Elite Dangerous - luźna dyskusja.

CHŁOPAKI, DZIEWCZYNY! czy można jakoś zmienić wystrój tego forum? chodzi o tło, może są do wygenerowania jakieś gotowce jak to było poprzednio.
pzdr.

---- post przeniesiony z innego wątku ----
Witam ponownie.
Tym razem nie pytanie, bardziej chyba spostrzeżenie i luźne dywagacje, chociaż może trochę też pytanie o Wasze odczucia.
1. Otóż latamy sobie statkami, odkrywamy nowe planety, niektóre nadają się do terraformingu. Jak do tej pory jedyny pożytek z nich (prócz satysfakcji) jest taki, że dostajemy za nie kasę. Mnie bardzo często aż korci, żeby po znalezieniu jakiegoś przyjemnego układu planetarnego założyć w nim jakąś bazę, choćby jakieś instalacje do terraformingu, bazę górniczą, z której założyciel miałby profit w postaci surowców, może na sprzedaż (tu temat o jakimś globalnym markecie, na którym użytkownicy mogliby handlować surowcami, statkami, modułami, usługami). Byłoby bardzo ciekawie, gdyby użytkownicy mogli zakładać (na początek) jakieś proste bazy. Podejrzewam, że nie tylko ja myślałem o tym, ale jestem ciekaw Waszych pomysłów i odczuć na ten temat. A może ktoś gdzieś słyszał / czytał jakieś zapowiedzi lub plany firmy w powyższym temacie ?

2. Przy okazji pomysł na nowy moduł statku - FTL/FSD Radio, czyli radio nadświetlne. Moduł umożliwia rejestrację ciała niebieskiego na odkrywcę w momencie dokonania skanu. Od razu pojawia się również wycena wartości planety. Natomiast pieniądze dostawalibyśmy dopiero po powrocie do bazy i potwierdzenie danych przesłanych radiem. W przypadku zniszczenia statku przed powrotem, zostawałaby sama "rejestracja", czyli "pierwszy raz odkryte przez ..."bez pieniędzy za skan.

Top Bottom