Colonia Expansion Initiative - polska frakcja?

rootsrat

Volunteer Moderator
The Winged Hussars Colonia Initiative - nasza frakcja bierze udział, zapraszamy do wspierania Husarzy! :)
 
Krótka instrukcja, jeżeli chcesz nam pomóc:
1. Na tej stronie: https://www.elitedangerous.com/en/colonia-expansion-initiative/
zaloguj się swoimi danymi z Elite i z opuszczanej listy wybierz The Winged Hussars Colonia Initiative
2. W grze zapisz się do CG Colonia Migration Appeal
3. Poleć do systemu LHS 3447 na stację Bluford Orbital. Musisz stąd zabrać Galactic Travel Guide - jest to przedmiot rare, więc możesz go kupić tylko 10 sztuk. Jeżeli chcesz zabrać więcej, napisz do mnie PW i umówimy się na załadowanie.
4. Poleć do Coloni i na stacji sprzedaj ładunek :)

Tu masz stronę, która pomoże Ci w zaplanowaniu trasy przy wykorzystaniu neutronówek: http://www.spansh.co.uk/
Jeżeli potrzebujesz pomocy z fitem, również pisz na PW :)
 
Sheeeeit, trzeba lecieć do LHS 3447? Ja jestem przy Sag A* obecnie i sądziłem, że od razu wskoczę do Colonii...
 
Super, jak do końca miesiąca to może uda mi się wybrać :) Obecnie walczę co by zrobić EdTrackera, tylko mój żyroskop z jakichś dziwnych powodów nie odpowiada :) ale w sumie fajna zabawa z tą elektroniką i kodowaniem :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Spoko, nawet jak weźmiesz tylko 10 ton, to się przyda :)

Na chwilę obecną nasze oddane towary to ok. 8-9% całości wg tego, co podane jest w opisie CG, tak że dajemy radę!

Dzięki za wsparcie!
 
Przybyłem, oddałem, mam nadzieję, że pomgłem.

Jeśli wybieracie się do Colonia, weźcie uzbrojony statek, spokojnie tu nie jest a warto dołożyć czasu podróży, tym bardziej, że wybór modułów w Jaques jest znikomy, a ceny za transfer - zaporowe.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc Skrzydlatej Husarii - liczyła się każda tona i w ogólnym rozrachunku zajęliśmy drugie miejsce!

Jak tylko nasza nowa baza planetarna zostanie otwarta dla ruchu publicznego - zapraszamy do odwiedzenia husarskiego przyczółka w Colonii :)
 
Top Bottom