Witaj Commanderze! - Przywitaj się i dopisz do listy polskich pilotów ED.

@Piotr - jak sobie ustawisz nick w grze - daj znać. I podaj proszę PL, czy inny kraj. Możesz również podać miejscowość.

@wszyscy - mam nadzieję, że się nikt nie obraża, że zmieniam Wam nicki z forum na rozpoczynające się z małej litery. Po prostu tym z Was, którzy podają nick z wielkiej, a zarejestrowany na forum mają z małej - piszę z małej.
Oczywiście jak ktoś ma z wielkiej litery - piszę z wielkiej.
Chcę zachować oryginalną i reprezentującą rzeczywistość pisownię :)
 
Wiam wszystkich :)
Piękne czasy polski kącik na forum ED :)
Na razie mam zakupioną podsawkę (wersję 1.0) w alpha/beta nie gram.
Nick w grze Acus Jameson.
 
Nie należę do ludzi lubiących fora, ale widzę że są pomocne... może moje zdanie ulegnie zmianie:).
Dzięki za info, dziś skorzystałem z linka. Jestem kapkę zawiedziony, wpisując wybrany przeze mnie nick i zatwierdzając wybór nie otrzymałem żadnego potwierdzenia, zdaję się na los, że wszystko działa jak należy i wkrótce w grze będę widoczny jako Peter Hathor. Niestety nie dodałem PL...
 
@Acus, Piotr - Panowie, jak nie chcecie, to nie podawajcie miejscowości, ale chociaż byście napisali czy PL czy nie. Polacy z różnych stron świata grają u nas...

Acus ---- XX YYYYYYY --- Release --- Cmdr Acus Jameson
Piotr --- XX YYYYYYY --- Beta 1 ---- Cmdr Peter Hathor


Chociaż ten X podajcie.

PS Powyższa forma (krótsza) jest taka przejrzysta... nie lepiej tak krótko, po żołniersku? :p
 
Dzięki Acus - już jesteś na liście :)

@Piotr - Dodany! UK London :)

@Fedhman Kassad - zrobione ;)
 
Last edited:
Witam serdecznie.
Nie wytrzymałem i też ED zakupiłem:)
Nie pamiętam dokładnie skąd o najnowszej części Elite się dowiedziałem ale nastąpiło to w dobrym momencie, na Premium Betę czy tym bardziej Alfę kaski bym nie miał. Betę zakupiłem, zainstalowałem i odpaliłem na 5 minut ;)
Wrażenie robi niezłe, okaże się w przyszłości czy zdania nie zmienię.
Pare razy wypowiedziałem się w blogu Szarego Wilka i na jego kanale YT. BTW. więcej filmików wskazane hehe.

Zari --- PL Jodłówka --- Beta 1 --- Cmdr Zari

P.S. lata ktoś na samej klawiaturze lub klawa i mysz? Jak się takie kombinacje sprawują w ED?
 
Witam -
Baton - UK, London - Beta 1 - Cmdr Baton

ps. "witaj commanderze"? niezły przykład pongliszu :)
ps2 - nie mam racji - ponglisz to by było Komanderze, co też ma swój urok swoją drogą :) - dobra, idę udzielać się w jakiejś dydkusji z sensem, sorki za oftopy :)
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Witam serdecznie.
Nie wytrzymałem i też ED zakupiłem:)
Nie pamiętam dokładnie skąd o najnowszej części Elite się dowiedziałem ale nastąpiło to w dobrym momencie, na Premium Betę czy tym bardziej Alfę kaski bym nie miał. Betę zakupiłem, zainstalowałem i odpaliłem na 5 minut ;)
Wrażenie robi niezłe, okaże się w przyszłości czy zdania nie zmienię.
Pare razy wypowiedziałem się w blogu Szarego Wilka i na jego kanale YT. BTW. więcej filmików wskazane hehe.

Zari --- PL Jodłówka --- Beta 1 --- Cmdr Zari

P.S. lata ktoś na samej klawiaturze lub klawa i mysz? Jak się takie kombinacje sprawują w ED?

Witamy na pokładzie :)

Mamy osobny wątek na pytania i odpowiedzi dotyczące gry, zapraszam tutaj.
 
Witam kolejne osoby na forum!

Polecam nowicjuszom zajrzeć na TS'a również, są koledzy którzy chętnie rzucają kontenerki (pozdro dla Grumana).

Na marginesie, określenie ponglish mnie bawi, bowiem musi być tylko używane w okolicach Londynu ;)
 
Wiam wszystkich :)
Piękne czasy polski kącik na forum ED :)
Na razie mam zakupioną podsawkę (wersję 1.0) w alpha/beta nie gram.
Nick w grze Acus Jameson.

Coś przeoczyłem wcześniej. Jak ci się udało dodać Jameson do nazwy Commandera? Jameson był zarezerwowany dla osób, które wyłożyły £1500 na Kickstarterze. W aplikacji backers jest napisane, że użycie Jameson jest objęte restrykcjami w przypadku imion. Ty napisałeś, że masz tylko podstawkę, miałeś szczęście czy jak?
 
Top Bottom