Colonia Expansion Initiative - polska frakcja?

rootsrat

Volunteer Moderator
Tak głupio zapytam - jako, że jestem świeżym graczem - o co dokładniej w tym wątku chodziło?

20000 LY od zamieszkałej przestrzeni powstaje nowa ludzka kolonia, skupiona wokół systemu o nazwie Colonia. Kilkadziesiąt grup gracze konkurowało o zdobycie prawa do założenia tam swojej bazy planetarnej i powstaniu nowej frakcji. Polskiej frakcji The Winged Hussars udało się zająć 2. miejsce i już wkrótce pojawi się tam nasza baza, kontrolowana przez nową frakcję The Winged Hussars Colonia Initiative :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Tak z ciekawości zajrzałem na Waszą stronę. Już nie przyjmujecie żadnych pilotów?

Na chwilę obecną rekrutacja jest wstrzymana. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przybyło nam około 100 nowych członków - dajmy im czas na poznanie i zaaklimatyzowanie się w naszej społeczności. Za jakiś czas pewnie otworzymy rekrutację.
 
20000 LY od zamieszkałej przestrzeni powstaje nowa ludzka kolonia, skupiona wokół systemu o nazwie Colonia. Kilkadziesiąt grup gracze konkurowało o zdobycie prawa do założenia tam swojej bazy planetarnej i powstaniu nowej frakcji. Polskiej frakcji The Winged Hussars udało się zająć 2. miejsce i już wkrótce pojawi się tam nasza baza, kontrolowana przez nową frakcję The Winged Hussars Colonia Initiative :)
To oznacza, że devsi zmodyfikują tamte układy pod te wydarzenie? Widzę, że gra ma niezły potencjał :) Choć szkoda, że tak daleko od podstawowych ludzkich układów...
Na chwilę obecną rekrutacja jest wstrzymana. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przybyło nam około 100 nowych członków - dajmy im czas na poznanie i zaaklimatyzowanie się w naszej społeczności. Za jakiś czas pewnie otworzymy rekrutację.
Dajcie znać jak otworzycie rekrutację. Jak gra w samym single ma ogromne przyciąganie, to dopiero prawdziwy długotrwały smaczek daje dobra społeczność :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Jest i husarski system (jeszcze bez oficjalnej nazwy) z nową bazą Kolonia Sobieski. Zapraszamy do odwiedzin polskiej wysepki na oceanie gwiazd :)

(Zdjęcia: Cmdr Fenyl de Lechia)

CWYejuY.png


G4CnguT.png


JDRmQcK.png


Ry6I5gt.png
 
Last edited:
Gdyby jeszcze co poniektórym ludkom które się tam pojawiają dali polskie imiona i nazwiska, ot tak, dla akcentu.. To wtedy Frontier naprawdę pięknie by działał na potrzeby społeczności ;)
Acz i tak miły gest, że idą w stronę takich kolonii graczy.
 
Gratulacje :)
Odwiedziłem ponad 60 stacji z polskimi nazwami. Tej niestety nie odwiedzę, zbyt daleko, nie pociągają mnie takie wyprawy. Byłem 500ly najdalej i nie mogłem się doczekać powrotu.
Swoją drogą szefowa stacji mogłaby mieć nieco bardziej słowiańską urodę.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Gratulacje :)
Odwiedziłem ponad 60 stacji z polskimi nazwami. Tej niestety nie odwiedzę, zbyt daleko, nie pociągają mnie takie wyprawy. Byłem 500ly najdalej i nie mogłem się doczekać powrotu.
Swoją drogą szefowa stacji mogłaby mieć nieco bardziej słowiańską urodę.

Można polecieć Neurostradą, wtedy to rzut beretem :) Jaki masz statek?
 
Last edited:
Można polecieć Neurostradą, wtedy to rzut beretem :) Jaki masz statek?

Mam kilka statków, z tymi które lubię nie mogę się rozstać: startowy sidewinder 20ly; T6, 32ly skok; DBS, 32ly skok; Pyton, nówka wczoraj kupiona, 24ly skok. Miałem przez chwilę ASP Ex, ale nie lubiłem go i zamieniłem na T7, który zamieniłem na Pytona. Jeszcze nie wiem czy go lubię :p

Widziałem coś na forum o używaniu gwiazd neutronych do długich skoków, ale nie rozumiem o co dokładnie chodzi. Poza tym boję się tych gwiazd i ich unikam jak ognia :)

/EDIT
coś pisali na forum o pogłoskach na temat nowego rodzaju hyperdrive, że może chodzić o galaktyczny napęd. Z takim napędem pewnie bym się wybrał do kolonii.
 
Last edited:
Top Bottom