Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Frontier Expo 2017 - Podsumowanie

Mi psuje wszystko, tylko szkoda, że to tak powoli jest wdrażane w życie :/

Originally Posted by chotnik View Post (Source)
    Nie rozumiem - mowisz, ze brakuje podstawowych funkcji, ale sypiesz pieniedzmi w strone developera? Przeciez to jest nie logiczne, koncept glosowania portfelem jest Ci chyba obcy...
    Stać mnie, to sypie... A tak na serio po prostu wspieram rozwój gry, słyszałeś o czymś takim? Ale nie jestem ślepy i widzę, jakie mają niedociągnięcia w porównaniu do tego, co obiecał Braben 5 lat temu podczas kickstartera. Połowa Horizons, to było praktycznie łatanie gry, poprawki i nerfy. Połowa kolejnego sezonu ma być też naprawianiem i usprawnianiem rozgrywki. Ludzie już teraz odchodzili z gry i na pewno FD wzięło to pod uwagę.

PS. Zaglądnij do słownika jak piszemy "nie" z przymiotnikami... bo zakładam, że jest Ci to obce

Originally Posted by Anukus View Post (Source)
    Mi psuje wszystko, tylko szkoda, że to tak powoli jest wdrażane w życie :/
    Znam to uczucie. Czasami chciałbym sie przenieść 5-10 lat w przyszłość, pobrać werję finalną, wrócić i dać Frontierowi mówiąc "Macie!"

Liczyłem, że pokażą Type X'a. A tu lipa. Ale może to być i pozytywna oznaka, że Type X czeka na nas w któryms z najbliższych CG. Powoli odkrywamy bronie przeciwko obcym, może na końcu odkryjemy statek

Nadzieja matką głupich

Przyznam, że jestem strasznie rozczarowany. Liczyłem na atmosferyczne planety w grudniu jako początek sezonu trzeciego... A tu nic! Ot, kosmetyczna poprawka wyglądu obecnych planet. Wszystko co zapowiedzieli brzmi jak raczej fixy, które powinny być w grze od początku, więc nie dziwię się, że nie biorą za to pieniędzy, bo po prostu nie ma za co. Na Elite wydałem obecnie z 1000zł (trzy kopie dla mnie i siostrzeńców), a trzeba by jeszcze doliczyć joystick z przepustnicą i headtracker. Nigdy w żadną grę tyle nie zainwestowałem i jest mi bardzo przykro widząc jej bardzo powolny rozwój.

Originally Posted by Jezzman View Post (Source)
    Liczyłem, że pokażą Type X'a. A tu lipa. Ale może to być i pozytywna oznaka, że Type X czeka na nas w któryms z najbliższych CG. Powoli odkrywamy bronie przeciwko obcym, może na końcu odkryjemy statek

Nadzieja matką głupich
    Przecież pokazali Type 10. Na zwiastunie tego, co czeka nas w nadchodzącym roku.

[

No niby tak, ale oficjalnie nie powiedzieli, że to Type X Oczywiście po kształcie kadłuba prawie identycznym z typkiem dziewiątym można się tego z dużą dozą prawdopodobieństwa domyśleć, ale jednak pewności nie ma

Originally Posted by Jezzman View Post (Source)
    No niby tak, ale oficjalnie nie powiedzieli, że to Type X Oczywiście po kształcie kadłuba prawie identycznym z typkiem dziewiątym można się tego z dużą dozą prawdopodobieństwa domyśleć, ale jednak pewności nie ma
    Nie musieli nic potwierdzać, bo im się wymsknęło w becie.

Podsumowanie świetne, tyle że zawartość znów tajemnicza. Malutko konkretów. No ale poczekam.

Nic dziwnego ze musza caly rok spedzic na poprawkach po tym jak potraktowali Horizons! Ja nie jestem zadowolony z rozwoju gry, juz Indy gry maja zywszy development niz to co pokazuje FD.
    Wiecej skinow robia niz dodatkow do gry.

Po tym co pokazali w Powerplay, Engineers i multi crew nie mam zludzen ze kompletnie nie maja pojecia co zrobic z ta gra, sami zreszta o tym mowia co rusz na forum i livestreamach ze ucza sie na bledach. Moim zdaniem juz troche za pozno na te poprawki. Juz od samego poczatku powinni sie domyslec jakie skutki polaczenie solo i multiplayer razem bedzie mialo na gre.
    O zbalansowaniu PVP nawet nie wspomne. Zenada.

Page 2 of 2 FirstFirst 12