas-X wydaje się delikatniejszy, to mam wrażenie że będzie służył bezproblemowo dłużej od konkurencyjnych rozwiązań.
Czego wszystkim pilotom życzę....
 
Dzisiaj ostatni dzień promocji!

Do mnie nadal nie dotarł zamówiony 21-go zestaw.

Najpierw przyszła paczka z opłatą 489,00 (kilka postów wyżej widać moje zamówienie), po kontakcie ze sklepem Joy miał wrócić z poprawioną ceną kolejnego dnia, po kolejnym kontakcie kilka dni pźniej joy miał drugi raz wrócić i do dzisiaj nic...

Czy komuś udało się skorzystać z tej promocji?
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Do mnie nadal nie dotarł zamówiony 21-go zestaw.

Najpierw przyszła paczka z opłatą 489,00 (kilka postów wyżej widać moje zamówienie), po kontakcie ze sklepem Joy miał wrócić z poprawioną ceną kolejnego dnia, po kolejnym kontakcie kilka dni pźniej joy miał drugi raz wrócić i do dzisiaj nic...

Czy komuś udało się skorzystać z tej promocji?

Musisz pytać w sklepie. Z tego co mi wiadomo to przynajmniej kilkanaście osób zamówiło i wszystko przebiegło bez problemów - sprzęt dotarł na czas, w odpowiedniej zniżkowej cenie etc.
 
Musisz pytać w sklepie. Z tego co mi wiadomo to przynajmniej kilkanaście osób zamówiło i wszystko przebiegło bez problemów - sprzęt dotarł na czas, w odpowiedniej zniżkowej cenie etc.

No pytam, pytam.

A ponieważ na razie niewiele z tego wynika - chciałem zweryfikować rzetelność tego sklepu.

Tylko jak na razie - wydaje się że jestem jedynym "Januszem Oszczędności". Z tego co mi wiadomo.

Dam znać jak coś się ruszy.

EDIT:
rootsrat - odpowiadałeś mi już na FB, odpowiadasz tutaj. Ja szukam i pytam ludzi, którzy zamówili. Nie "rzeszy zadowolonych klientów"...
 
Last edited:
Buhahahahahhaa

przyszedł dzisiaj po raz kolejny kurier z ręką wyciągniętą po 489,00.

MVgdWdF.jpg


Panowie, akcja super.

Ale na przyszłość sklep zmieńcie jak macie taką możliwość, bo jak na razie promocji polecić nie można.

H2QooXu.jpg
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ano, osobiście nie jestem zadowolony ze sposobu, w jaki Alsen ogarnął temat ze swojej strony, bo były pewne problemy.

Niestety to nie jest zależne ode mnie, bo to Thrustmaster wybiera sobie partnerów, a nie my. Cała akcja była też inicjatywą TM, a nie naszą - to oni zgłosili się do nas :p
 
Ano, osobiście nie jestem zadowolony ze sposobu, w jaki Alsen ogarnął temat ze swojej strony, bo były pewne problemy.

Niestety to nie jest zależne ode mnie, bo to Thrustmaster wybiera sobie partnerów, a nie my. Cała akcja była też inicjatywą TM, a nie naszą - to oni zgłosili się do nas :p

Dzięki za rzetelne wyjaśnienie. Może da się Thrustmasterowi w takim razie zasugerować zmianę detalisty na przyszłość.

Nie podejrzewam oszustwa, próby wciskania na siłę joya w innej cenie (choć mało brakło - ktoś inny odbierał przesyłkę za pierwszym razem) czy jakiegoś innego przekrętu. Jednak pomylić się DWA RAZY?

Do trzech razy sztuka. Na szczęście nie latam ostatnio, to specjalnie mi się nie pali. Tylko trochę się już boję tej paczki otwierać jak przyjdzie normalnie... :)

Oczywiście jak tylko historia się skończy dam znać.

Bezpiecznych lotów, Hetmanisko! :D
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Dzięki za rzetelne wyjaśnienie. Może da się Thrustmasterowi w takim razie zasugerować zmianę detalisty na przyszłość.

Nie podejrzewam oszustwa, próby wciskania na siłę joya w innej cenie (choć mało brakło - ktoś inny odbierał przesyłkę za pierwszym razem) czy jakiegoś innego przekrętu. Jednak pomylić się DWA RAZY?

Nie, raczej pomyłka. No taki sklep wybrali... Zmianę zasugerowałem już dawno i mam nadzieję, że następnym razem (bo zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z nimi) wybiorą innego partnera - wiem że mają jeszcze kilka sklepów, z którymi współpracują.

Mam nadzieję, że uda Ci się w końcu ogarnąć temat!
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Aktualizacja 08/01/2018: Akcja promocyjna zakończona. Kolejna taka akcja odbędzie się za jakiś czas, tak żę trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie nasze forum.
 
Jest!

Joy dotarł, cena prawidłowa, faktura poprawiona!

Zaraz podpinam i sruuuu. Jakby ktoś (ten Pan u góry na przykład) chciał się Robinusowi nieco odgryźć to najlepszy moment - nie znam nawet obłożenia przycisków :)

Na razie tylko zdjęcie - z jakże ostatnio popularnych - "unboxingów":

UNIluaF.jpg


:D
 
OFF TOP

Rękawica została szybko podniesiona, spotkałem się z przywódcą Husarzy w ich systemach domowych...

DSkO2mw.png


Co tu się wyprawia... :D
 
Top Bottom