"Beyond" - OPEN BETA 25. stycznia - 9. lutego

Crime & Punishment, moim zdaniem jeden z lepszych, w gronie takich jak wing mission.
Jeśli przez nowy system kar będzie nieco bezpieczniej to może na stałe przeniosę się do OPEN :)
W końcu świry przestaną rozwalać wszystko co spotkają na swojej drodze.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Dane handlowe będą działać tak (screen z husarskiego forum):

UKVr2ta.jpg
 
Ten BEYOND to Seasons 3? Czy jak bo nie kumam do końca? :) Płatny dodatek?

Tak. W tym roku mamy darmowy sezon usprawniania "gameplay"a. Dokładną rozpiskę znajdziesz tutaj:
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/397639-Elite-Dangerous-2018-Roadmap-Regularly-Updated

Moim zdaniem devsi wyczuli albo "odczuli" nastroje graczy. Wprowadzają mechaniki, które tak na prawdę powinny być od początku (misje multiplayer po 3 latach od wydania...). Bardzo fajnie, że to robią. Gdyby wypuścili kolejny płatny sezon - znam może z pięciu ludzi, którzy by go kupili.
A nie - czterech. Ja bym się zastanowił... :)
 
Hehe :) Dzięki za odpowiedź. Fajnie jeżeli gra będzie rzeczywiście rozwijana przez te 10 lat jak to zapowiadali. Ale jakby nie patrzeć w tym roku stukną jej już 4 lata. Dziś oglądałem filmiki ze Star Citizen. Miasto wielkości 27 kilometrów robi wrażenie. Ciekawe co dalej wymyślą w ED :)
 
Jestem ciekaw jak wam się podoba nowe wcielenie inżynierów ?

Jeśli chodzi o mnie to nawet lubiłem obecnych inżynierów, po tym jak ułatwili zbieranie matsów robienie inżynierów było dla mnie ok i naprawdę nie rozumiałem o co tyle krzyku. Nawet RNG mi się podobało, dawało fajną niedookreśloność. W sumie jedyną ofiarą "starego" systemu był tylko Kyoku którego RNG fizycznie nienawidziło, ale to już sprawa metafizyczna. :D
To co widzę teraz to padaka w mojej skromnej opinii , grind w supermarkecie gdzie wszystko jest takie samo.
 
Last edited:
A może ktoś na polski przełożyć ich barbarzyński język?

Nie zdzierżyłem jak na tym streamie z inżynierami pokazywali GalNet Audio po rusku i niemiecku... Jeszcze jakiś idiota mnie zblokował jak na chacie o polski dopytywałem. Kto tam jest moderatorem? :)
 
:D No ciekawy jestem tych nowych inżynierów...

Dobra - pośmialiśmy się, pożartowaliśmy, posprzeczali trochę, to skoro forum rozruszane:

KTO ODPALA BETĘ?
I co, przede wszystkim, będzie testował?
 
Hahahaha

no aż sprawdzę GalNet audio po polsku (z patch notes):

Players can now listen to the news in their own language while they play!

(totalna ignorancja... )
 
Zainteresowanie betą jest proporcjonalne do ostatniej popularności gry jak widzę.

No tego polskiego języka, to dla dwójki to się faktycznie nie opłaci... :)

-------------

Wracając do tematu:

INŻYNIEROWIE:

Fajnie wszystko pokazane, wyłożone procentowe plusy i minusy.

Dodatkowe efekty:

uLdBxdR.png



Jak i same modyfikacje:

2vREyER.png



I już mówiłem "Łał, podoba mi się!"

gdy nagle zauważyłem... że z jakiegoś powodu MUSZĘ PIĘĆ RAZY NAKŁADAĆ TĄ SAMĄ MODYFIKACJĘ NA KAŻDĄ BROŃ, by móc przejść do modyfikacji wyższego poziomu. O co chodzi? Czego ja nie rozumiem? Czemu to tak działa? Czemu muszę pięć razy wydawać NIKIEL, zamiast raz a więcej? Co to za kolejne "dziwo"? (symbolizuje to mały pasek pod pierwszym poziomem "EFFICIENT WEAPONS")


P.S.
Błędami w pisowni się nie przejmuję - błędy koryguje mi rootsrat. Dzięki!
 
UWAGA!

Błąd ze zinżynierowanymi modułami w BECIE może spowodować, że dłużej nie pogracie...

"
Greetings Commanders,

We are aware of an ongoing issue regarding engineered modules and causing your beta profile to be unplayable.

At this point in time, please DO NOT open a ticket with customer support. They will be unable to assist you with the issue on beta currently.

We plan to have a fix for the engineered modules lockout early next week.

Thank you for understanding."


https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/402673-Engineered-Modules-causing-beta-lockouts
 
Nie chce byc zlosliwy ale obiecywali ze ta beta bedzie trwala dluzej niz wczesniejsze i wyglada na to ze slowa dotrzymaja tym razem.
 
Last edited:
Top Bottom