Page 1 of 6 1235 Last
Results 1 to 15 of 82

Thread: Karmazynowe Smoki -->CANOPUS-->EXPHIAY - potrzebne wsparcie w rozwoju!

Karmazynowe Smoki -->CANOPUS-->EXPHIAY - potrzebne wsparcie w rozwoju!

Witam wszystkich pilotów,

Wracam ponownie w okolice Canopus, aby na krańcach ludzkości wesprzeć Canopus Crimson Dragons (Karmazynowe Smoki), które dokonały ekspansji na pobliski system Exphiay i mają tam już 15.5% wpływów.
    Właśnie tam należy od tej pory robić dla nich misje, żeby doprowadzić do wojny domowej w systemie i przejąć stacje należące w tej chwili do Federacji.
    Gorąco zapraszam do przyłączenia się do tego eksperymentu, który ma na celu zwiększenie "influence" tej frakcji i jej dalszą ekspansję.
    Wyruszam tam ASP, bo na Type 7 jest jeszcze za wcześnie. Wpierw Karmazynowe Smoki muszą przejąć jedną z baz w Exphiay.
    Piękna nazwa frakcji i duże możliwości na przyszłość, kiedy Frontier wprowadzi kolonizację planet i ich terraforming, a także zaludnianie dziewiczych, niezamieszkałych systemów.
    W pobliżu cudowne lokacje dla miłośników eksploracji!

W systemie Exphiay walczą ze sobą 4 frakcje:

Exphiay For Eqaulity (Democracy/Federation) - 64.6% influence (Lockdown!)
    Canopus Crimson Dragons (Anarchy/Independent) - 15.8 % influence (Boom)
    Exphiay Crimson Hand Gang (Anarchy/Independent) - 12.7% influence
    Blue Transport Corporation (Corporate/Federation) - 6.9% influence
    (Lockdown!)

Lista aktywnych pilotów:

1. CMDR Nauril (Asp)
    2. CMDR Wicher (Viper)
    3. CMDR Czarny Czort
    (Viper)
    4. CMDR Przmo (Python)
    5. CMDR antek1997 (Cobra)
    6. CMDR Dorion300

Daily Influence Change for Canopus Crimson Dragons in Exphiay: (base: 15.5%)
    aktulizacja influence od devsów codziennie o 3-4 p.m

CANOPUS CRIMSON DRAGONS - 15.8% (+0.3%, Boom) - PROJEKT ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA. ZA MAŁO NAS.
    Missions by
    CMDR Nauril:
    01.16 -
    11 missions,
    15.1% (-0.4%)
    01.17 - 15 missions, 15.5% (+0.4%)
    01.18 - 32 missions, 15.5% (0.0%, Boom)
    01.19 - 55 missions, 15.6% (+0.1%, Boom)
    01.20 - 32 missions, 17.0% (+1.4%, Boom)
    01.21 - 25 missions, 17.4% (+0.4%, Boom)
    01.22 - 31 missions, 17.4% (0.0%, Boom)
    01.23 - 10 missions, 17.0% (-0.4%, Boom)
    01.24 - 06 missions, 16.8% (-0.2%, Boom)
    01.25 - 01 missions, 16.6% (-0.2%, Boom)
    01.27 - 00 missions, 16.1% (-0.5%, Boom)
    01.28 - 00 missions, 15.8% (-0.3%, Boom)

Systemy, gdzie kupimy produkty potrzebne do wykonania misji:

odległość od Exphiay:
    Canopus (8.6ly) - Minerals, Slaves, Cobalt, Gold, Palladium, Silver
    Vinciani (141.51ly) -
    Food, Legal Drugs, Imperial Slaves, Leather, Natural Fabrics, Minerals
    Hip 24968 (71.79ly) -
    Scraps, Minerals, Computer Components, Machinery, Imperial Slaves, Basic Medicine, Food Catridges, Domestic Appliances
    Hip 23046 (114.04ly) -
    Non-Leathal Weapons, Reactive Armour, Technology, Medicines, Consumer Technology, Scrap, Pesticides, Synthetic Meat, Microbal Furnances
    Chuang (83.86ly) -
    Food Cartridges, Clothing, Domestic Appliances, Liquor, Scrap, Machinery, Computer Components, Imperial Slaves, Basic Medicine
    Nungnges (110.82ly) -
    Metals, Polymers, Semiconductors, Superconductors, Synthetic Fabrics

Wyznaczanie trasy na mapie: Canopus/Exphiay--->Chuang--->cel podróży

Podpowiedź:

Osobiście latam do stacji matki w Canopus (40,000 lm) jeśli muszę zdobyć Niewolników lub minerały. Czasem też są z Exphiay (warto zaglądać do obydwu stacji) misje kurierskie od Smoków do Smoków. (wtedy je liczymy)
    Jak już tam dolecę (zajmuje gdzieś około 5 min), to właśnie, żeby nie lecieć spowrotem "o suchym pysku", robię za kuriera do Exphiay (można uzbierać 5-8 przesyłek na raz).
    Zdarza się też zadanie, żeby kupić niewolników = łatwa kasa w sekundy, bo na stacji mają ich zapas.
    Innych misji nie ma co brać, bo system Canopus ma 100% influence, a Nam zależy na rozwoju Crimson Dragon's w Exphiay.
    Podpowiedź 2:
    W dłuższe podróże (po jedzenie, scraps, non-leathal weapons, itp) wybieram się jak nazbiera mi się trochę tego typu misji (minimum 3-5), bo to kawałek drogi.
    Na szczęście na ich wykonanie jest zawsze kilka godzin.
    Podpowiedź 3:
    Omijać szerokim łukiem misje gdzie celem są tzw. bounty hunters, szczególnie jeśli dotyczą one systemów niezamieszkałych.
    Bardzo ciężko tam na nich trafić w USS (Undetified Signal Source), a nawet jeśli się uda, to gra nie zalicza ich do misji po zniszczeniu. Chyba coś jest zbuggowane.
    Podpowiedź 4:
    Jeśli ktoś lubuje się w odkrywaniu niezamieszkałych systemów, to te miejsce będzie dla niego rajem.
    Tajemnicze Coalsack Dark Region i Musca Dark Region znajdują się niecałe 400 ly od Canopus i Exphiay.
    Dlatego, warto mieć na pokładzie najwyższej klasy skanery.
    Dane przywiezione z eksploracji odsprzedajemy w tej chwili w Canopus. (żeby nie wzmacniać frakcji Federacji w Exphiay)
    Podpowiedź 5:
    Sygnały USS pojawiają się dla gracza, niezależnie czy leci szybko czy wolno, więc najlepszym sposobem ich wywołania jest po prostu maksymalnie mała prędkość 30km/s w SuperCruise, nacelowanie na planetę/gwiazdę i czekanie aż się pojawią. Jeśli będziemy lecieć minimalną prędkością, wtedy od razu będzie można je sprawdzić, bo pojawią się bardzo blisko.
    W zależności od systemu i ilości aktywnych misji pojawienie się 1 USS trwa od 1 min do 10 min.

P.S

Pamiętajmy o tym, że w grze ciągle nie został usunięty błąd związany z influence i automatycznym systemem zmian we Wszechświecie. (background simulation system)
    Zmiany influence dodawane są w tej chwili manualnie przed developerów (raz dziennie), zatem warto robić misje i inne czynności związane z influence, bo wyniki zostaną zaaktualizowane.
    W Exphiay, misje robimy tylko i wyłącznie dla frakcji Canopus Crimson Dragons.

Niezbędnik ułatwiający lądowanie na stacjach - http://i.imgur.com/INF4hkb.jpg

A jaki to rodzaj rządów?

Independent --> Anarchia ---> Canopus Crimson Dragons (Piraci)
    W tej chwili Karmazynowe Smoki są już w systemie Exphiay. System jest w posiadaniu Federacji, której jedna z frakcji kontroluje tam dwie stacje.
    Już tu jestem i zacząłem robić misje dla Crimson Dragons.
    Progres z influence będę aktualizował w poście na samej górze.

Jak będę miał chilke czasu podlece (tylko 330 l.y.)

Originally Posted by Bioklonik View Post (Source)
    Jak będę miał chilke czasu podlece (tylko 330 l.y.)
    Świetnie.
    Daj znać jak zaczniesz robić misję. Czekam też na innych pilotów.
    Zrobię listę.

A są tam jakieś misje od nich na piratów/traderów itp itd, bo nie wiem czy ma sens żebym leciał viperem z cargo 0.

Jest sporo zleceń odnalezienia i zabicia konkretnego gościa za 150-200k kredytów. Są zlecenia na bounty hunterów i federalnych w systemie.
    Jeśli masz w miarę dobrą reputację z federacją, to będziesz miał co robić, zanim nie staniesz się blisko hostile z frakcjami w Exphiay.
    Ja już za bardzo federalnych zabijać nie mogę, bo jestem z nimi unfriendly, a dopóki Crimson Dragons nie mają choć jednej stacji w systemie, to nie chce być hostile, żeby móc brać misję.
    Są też misje na black box etc.

Myślę, że będziesz miał co robić, a z misjami gdzie trzeba rozwalić Anacondę za dobrą kasę możemy sobie pomagać.

Ogólnie przydałby się potłuc federalnych tutaj i bounty hunterów.

Anaconda na viperze to żaden problem, tak więc przybędę.

Originally Posted by Wicher View Post (Source)
    Anaconda na viperze to żaden problem, tak więc przybędę.
    Ok daj znać jak przybędziesz i także pozostali, to dopisze Was w tym wątku do listy pilotów wspierających Smoki.

Niby taka sytuacja. Zobaczymy:

Name:  EliteDangerous32 2015-01-18 04-15-46-505.jpg
Views: 253
Size:  575.2 KB

Jako, że też nie mam za bardzo co robić pewnie dziś tam się wybiorę CMDR JimmyJazz

Jest może sens do was lecieć statkiem Cobra MK II ?
    Czy w ogóle coś tam zdziałam/dolece?

bylem tam wczoraj, niewiele co sie tam dzieje. influence ledwo sie rusza w te i spowrotem, zarobic na czym nie ma bo to wygnajewo spore, gdzie rarow nie ma co szukac
    do tego wszystkiego jestem hostile dla federacji wiec zostaja mi jakies mizerne questy, tylko bym popsul sprawe no chyba ze z kims robic jakies zlecenia np na piratow
    wrocilem do siebie, popykam troche siana na rarach i moze jak uzbieram na wyposazone asp to dolacze
    temat sledze z ciekawoscia wiec w razie co podlece (mam jakies 20min skokow do was)

CMDR Sakuto

Originally Posted by Urso View Post (Source)
    Jest może sens do was lecieć statkiem Cobra MK II ?
    Czy w ogóle coś tam zdziałam/dolece?
    Jest co robić.
    Zrób w Cobrze trochę miejsca do cargo i jak osiągniesz status friendly/allied będą różne misje dostawcze, kurierskie czy zlecenia zabójstw.
    Jak widać w moim aktualizowanym, pierwszym poście - misje można robić. Ja robię około 15 dziennie, choć nie miałem czasu w weekend żeby popykać cały dzień. (wczoraj całą noc)
    Są misje, których wykonanie zajmuje 10 min, a są takie na które trzeba poświęcić ponad godzinę.

Miałem chwilkę przerwy od Elite ale w sumie mogę trochę pomóc. Jak tylko zakupię nowe FSD podlecę tam moją nędzną Cobrą i coś popróbuję dla nich zrobić...szczerze powiem wolałbym, żeby to nie byli piraci ale np coś związanego z alliance (sentyment do wolnego rynku w ramach prawnych) ale zobaczymy.

Page 1 of 6 1235 Last