Page 65 of 65 FirstFirst ... 556162636465
Results 961 to 966 of 966

Thread: [Frakcja] The Winged Hussars / Skrzydlaci Husarze (polska frakcja w grze!)

Nie przeczę, że wiele niedobrego się stało - nie bez powodu nastąpiły podziały, a i później nie było lepiej.
    To, że oramy się sami - fakt, który ciężko podważyć. I to w obydwie strony - nie ma co przedstawiać wybiórczo.

To "cześć" które Ci się wydaje bez sensu, to właśnie normalne zachowanie - ale bez wielkich oczekiwań.
    Sądzę po prostu, że jak zaczniemy na siebie normalnie patrzeć i się normalnie odzywać - być może za jakiś czas będziemy mieli to co jest zapisane w "statucie TWH" - polską wspólnotę.
    Mam pozytywne nastawienie - to wszystko.

Wydaje mi się, że jeszcze trochę wody musi w Wiśle upłynąć zanim "zaczniemy na siebie normalnie patrzeć i się normalnie odzywać". Proszę zwróć uwagę, że praktycznie każda aktywność TWH jest negowana przez Renegatów. I mnie nie obchodzi czy to jest TRNG czy RNG ... dla mnie to osoby które odeszły bo im u nas nie pasowało. Teraz nie pasuje im że nie mogą korzystać z pracy Mathiasa... no proszę, na prawdę? Nie mogę, no to się czepne, że przecież nie dla całej społeczności. Nie wiem jaki odsetek polskiej społeczności to TWH, RNG itp. ale domyślam się że duuuuża większość jednak może wziąć udział.
    Co do odpowiedzialności zbiorowej, żeby za bardzo nie grzebać w brudach napiszę tylko tak: RNG nie potrafili wypracować wspólnej polityki (i pewnie przez to się rozpadli) ale tak to już jest, że najbardziej odczuwa się wrogie wobec nas działania i w związku z nimi ponosi się konsekwencje. Nie naszym zadaniem jest prowadzić listę dobrych i złych Renegatów.

P.S. Z wieloma osobami które opuściły szeregi TWH wypiłem swego czasu nie jedną szklankę Świńskiego Ryja i pewnie kiedyś nie jedną jeszcze wypiję, ale niech każdy naprawę relacji zacznie od siebie.

Yoda....
    RNG się nie rozpadło - ani nikt nie ma pretensji o brak możliwości udziału w konkursie.
    Może jeszcze raz sobie przeczytaj posty.
    Nieźle pojechałeś, z wyobraźnią, ale bez sensu....

Tak czy inaczej - woda nie upłynęła, także życzę wszystkim uczestnikom wygranych, bo warto - miłego....

Ech, prawie dwa lata w jednej frakcji razem ... DYoda nie Yoda
    Do reszty Twojej wypowiedzi się nie odnoszę bo chyba nie na poważnie to napisałeś albo ja jakoś inaczej rozumiem język pisany.

Originally Posted by Gutenberg View Post (Source)
    RNG się nie rozpadło
    A świstak siedzi i zawija w te sreberka ...

Gwiazdka się zbliża, prezenty wkrótce się pojawią na forum, zgodnie z zadeklarowaną obietnicą

Żeby nie było off-topic.
    Mimo, że byłem pierwszym zbanowanym, mimo, że byłem inicjatorem wolty w TWH z której powstał Quasimodo zwane Renegatami - to w pełni rozumiem podejście Mathiasa - czy się z nim zgadzam czy nie, to zupełnie oddzielna bajka, chociaż tajemnicą poliszynela niech będzie moja rozbawiona reakcja w szczególności na wpisy dwóch osobników.

Natomiast odnośnie semantyki - "Konkurs dla polskiej społeczności" interpretować można w zależności jak komu będzie wygodnie:
    1. Z przymrużeniem oka - TWH nie jest polską społecznością bo ma swoich szeregach obcokrajowców - więc czy to jest na pewno konkurs dla TWH?
    2. Z satysfakcją - odnośnie płaczków z kreskówek (czarnych bander w to nie wliczać), nigdzie nie ma tam zapisu, że jest dla całej polskiej społeczności, wiec o co chodzi niektórym Renegatom?
    3. Świątecznie - ja mam to w rzyci, napiszę list do Mikołaja i na pewno dostanę szybciej niż inni

"Z racją jest jak z dupą, każdy ma swoją."

Nie wierzę, że właśnie dałem repa Krutkowi

Page 65 of 65 FirstFirst ... 556162636465