Przygody z Virtual Reality

Na Steamie informacja tylko o interface po polsku, ale zwykle EA faktycznie leciała z dubbingiem.
Ja wolę w tę stronę wprawdzie (preferuję granie po polsku) ale wybór - faktycznie - zawsze powinien być. Tak więc protest popieram.
No i trochę na Steamie mi będzie wygodniej.
 
Chodzi o zasadę. Preordery są złe. Chyba że to Cyberpunk. Który być może dostanie VR support:

e8okpyixyg651.jpg
 
Ja tam raczej myślę że Katwalk zrobiło dila z CDPR na reklamę tych abominacji tak żeby dziennikarze którzy będą ogrywać cybera zauważyli katwalki, no ale nadzieja umira ostatnia! :D
 
"Rumors" grubymi nićmi szyty !
Redzi dziś fikneli w swoich obrotowych fotelach do tyłu na plecy i machaj nożkami z smiechu..
No patrz post poniży. Ale jeśli ktoś miałby to wykręcić to czemu nie CDPR. Wiecie chłopaki, dilej był, to macie bonusa - ubieracie toto ustrojstwo na głowę i jesteście netrunnerem :)

Być może dadzą jakąś pierdołkę typu Croft Mansion w VR jak było w którymś tam rebootowanym Tomb Raiderze? Nie wiem. Nie sądzę. Zarząd redów był niby bardzo sceptyczny... Ale potem któryś sceptyczny kolo z zarządu zaczął w Warszawie rozkręcać salon gier VR więc... NADZIEJA UMIRA OSTATNIA. Posikam majtki ze szczęścia jak będzie. Może wymagać 3090RTX - i tak kupię. :D
 
W podsumowaniu "Night City Wire" znalazł się Cyberpunkowy gameplay. Przedstawia tak zwany "Braindance" - odczytywanie wspomnień mieszkańców poprzez zakładanie przez bohatera pseudo-hełmu i odgrywanie wspomnień mieszkańców.

Samo to - jako możliwość oglądnięcia w VR - nawet jako osobne "vr-filmiki" - mogłoby być niezłe a dość proste i tanie w implementacji. Dodatkowo immersja: bohater zakłada urządzenie a gracz - hełm VR.

Wątpię w jakikolwiek VR motyw w Cyberpunku, pewnie by się tym chwalili. Ale potencjał - nawet bez dostosowywania interfaceu i sterowania - widzę.


EDIT:
A skoro zakończenie sugeruje, że bohater jest tak naprawdę w symulacji a jedyna rzeczywistość to te właśnie odgrywane wspomnienia - to wszystko by się zgadzało!

Asz spoiler! sorry...




nie no żartowałem... to już gdzieś chyba było... :)
 
Last edited:
Wątpię w jakikolwiek VR motyw w Cyberpunku, pewnie by się tym chwalili. Ale potencjał - nawet bez dostosowywania interfaceu i sterowania - widzę.
TFU! Potencjał! TFU! Elite nauczyło mnie nienawiści do tego słowa w kontekście gier. A VR w Cyberpunku będzie, bez obaw... ale nie tak jak chcecie :p
CDPR jest tak sceptyczny i tak uważa że "to jeszcze nie jest to" że członek zarządu pan Kiciński zainwestował w Wawie w salon VR :p
Także pewnie pogracie w VR w jakąś ekskluzywną wersję jak zapłacicie pieniążki i pojedziecie do Wawy :p Sorry cynik mi się włączył bo tu logo frontiera jest na tym sajcie... przprszm... not... :D
 
Top Bottom