Elite Dangerous - luźna dyskusja.

Tiaaaa...

Ogólnie cisza panuje - nic nie zdradzają.

Ja się spodziewam, że zapowiedzą to, co w zeszłym roku (czyli frakcyjne statki i planety lodowe) i może w tym roku się uda to zrobić...

Albo zapowiedzą coś extra nowego, ale uda się zrobić i tak tylko statki frakcyjne i planety lodowe... Albo tylko planety lodowe, bo przecież nową grę jakąś tworzą... :)


Ahhh! Przypomniało mi się, że już na bieżący patch zapowiadali coś extra w zamian za brak tych nieszczęsnych "frakcyjnych shipów". Ciekawe, co to... :)

Znamy FDev.
lodowe planety+ statki stawiam na q2
I tyle. W 2020 zapowiedzą że do 2022 gra będzie supportowana. Przeczytają to pozostali 437 użytkownicy online.
 
Last edited:
P.S.
Co tam w RNG ?
Co u RNG to nie mamy pojęcia bo nie utrzymujemy kontaktów ;-) , ale jeżeli chodzi o TRNG to ostatnio w ramach rekreacji wygraliśmy sobie małą wojenkę :) .
Ps. Uciekające CZty nadal istnieją i znając sposób pracy Frontiera zamiast to naprawić, wprowadzą szybsze statki ;-)
 
Po ogłoszeniu przez Frontier dalszych planów "rozwoju" gry, nie pozostaje mi nic innego jak wrzucić ten kawałek :D

[video=youtube_share;Wn2w3j_xmbw]https://youtu.be/Wn2w3j_xmbw[/video]
 
Last edited:
2020 a znając Frontiera pierwsza połowa 2021 ... aggghhh... motyla noga ... !!
Kupiłem grę za pełną cenę, Horizons za 15 $ i gra jest warta każdego centa ale... kiedy przestałem grać 2 lata temu (o w brzydką twarz ale ten czas leci) chciałem sobie zrobić przerwę max 2 letnią, poczekać na dodatki i następny płatny DLC, chciałem mieć tyle nowego contentu żeby znowu poczuć ten zachwyt który czułem przez pierwsze 6 miesięcy grania a tu okazuje się , że muszę czekać 4 lata (racjonalnie czyli nauczony doświadczeniem heh. zakładam jednak I połowę 2021) .... ehhh... kurcze szkoda, w zasadzie nie był by to problem ale niestety nie ma innych gier w tym gatunku (NMS to jednak inne zwierzę), skoda , szkoda. No i muszę cofnąć moje krytyczne podejście do Horizons DLC - po kilku latach ten dodatek w końcu jest warty pierwotnej ceny z której już dawno zrezygnowali.

:D:D:D:D[weird][hotas][???]


Frantz L.

Edit:
.. a co do rozwoju story line czyli trzymającej w napięciu historii space opery to obserując sobie wszysto z boku pękam ze śmiechu hehehehe......
Mam już pewność, że to wina brytyjskiej flegmy, poważnie to inny kod kulturowy, nie dla nas słowian o gorącej krwi :p
 
Last edited:
Półtora roku - to myślę że dadzą space legs i lądowania atmosferyczne, dużo czasu.

Do tego wskoczy następna generacja VR, no i może star citizen wejdzie w betę...
 
Last edited:
Wystarczą mi planety z atmosferą i jakieś życie na nich, żeby był sens eksploracji tych planet poza zbieraniem materiałów. A i mieli jeszcze zrobić wielkie metropolie, bo bez tego nie będzie co robić na nogach. W ciągu dwóch lat powinni się wyrobić. ;)

Do tego czasu wyjdzie Cyberpunk i jest kilka innych kosmicznych projektów, w fazie końcowych prac do premiery. Do tego czasu stracą sporą część społeczności i pewnie na początku 2021 powiedzą, że coś im jeszcze wypadło jak w zeszłym roku. To jest chyba jedyna firma z jaką się spotkałem, która nie umie wykorzystać okazji monopolu na rynku.
Mogliby już chociaż uciąć łeb temu projektowi, przenieść go do wersji offline i ludzie sami zrobiliby sobie content w postaci modów, bo multi i tak tu nigdy większego sensu nie miało poza strzelaniem do wszystkiego, co się rusza.
 
Last edited:
TIL: Google cannot translate Polish worth squat.

Dzisiaj się uczę: Google nie może przetłumaczyć polskiej wartości przysiadu. o7
 
TIL: Google cannot translate Polish worth squat.

Dzisiaj się uczę: Google nie może przetłumaczyć polskiej wartości przysiadu. o7

Hello and welcome to our part of the forum, which will cease to exist along with forum revamp pretty soon. Yes, Google translate struggles with Polish, and no wonder, the language is hard. For example the phrase "sth. worth squat" is totally lost in translation resulting in hilarious literal translation. The closest polish phrase would be "nic nie warte" which translates to "is worth nothing". There could also be an expletive version involving poo, which I won't write here. Google translate also borkes up tenses, TIL was translated as "today I am learning".

A do Was mordy kochane dotarło że nam to forum zamkną z końcem marca? Będzie jakoś tam "zmergowane" do "międzynarodowych dyskusji" czy jakoś tak... Szczegóły w poście o nowym forum.
 
...

A do Was mordy kochane dotarło że nam to forum zamkną z końcem marca? Będzie jakoś tam "zmergowane" do "międzynarodowych dyskusji" czy jakoś tak... Szczegóły w poście o nowym forum.

:O

Ciekawe! Nie słyszałem. Gdzie ten post?

Devsom nie chciało się nawet poinformować o tym polskich moderatorów.

Chyba jeszcze trudniej mi się będzie czytało teraz, ja to "gra się dynamicznie rozwija", albo "chodzą słuchy o polskiej wersji językowej" :)

Podczas gdy wygląda na to, że najwyższy czas się zacząć żegnać.
 
Top Bottom