Bugi w grze

Hello,

Niestety Anaconda to aktualnie kupa złomu, bronie nie działają [ oprócz rakiet].

Wysłałem ticket' a, podobno nie tylko ja mam z tym problem. Po ostatnim update jest coś nie tak.
:rolleyes:
 
Last edited:
Też mam problemy z Anacondą. Kupiłem jednego heat sinka a wyszło na to że
mam 4 i to wszystkie pod primary fire bez możliwości zmiany. Point deffence
pokazuje się na ekranie tak jakbym miał możliwość jakoś ją obsługiwać.

Celownik od C8 hardpointu zawsze jest jakoś poniżej normalnego i nie wiem czy
to bug czy po prostu wyjątkowo durny pomysł ?

Ogólnie rzecz biorąc jest do dupy też czekam na 1.4... albo lepiej. Uroki bety ;)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Wyłapałem błędy w opisach 2 misji handlowych (light cargo transport) oraz jeden z dokowaniem.

Podczas podchodzenia do landing pada, obraz mojego Haulera (ten, który zastępuje radar przy zbliżeniu się do platformy) jest odwrócony o 180* - tzn. statek jest zwrócony nosem w moją stronę. Nie da się wylądować.

Dopiero po odwróceniu się o 180* - czyli tyłem do wieży kontrolnej - da się wylądować. Złe ustawienie statku korygowane jest przy zjeździe do hangaru - platforma się po prostu nie obraca.

Wysłałem ticket w tej sprawie, jest już pod lupą FDEV. Ticketów z błedami w opisach misji jeszcze nie ruszyli.
 
Też mam problemy z Anacondą. Kupiłem jednego heat sinka a wyszło na to że
mam 4 i to wszystkie pod primary fire bez możliwości zmiany. Point deffence
pokazuje się na ekranie tak jakbym miał możliwość jakoś ją obsługiwać.

Celownik od C8 hardpointu zawsze jest jakoś poniżej normalnego i nie wiem czy
to bug czy po prostu wyjątkowo durny pomysł ?

Ogólnie rzecz biorąc jest do dupy też czekam na 1.4... albo lepiej. Uroki bety ;)

A kupiłeś broń klasy 8?
 
ostatnio dokonywałem zrzutu pojemników o dziwo :eek: jak na górze "Synaj" - rozmnożenie puszek! Cztery pojemniki wypuściłem a pojawiło się sześć itd. :S :D
 
ostatnio dokonywałem zrzutu pojemników o dziwo :eek: jak na górze "Synaj" - rozmnożenie puszek! Cztery pojemniki wypuściłem a pojawiło się sześć itd. :S :D

LOL, niezłe :D

A problemy z ubezpieczeniem tudzież odkupieniem starego statku mieliście?
 
LOL, niezłe :D

A problemy z ubezpieczeniem tudzież odkupieniem starego statku mieliście?

Właśnie straciłem Anacondę.:eek: Rozbiłem się o statek Federacji goniąc Sidewindera:p

Miałem 3,9 mln CR

Po odkupieniu wszystkiego odjęli mi prawie 400 tyś. CR

Ostatecznie mam, to co miałem -400 tyś czyli Anacondę z całym wyposażeniem i 3,5 mln CR:D
 
Bug
Hauler z pełną ładownią może skoczyć z Dahan do I Bootis ale z powrotem już nie, nawet pusty nie może.

Pozdrawiam
Bioklonik
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Bug
Hauler z pełną ładownią może skoczyć z Dahan do I Bootis ale z powrotem już nie, nawet pusty nie może.

Pozdrawiam
Bioklonik

Poważna sprawa. Akuratnie latam obecnie Haulerem, to sprawdzę w najbliższym czasie. Zgłosiłeś to do FDEV?
 
W PB zdarzało mi się sprzedać towar i nie dostać kasy, zdarzyło mi się kupić towar i nie zapłacić za niego ani grosza, po czym sprzedać go 5 sekund później za pełną cenę. Ale 10 minut temu miałem chyba najlepszego buga jaki mi się trafił:

Lakon 9, chciałem sobie polatać trochę bez celu, milion sto na koncie, więc przy okazji kupiłem złoto na Aulin, żeby gdzieś tam sprzedać po drodze, wyszło około 120 sztuk, sprzedałem złoto w LFT 880 z zyskiem w okolicy 1500 na sztuce. A na koncie 4.9 miliona :D Przez chwilę myślałem, że jakimś cudem kupiłem sidewindera, ale nie, dalej jestem w L9. Po samym przyroście w okolicach 3.5 miliona wnioskuję, że jakoś trafiła do mnie kasa za L9. Nie żeby mi to na tym etapie gry zrobiło jakąś większą różnicę, ale zawsze lepiej mieć niż nie mieć ;)

EDIT:

Wyjaśnione, wszyscy dostali równowartość statku.
 
Last edited:
Ja wczoraj "odkryłem" fajnego buga :):):) . Do teraz się śmieje z niego.

Wczoraj chciałem kupić Vipera. Przy próbie zakupu gra mi skraszowała. Po wejściu do gry dalej miałem Haulera, ale kredyty mi zjadło...75.000 Cr :) . Czyli dalej tego buga z zakpuem z Premium Bety nie usuneli.

Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co mam teraz :) ...mój Hauler "mysli", że jest Viperem :) , i zamiast 16 T ładowni mogę używać tylko 8 T :) .
 
Jak się gubią pakiety to dzieją się różne rzeczy, jak już pisałem ewidentnie działa to w dwie strony i przy zakupie towaru/statku i przy sprzedaży. Teraz jak kupuję towar i raz nie przejdzie to od razu quit i reload. Nie ryzykuję drugiego razu bez rozłączenia się, bo właśnie tak traciłem najczęściej kasę za towar. Od kiedy się rozłączam po pierwszej nieudanej próbie jeszcze nigdy nie straciłem creditsów.
 
Bug
Hauler z pełną ładownią może skoczyć z Dahan do I Bootis ale z powrotem już nie, nawet pusty nie może.

Pozdrawiam
Bioklonik

Odnośnie drogi z Bootis do Dahan w pełnym Haulerze, plotka głosi, że spod stacji jest dalej niż z okolic gwiazdy. To nawet dość oczywiste;) Prosta rada: skróć dystans. Poleć na SC w kierunku Dahan. Podobno w końcu zapala się możliwość skoku. Sam nie próbowałem, bo nie mam haulera;P

PS. Siemacie:)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Odnośnie drogi z Bootis do Dahan w pełnym Haulerze, plotka głosi, że spod stacji jest dalej niż z okolic gwiazdy. To nawet dość oczywiste;) Prosta rada: skróć dystans. Poleć na SC w kierunku Dahan. Podobno w końcu zapala się możliwość skoku. Sam nie próbowałem, bo nie mam haulera;P

PS. Siemacie:)

Powitać :)
 
Kupno broni do Anacondy to tragedia, przy zakupie niektórych odłącza od serwera. Przy konfiguracji broni w fire groups podświetla jedną broń a wybiera drugą:( I tyle.
 
Top Bottom