2.3 The Commanders - BETA - 26.02

Grubo , może się będzie można zatrudnić u jakiegoś Komandora za dobrą kaskę na zmywaku , i ewentualnie do obsługi dodatkowych działek :D
 
Ciekawe jak rozwiążą wchodzenie na czyjś statek. Teleportacja kilkaset lat świetlnych? W sumie to byłby dobry moment do dodania drugiego slota do konta. Jedno do grania normalnie, a drugie jako multicrew. Tylko co ma się stać z graczem, który został na statku innego gracza, gdy ten się nie zaloguje? Ma się on obudzić w ostatnio odwiedzanej stacji w swoim statku?
Dużo pytań, mało odpowiedzi. Ciekawe czy naprawią też kod sieciowy. Grając w wingu po 2.2.03 dalej mnie rozłącza od czasu do czasu.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Myślę, że nie tylko Ciebie nurtują te kwestie :) Mam nadzieję, że FDEV zacznie uchylać rąbka tajemnicy w nadchodzących tygodniach :)
 
..pewnie fizycznie to nie będziw pilot tylko transfer swojej osobowości w korpus androida , czyli nici z marzeń o koopilotce :D
 
Last edited:
Cześć :)
Zaryzykuję pytanie bo może gdzieś to padło ale nie widzę tego ;) a angielski nie jest moją mocną stroną.
Czy jeśli mam 2.3 Beta i jak wiemy jest to odrębny wątek niż gdy gram w 2.2 to czy gdy 2.3 stanie się jako wersja Release, to która moja pozycja w kosmosie będzie aktualna z 2.2 czy 2.3?
 
2.2

to co robisz w beta dotyczy tylko testów beta, nie ma wpływu na twój stan gry, zapis beta zostanie skasowany.

EDIT.

prawdę mówiąc nie obraziłbym się gdyby było odwrotnie. Anaconda 'wszystko A' za 48 mil byłaby niezłym prezentem :D
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Cześć :)
Zaryzykuję pytanie bo może gdzieś to padło ale nie widzę tego ;) a angielski nie jest moją mocną stroną.
Czy jeśli mam 2.3 Beta i jak wiemy jest to odrębny wątek niż gdy gram w 2.2 to czy gdy 2.3 stanie się jako wersja Release, to która moja pozycja w kosmosie będzie aktualna z 2.2 czy 2.3?

2.2.

Postępy z Bey się nie liczą, odbywa się ona na całkowicie osobnym serwerze. Robią po prostu kopię serwera Live i używają jej jako Bety. Dlatego w Becie startujesz z pozycji sprzed około 2-3 tygodni od momentu jej wypuszczenia (bo kopię robią zazwyczaj 2-3 tygodnie wcześniej).
 
Top Bottom