Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 16 to 30 of 132

Thread: Elite dangerous (Україна)

Да, ну хотя-бы добавим друг друга в друзья. Сделаем группу в ВК и вместе в крыльях полетаем. CG планировать вместе. Можно на INARe зарегистрировать "крыло" (http://inara.cz/wings). Уже хорошо, а там и игроки подтянуться. Всего из Украины - 3500 игроков. 30 уж как-то собрать можно.

У меня три товарища в Украине играют. Кроме того, кто в этой ветке форума отписался.

Всім привіт!
    Сам з Харкова, граю з самого релізу (з перервами). Також знаю пару друзів з України, що грають у Еліту, та буду рад розширити коло знайомств українських пілотів.

Профіль inara у підписі - у грі маю таке саме їм'я.

Як вважаєте, чи варто створювати крило в INARA?
    Чи можна зібрати 15-20 пілотів з регулярним он-лайном, щоб виконувати задачі виходячи із спільних інтересів?
    Наприклад мінорну фракцію отримати. Підтримувати Силу або Фракцію. Можливо вступити в союз ... ну наприклад з GalCop або SEPP.

Всем привет. Я из Винницы, играю относительно недавно (где то месяц). Присоеденился к Айслинг Дюваль, буду качать имперские ранги. С удовольствием пофармлю баунти совмесно, в онлайне по вечерам почти каждый день, добавляйтесь буду рад компании. Ник в игре OttoRocket.

Originally Posted by avelco View Post (Source)
    Як вважаєте, чи варто створювати крило в inara?
    Чи можна зібрати 15-20 пілотів з регулярним он-лайном, щоб виконувати задачі виходячи із спільних інтересів?
    Наприклад мінорну фракцію отримати. Підтримувати Силу або Фракцію. Можливо вступити в союз ... ну наприклад з galcop або sepp.
    Залежить від мети.
    По-перше, треба визначитися з "форматом" крила (придумати якусь історію та мету, досягнення якої буде прагнути ця фракція - іншими словами, буде це якась корпорація, військова організація, піратська банда, або щось інше...). Мені здається що українське суспільство ED поки що не таке велике, щоб бути повністю самостійним і, як мінімум, на деякій час спочатку краще буде заручитись протекторатом більш крупних фракцій (краще Імперськими, Федеральними або Альянсу).
    А якщо це буде просто якась спільнота за територіальною або мовною ознаками - вважаю, що воно того не варте (ІМХО).
    По-друге, треба мати на увазі що в inara неможливо перебувати у двох крилах одночасно, тому деякі люди, які вже перебувають у інших крилах, не зможуть приєднатись, доки не вийдуть із свого старого. Наприклад, я не так давно приєднався до 9го Легіону Імперії і, при всій моїй повазі до українських пілотів ed, я поки що не планую виходити звідти найближчим часом. Але з радістю надам будь яку від мене залежну допомогу українському суспільству.

Originally Posted by ottorocket View Post (Source)
    Всем привет. Я из Винницы, играю относительно недавно (где то месяц). Присоеденился к Айслинг Дюваль, буду качать имперские ранги. С удовольствием пофармлю баунти совмесно, в онлайне по вечерам почти каждый день, добавляйтесь буду рад компании. Ник в игре ottorocket.
    Моё почтение и наилучшие пожелания достойному гражданину Империи.
    Буду в онлайне - добавлю. Единственное: у меня что-то в последнее время так получается, что играю, в основном, в первой половине дня, а по вечерам вjobую...

Згоден. Мета мжет бути "літературною" та "ігровою". І те й інше придумується легко. Для мене важливо, що-було була перспектива зібрати 10-15 гравцыів.
    Наприклад, для початку вплив і контроль декількох хороших систем, з хорошим технічним рівнем. Далі, у нас виходячи з ідеології є можливість підтримувати в CG різні сторонимаю. Маю на увазы не Імперію, чи Федерцію. Важаю що ділитися на федералів або імперців не добре. Нас і так мало. Але наприклад, працювати разом з Galcop, допомогати Жакові або бути в команді, яка змагається з EG PILOTS було би цікаво.

Originally Posted by OttoRocket View Post (Source)
    Ник в игре OttoRocket.
    Ты, походу, пробел пропустил в названии ника. Отправил запрос.

В Steam знижки на Elite Dangerous і Horizons Season Pass.

Щодо дискусіі, тема створена для визначення скільки з наших пілотів має прагнення гуртом щось робити.
    Як на мене немає значення хто в якої сили на даний момент, мережу розвідки теж треба мати
    Game play balance буде з часом змінюватись, тому на мою думку, потрібно мати представників у всіх фракціях.

Щодо дискусіі, тема створена для визначення скільки з наших пілотів має прагнення гуртом щось робити.
    Як на мене немає значення хто в якої сили на даний момент, мережу розвідки теж треба мати
    Game play balance буде з часом змінюватись, тому на мою думку, потрібно мати представників у всіх фракціях.
    Тоді можно і мене рахувати - буду намагатися допомогти, як мінімум, до того часу, поки це не буде заважати моєї діяльності у 9му Легіоні.
    Було б непогано мати свій форум - можливо це сприятиме залученню нових пілотів...

Треба також буде визначитись з системою в якої ми "житиме", тому коли ото собі літаєте по галактиці - звертайте увагу на цікаві та красиві системи у зручних місцях (як приклад: щоб не треба було летіти під три чорти, щоб купити собі якусь турель на корабель, десь поруч повинна бути якась більш-менш розвинена high-tech система).

Originally Posted by Balumba Peretrator View Post (Source)
    В Steam знижки на Elite Dangerous і Horizons Season Pass.

1. Так, я як раз Horizons Season Pass вчора купив)
    2. Це буде павутиння )

- - - - - Additional Content Posted / Auto Merge - - - - -

Originally Posted by Glock View Post (Source)
    Тоді можно і мене рахувати - буду намагатися допомогти, як мінімум, до того часу, поки це не буде заважати моєї діяльності у 9му Легіоні.
    Було б непогано мати свій форум - можливо це сприятиме залученню нових пілотів...

Треба також буде визначитись з системою в якої ми "житиме", тому коли ото собі літаєте по галактиці - звертайте увагу на цікаві та красиві системи у зручних місцях (як приклад: щоб не треба було летіти під три чорти, щоб купити собі якусь турель на корабель, десь поруч повинна бути якась більш-менш розвинена high-tech система).
    Подвійна зірка повинна бути. Жовта і блакитна зірки)
    Я готовий до будь-яких пропозицій. До слова на "базі" може бути "склад" кораблів кожного з нас. Може у ВК групу зробимо?

Подвійна зірка повинна бути. Жовта і блакитна зірки)
    Було б круто, але думаю, що ми довго будемо так шукати...

Може у ВК групу зробимо?
    Та соціальні мережі - то таке... У одного є ВК, інший ФБ юзає, а третій зовсім не бачить в цьому сенсу.
    Як на мене, то форум набагато серйозніше.

Всем доброго дня.

Надеюсь кто нибудь ещё играет
    Я начал недавно, купил только кобру mkiii. Ещё даже фит не полный.
    Но с удовольствием полетаю с кем нибудь в команде, особенно со своими

Та играют все. Просто, в этой ветке нечасто отписываются )
    Добавляйся в друзья и в игре - может как-нибудь пересечемся на просторах галактики.

Периодически играю.
    Сейчас решил денег на что-то крутое накопить (после того, как попал в нейтронку с этим долбанным обновлением в другой стороне галактики).
    Ну и делаю первые шаги с инженерами.
    Велкам в группу: Ukraine

Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast