Bugi w grze

Bronie w Anacondzie udało mi się ustawić dopiero po sprzedaniu Point Denence Turret, bo z tym modułem nie dało się nawet strzelić.

Bronie w Anacondzie udało mi się ustawić dopiero po sprzedaniu Point Denence Turret, bo z tym modułem nie dało się nawet strzelić.
Problem polega na tym,że nie mogę pozbyć się broni, przy sprzedawaniu wyświetla mi "could not connect to server [401]":mad:

Problem polega na tym,że nie mogę pozbyć się broni, przy sprzedawaniu wyświetla mi "could not connect to server [401]":mad:
To może sprzedać Anacondę i odkupić żeby zresetować moduły? Jak ci się uda to radzę kupować wyłącznie broń, bez innych modułów, które mieszają w fire groups.

To może sprzedać Anacondę i odkupić żeby zresetować moduły? Jak ci się uda to radzę kupować wyłącznie broń, bez innych modułów, które mieszają w fire groups.
Sprzedać czyli kupić co innego bo różnicę wypłacają:cool: Trzeba spróbować:cool:
Gorzej, jak już nie będzie można kupić Anacondy:p

Wanted

Zadokowalem w Azeban City i wylogowalem sie z gry. Zrobilem update launchera i log back. Ku mojemu zdziwieniu swieci mi sie w kokpicie WANTED :) W kontaktach oczywiscie nie ma nic o zaplaceniu kary. Nie bylem wanted przed wylogowaniem sie :)

Edit: zjadlem pare literek ;)

No i przez brak mozliwosci zaplacenia grzywny za trzecim razem przylatujac do Azeban zostalem zmasakrowany :)

Last edited:
Dziwny bug - odwrotne dokowanie ;)
Wleciałem na Aulin, zadokowałem, zrobiłem swoje, wyleciałem, przypomniałem sobie, że mam grzywnę do zapłaty i nie naprawiłem statku. Od razu po wylocie poprosiłem o pozwolenie na dokowanie i wróciłem do stacji, podchodząc do lądowania zobaczyłem na skanerze, że mój statek wyświetlany jest odwrotnie, tyłem do przodu, oczywiście leciałem normalnie, przodem. Po wylądowaniu w doku gra nie rejestrowała dokowania i po prostu odbijałem się, tak jakby lądował złą stroną. Zrobiłem obrót o 180 i wylądowałem patrząc na wejście i podniesione klapy zamiast na wieżę, dopiero wtedy zaliczyło mi lądowanie.

Odwrotnie pokazany statek:

Udane lądowanie tyłem do doku:

Kolejny bug

Przylecialem do Azeban majac w cargo (sidewinder) 4x crop harvesters. Wszedlem do Bulletin. Misja "Crop harvesters urgently sought". Oddalem 1 cargo i wzialem ponownie ta sama misje i tak 4 razy. Za kazdym razem dostalem kaske za misje.

Przylecialem do Azeban majac w cargo (sidewinder) 4x crop harvesters. Wszedlem do Bulletin. Misja "Crop harvesters urgently sought". Oddalem 1 cargo i wzialem ponownie ta sama misje i tak 4 razy. Za kazdym razem dostalem kaske za misje.
Po prostu naprawdę pilnie potrzebowali tych "kombajnów" ;)
W dużej ilości :D

Najbardziej zabugowana jest chyba Anaconda, problemy z kupnem i sprzedażą broni, problemy z używaniem broni, z konfiguracją broni:p

przypadkiem nie sprzedałeś za 207x a w markecie są po 24xx ?
Ten bug nadal dziala :p Przylecialem haulerem z 3ema crop harvester. Bulletin board i znow ta sama misja. Accept i oddanie misji. Znow ta sama. Tak 3 razy. Teraz sledzilem dokladnie. Przed zakupem Crop Harverster w I-Bootis mialem okolo 11k cr. Po oddaniu tych 3ech zbugowanych misji mam 18,710. :)

a mi się zawiesza skaner FSS na niektórych planetach. obraz się zwija i obraca. to bug czy po prostu jakieś właśwcicwości skanowanej gwiazdy/planety?
najczęściej dzieje się tak w okolicy czerwonych gwiazd.

Jest to znany bug ktory pojawia sie gdy skanujesz obiekt blisko innego masywnego obiektu i dlatego gwiazdy maja taki wplyw. Jesli jestes blisko to mozesz sie troche przemiescuc zeby nie mialo to wplywu. Jesli dotyczy to czegos bedacego daleko to zasami trzeba sie kawalek przeleciec zeby inaczej sie ustawic i tez mozna skanowac.

Top Bottom