Przygody z Virtual Reality

Jeśli ktoś szuka Samsunga Odyssey+ to za 230$ + koszty wysyłki może kupić tutaj:
 
Jeśli ktoś szuka Samsunga Odyssey+ to za 230$ + koszty wysyłki może kupić tutaj:

Z tego sklepu kupowałem swojego. Bezproblemowo.
 
Jeśli ktoś szuka Samsunga Odyssey+ to za 230$ + koszty wysyłki może kupić tutaj:

Dako na jakim ty teraz hotasie latasz bo cos kojarze ze sprzedawales Thrustmastera ?
 
Dako na jakim ty teraz hotasie latasz bo cos kojarze ze sprzedawales Thrustmastera ?
Teraz nic specjalnego bo hotas Thrustmaster T.16000 FCS (+ kilka takich samych zapasowych joy-ów) oraz orczyk Pro Pedals CH Products.
Planowałem kupić Virpila ale mało czasu na granie i jakoś jeszcze tego nie zrobiłem :(
 
Dzięki coraz bardziej wysublimowanym mechanizmom, w VR mamy możliwość studiować rzeczy, które nawet w rzeczywistości byłyby dosyć trudne do odtworzenia...

 
Kolega chce kupić gogle głownie do E: D ale nie tylko i pyta co kupić.
Doradziłem mu albo Odyssey na promocji na amazonie albo Questa i kabel Oculus link.
Ktoś ma lepsze propozycje?

Wygląda że "do Elite" quest będzie w sam raz:


 
Nie działa na WMR i Pimaxie.
Jesli chodzi o tego drugiego to w grudniu 2019 chlopaki pisali ze dziala dobrze , moze z kolejna wersja sie cos sypneło ?

EDIT : Post z wczoraj :

" Tested out the new update with the Pimax 5K XR today, looks stunning and runs so well. Been holding of the mod for the issues with the cut-scenes and things. But, as this new update sorted them it was time to get the game and finally play it. "
 
Last edited:
A ja z innej beczki, potestowałem GeForce Now (streaming od nvidii) i muszę powiedzieć że jestem pod solidnym wrażeniem. W Elite można bez problemu grać, destiny 2 też było nawet grywalne. Polecam sobie spróbować - jest darmowy tier, logujemy się kontem nvidii. PC, Mac, Android i Nvidia Shield, a gry są Wasze - logujecie się do swojego steama na wirtualce nvidii.

IMG_20200206_234616_055.jpg
W płatnym tierze są rtxy 😁
 
A ja z innej beczki, potestowałem GeForce Now (streaming od nvidii) i muszę powiedzieć że jestem pod solidnym wrażeniem. W Elite można bez problemu grać, destiny 2 też było nawet grywalne. Polecam sobie spróbować - jest darmowy tier, logujemy się kontem nvidii. PC, Mac, Android i Nvidia Shield, a gry są Wasze - logujecie się do swojego steama na wirtualce nvidii.

View attachment 161521
W płatnym tierze są rtxy 😁

Tak. Darmowa wersja już pozwala mi na zabawy w pracy.
Sporo do myślenia mi to dało na temat sprzętu komputerowego, który zawala mi pokój. Jak się niedługo okaże - zupełnie niepotrzebnie.

O upgradzie komputera zanim pomyślę - też dwa razy się zastanowię.

Właściwie tylko do VR teraz mi będzie potrzebny.

Najbardziej mnie dziwi, jak producentowi kart graficznych ma się opłacać sprzedaż usługi, która te karty niebawem może uczynić niepotrzebnymi?
 
Top Bottom