Co nas wkurza w Elite...

Ten temat został stworzony specjalnie żebyśmy pisali śmieszne posty i nie denerwowali ortodoksów krytycznymi uwagami w innych tematach.

To nie jest gra online w klasycznym znaczeniu. To jest gra single ze wspólnym światem dla wszystkich graczy. Nawet w trybie Open grasz sam, z rzadka widując innych graczy, wręcz unikając innych graczy, żeby nie trafić na idiotów, albo grasz w grupie, która gra sama ze sobą. Gra w której nie ma zasad regulujących interakcje między graczami nigdy nie będzie prawdziwym multi. Ale co ja tam wiem.
 
Last edited:
I właśnie to mnie najbardziej wkurza, bo lubię grać z innymi ludźmi. Po to chyba zrobili/dodali multi-crew?
A tutaj zwyczajnie się nie da.
 
Oprócz tego, że wkurza mnie 2M1R, który uwielbia robić dym :D to najbardziej wkurza mnie istnienie trybu solo i group i ich równoznaczność w BGS, CG, PP z trybem Open. Irytuje mnie też brak podstawywch instrumentów z gier MMO ułatwiających zarządzanie grupami graczy in-game.
 
dodam , co do płatności -hmmm do czego mi to holo me ? panie nawet seksownej miniówki nie maja np. python 10 € (kit) + 3,50 € (przecena malowania) + 2 € (przecena malowania) + 1,25 € (GRIME WAR PAINT PACK) + 3,50 € (CLASSIC FLIGHT SUIT PACK) + 2,50 (PIRATE NAME PLATE PACK) + 2,50 € (BOUNDARY SHIP ID) + 1,25 € (WEAPON COLOUR RED) + 4 € (CORIOLIS BOBBLEHEAD) + 7 € (ALPHABET BOBBLEHEAD PACK) +3,50 € (SRV TACTICAL PAINT PACK) = 41 € hmm to za co ja płaciłem ? a w takim STO gra darmowa , holo me darmowe, a jak chcesz coś mieć lepszego - płacisz
 
Last edited:
..nie mogę zmienić koloru skóry mojego avatara na zielony, strasznie mnie to denerwuje(ktoś zna jakiś sposób ?)..
 
Co mnie wkurza? To że 2.3 nie sprawił, że chcę wrócić do grania. Pobawiłem się chwilę kamerą, zrobiłem z 4 tys. LY tu i tam (by popatrzeć na obrzydliwie ładujące się słońca) i wyłączyłem. Przy okazji tego "dodatku" dotarło do mnie, że o planetach z atmosferą mogę zapomnieć. Przestałem w to wierzyć. 2.3 przyniosło przede wszystkim dużo contentu... w sklepie Frontiera. -_-
 
na jakieś prawdziwe nowości myślę, że trzeba poczekać do 3.0, bo to będzie płatne DLC. nie dadzą przecież niczego naprawdę wartościowego teraz, za darmo. za horizons już kasę wzięli, został im się tylko sklep. wiec mnie nie dziwi, że tam najwięcej kontentu się pojawiło.
 
Wszechświat. Jest po prostu ....z "kosmosu wzięty". Lecisz w kierunku centrum Galaktyki i w pewnym momencie napotykasz jakiś wielki kwadrat (-y) gęsto usiany gwiazdami a poza jego granicami wyraźne pustki, kompletnie nie fizyczne O.O . Gromady gwiazd też nie lepsze przykład https://pl.wikipedia.org/wiki/Messier_35 w tej gromadzie jest 120 gwiazd w "kuli" o promieniu 12-15lśw. Kompletnie nieobecne w tej galaktyce. Mgławice koszmar, same układy gwiazdne też bez jakiejś wewnętrznej logiki.... Generator planet jest kiepski czasami spotykam księzyce usiane kraterami z niezwykłą regularnością są po prostu w jednej lini narysowanej na powierzchni. Pełno jest takich absurdalnych cudaczków.

Unikam takich sytuacji, nie chce się zawieźć i pomijając jakieś przerwy nie zawiodłem się do tej pory.
 
na jakieś prawdziwe nowości myślę, że trzeba poczekać do 3.0, bo to będzie płatne DLC. nie dadzą przecież niczego naprawdę wartościowego teraz, za darmo. za horizons już kasę wzięli, został im się tylko sklep. wiec mnie nie dziwi, że tam najwięcej kontentu się pojawiło.

To nie jest za darmo. Dałem 200 PLN w dniu premiery za Horizons, które sprzedawane było jako kilka małych DLC dodawanych co kilka miesięcy. Nie płaciłem za samą możliwość lądowania na księżycach. Nie jest to też kwota za to, że utrzymują serwery, bo ludzie z samą podstawką też mogą grać online (jakkolwiek by ono nie działało).
 
Last edited:
jak się gra intensywnie, rozwija postać, buduje flotę, to człowiek wciąż napotyka rzeczy które wkurzają, bo ich jest masa w tej grze.
po pewnym czasie to męczy i zaczynasz odpuszczać, załącza się tumiwisizn i maniewdu.
właśnie jestem w tej fazie.
 
Top Bottom