Page 293 of 293 FirstFirst ... 283289290291292293
Results 4,381 to 4,383 of 4383

Thread: Elite Dangerous - luźna dyskusja.

Dopiero teraz zauważyłem, że ranki można zdobywać, dając pieniądze na misje dotacyjne.
    A myślałem, że rank nie da się kupić. :E

EDIT: O, wróciłem do mordowania niewinnych botów, kiedyś tym rzygałem, ale po roku czuję sporą satysfakcję z ponownych wybuchów w kosmosie.

EDIT2: Teraz bawię się z inżynierami, nawet są ciekawi i mi się podoba.
    Trzeba niestety ciągle latać w to samo miejsce, by uzyskać pewne ulepszenia.
    No, chyba że odblokują się inni inżynierowe.

Przydałyby się jakieś zamówienia, np. kupuję jakiś moduł, przenoszę do inżynierów, zdalnie kupuję ulepszenie i transportuje ulepszony moduł do miejsca, gdzie np. jest moja główna baza.

EDIT3: No i teraz to się gra całkiem przyjemnie, Ilość klatek na sekundę na mapie się całkiem spora i przyjemna, gra działa płynniej, mapy wczytują się trochę szybciej.

Originally Posted by Dorion300 View Post (Source)
    EDIT2: Teraz bawię się z inżynierami, nawet są ciekawi i mi się podoba.
    Trzeba niestety ciągle latać w to samo miejsce, by uzyskać pewne ulepszenia.
    No, chyba że odblokują się inni inżynierowe.

Przydałyby się jakieś zamówienia, np. kupuję jakiś moduł, przenoszę do inżynierów, zdalnie kupuję ulepszenie i transportuje ulepszony moduł do miejsca, gdzie np. jest moja główna baza.
    Dokładnie tak się teraz robi.

Lecisz do Shinrarty, Chińczyka lub w inne miejsce. Kupujesz np. 5 różnych dystrybutorów. Lecisz największym statkiem np. Anakondą do inżyniera, ściągasz moduły, po czym po kolei ulepszasz moduł, zmieniasz na kolejny na statku, ulepszasz kolejny, znowu zmieniasz i ulepszasz.

Niestety, nie wszystkie moduły można w ten sposób zrobić np. thrustery, wtedy możesz polecieć np. Anakondą i zrobić 7 i 6, Aspem 5 i 4, Courierem 3 i 2 (te najlepiej kupić inżynierskie).

Pod inżynierów, najlepiej mieć zrobioną Anakondę skoczka, szybko się lata między inżynierami, można zrobić każdą broń, HRP, czy boostera.
    "Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać." Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów, Księga Wiatru

Originally Posted by Dorion300 View Post (Source)
    Dopiero teraz zauważyłem, że ranki można zdobywać, dając pieniądze na misje dotacyjne.
    A myślałem, że rank nie da się kupić. :E
    Miałem się już nie logować ale zobaczyłem w mailu i ziomala ostrzegę: obecnie jest bug z darowiznami (dotacje to z UE ) który może powodować że takie niewinne 25k donation mission zamieni się przy "claim" w... milion kredytów. Było o tym głośno niedawno na forum, nie wiem czy już poprawili. Więc może Cię to kosztować znacznie więcej niż Ci się wydaje. Ale jak działa to tak, przekupywanie imperialnych/federacyjnych urzędasów żeby dorwać Cuttera/Corvette to dobry choć pierońsko nudny sposób. Szacuję że mój Cutter kosztował jakieś 100mln Cr w łapówkach. Raczej je traktuj jako bonus: jeśli widzisz dodatkowo "Donation mission" dla danej frakcji skojarzonej z Supermocarstwem którego rangę grindzisz to brać jak w dym.

lećcie bezpiecznie, Dowódcy.
    Probably my Elite Uninstall Timer: https://expo.frontier.co.uk/ Expired and done.

Page 293 of 293 FirstFirst ... 283289290291292293