Elite: Dangerous Polska - nasza grupa na facebooku

Witajcie :)


Z myślą o ułatwieniu kontaktu stworzeniu dodatkowe miejsca do dyskusji i wymiany ciekawymi materiałami na temat Elite: Dangerous powołaliśmy do życia polskojęzyczną grupę dyskusyjną na facebooku.


Jest nas tam już spora grupka a dodatkowo spotykamy się na TS3. Serdecznie zapraszamy: facebook.com/groups/411846625634882/


Ponadto jest profil do polubienia na którym czasem pojawiać się będą dodatkowe newsy: facebook.com/pages/Elite-Dangerous-Polska/1445746852360898


A także jest strona fanowska, choć obecnie raczej w zastoju, to jeśli znajdą się chętni do jej współtworzenia można tam stworzyć centrum polskiego comunity: elitedangerous.pl
 
Nie warto

Ja bym nie dołączał do tej grupy. Admin usuwa posty wg własnego widzimisię, keśli nie są wg niego zgodne z tematem. Dziecinada. Szkoda tylko, że zarezerwował fajną nazwę. Poza tym nic ciekawego nie ma
 
Kto w to lata?

Szukam aktywnych pilotów,
nie mam facebooka więc sobie nie podejrze wątku powyżej...
Naprawdę nikt już nie robi normalnych stron tylko zawsze info na facebook?... <facepalm>

Grając półtora miesiąca nie trafiłem na żadnego polaka ingame, jak to możliwe? ;)
 
Jak by ktoś chciał nowego przyjaciela z polski to znajdzie mnie po nicku MCWANDAL.

pozdrówka i moc kredytów :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Trzymajmy się tematu, Panie i Panowie. Co do Polaków w kosmosie - wystarczy wejść na naszego TS-a :)
 
Top Bottom