2.3 Preview - jakie są wasze wrażenia?

Status
Thread Closed: Not open for further replies.
Oglądałem wczorajszego feeda odnośnie patcha 2.3
https://www.youtube.com/watch?v=wmpRiR1u6t4&t=3m51s

Skór wszystkiego oczywiście u bezbłędnego Obsidiana: https://www.youtube.com/watch?v=QFbHDjeMcIg

Jak dla mnie patch zapowiada się przełomowy na miarę wersji 2.0 . Nowy system kamery po prostu bajka, już się nie mogę doczekać by się do niego dobrać. Mam nadzieję, że nie nałożą na niego jakichś ograniczeń i będzie działał jak w feedzie.
Samo odwzorowanie holo-me jest na o wiele wyższym poziomie niż się spodziewałem i niesamowicie mi się podoba. Ciekawe jak gameplay commanderów wyjdzie, ale to pokażą w czwartek :)

Dodatkowo mega-ships :) Jak myślicie do czego one będą wykorzystywane? Delifnek też się prezentuje miło. Poczekam na 2.3 z zabawą w pasażerów by właśnie nim sobie polatać.
 
Last edited:
Hm.. fajne bajery.
W wielu grach są takie kreatory postaci, zwłaszcza w grach mmo. Tutaj prawdę mówiąc nawet nie zauważyłem że nie ma tego. Fajny dodatek, na 15 minut zabawy. Znacznie lepsze są kamery, będzie można wyjść z ciasnej kabiny i pooglądać wszechświat.
Mega statki wyglądają jak poruszające się stacje. Nie wiadomo do czego będą służyć. Na pewno FD na jakiś pomysł. Bardziej mnie interesuje czy będą istotne zmiany wpływające na rozgrywkę. Te dodatki są fajne i tyle.
 
Last edited:
Dodatkowo mega-ships :) Jak myślicie do czego one będą wykorzystywane?

Zaciągasz się na pokład takiego w formie konserwatora powierzchni poziomych lub skrzydlatej obstawy i przez pół roku przemieszczasz się z nim na drugi koniec galaktyki żeby wybudować outpost/stację ;) było by to ciekawe...
 
Last edited:

Vermill

Banned
Zapowiada się najciekawszy update jak dla mnie do tej pory w 2.0. Szkoda tylko, że nie będzie załogi NPC i dalej fotele w kabinie będą puste...
 
a właściwie do czego jest teraz to 'crew lounge', coś że niby można załogę wynająć? Nigdy tego nie sprawdziłem, nie mam statku do tego.
 
Status
Thread Closed: Not open for further replies.
Top Bottom