Elite Dangerous Elite dangerous (Україна)

Я громадянин РФ, але живу в Києві.
Ні до яких фракцій не належу. :)
 
Г. Одесса поддерживает Хадсона. Хотелось бы найти или создать сообщество Украинских игроков, никакой политики и т.д.
Сколько лазил по просторам интернета, так и не нашел. Да и смотрю так за империи большинство играет... Вообщем если что, по нику добавляйтесь в друзья. ( Андрей - 20 лет ) =)
 
Основні ідеї руху такі:
1. Реал і політика лишаються по-за грою.
2. Стався до людей так, якого ставлення хотів би до себе.
3. Взявся за справу - доведи до кінця.
4. Відсутність обов'язкових kta, відвідини заходів за бажанням.
5. Сварки, переходи на особистості - заборонені.
6. Завоювання галактики не наша справа, створюємо фан собі та партнерам по групі в першу чергу.
7. Приймаються обґрунтовані доповнення ідей
 
Last edited:
Ого, ничего себе =)
Приветствую!
Да, жаль что ни корпы ни сайта нету =)
 
При умові достатньої кількості (10-30) є можливість заснувати фракцію. Але потрібно багато активних гравців :)
 
Привіт усім, буду радий приєднатися до фракціі, граю не дуже давно, та не все ще зрозумів у грі. Але буду радий компанії у цьому всесвіті.
 
Привіт усім, теж хотілося б зібрати фракцію обїеднуймось!) по нику добавляйте в друзья, буду рад пообщаться, полетать и все такое. Артем из Днепра )
 
Всім доброго дня. Я з Дніпра. Підтримую Федерацію та ГалКоп. Був би радий зареєструвати фракцію. Граю регулярно!
 
На мою думку для заснування фракції потребно приблизно 20 активних (хоча-б по вихідним чи вечорами) гравців.
Поки що, нажаль, стільки не набирається.
 
Да, ну хотя-бы добавим друг друга в друзья. Сделаем группу в ВК и вместе в крыльях полетаем. CG планировать вместе. Можно на INARe зарегистрировать "крыло" (http://inara.cz/wings). Уже хорошо, а там и игроки подтянуться. Всего из Украины - 3500 игроков. 30 уж как-то собрать можно.

У меня три товарища в Украине играют. Кроме того, кто в этой ветке форума отписался.
 
Last edited:
Всім привіт!
Сам з Харкова, граю з самого релізу (з перервами). Також знаю пару друзів з України, що грають у Еліту, та буду рад розширити коло знайомств українських пілотів.

Профіль inara у підписі - у грі маю таке саме їм'я.
 
Last edited:
Як вважаєте, чи варто створювати крило в INARA?
Чи можна зібрати 15-20 пілотів з регулярним он-лайном, щоб виконувати задачі виходячи із спільних інтересів?
Наприклад мінорну фракцію отримати. Підтримувати Силу або Фракцію. Можливо вступити в союз ... ну наприклад з GalCop або SEPP.
 
Всем привет. Я из Винницы, играю относительно недавно (где то месяц). Присоеденился к Айслинг Дюваль, буду качать имперские ранги. С удовольствием пофармлю баунти совмесно, в онлайне по вечерам почти каждый день, добавляйтесь буду рад компании. Ник в игре OttoRocket.
 
Як вважаєте, чи варто створювати крило в inara?
Чи можна зібрати 15-20 пілотів з регулярним он-лайном, щоб виконувати задачі виходячи із спільних інтересів?
Наприклад мінорну фракцію отримати. Підтримувати Силу або Фракцію. Можливо вступити в союз ... ну наприклад з galcop або sepp.

Залежить від мети.
По-перше, треба визначитися з "форматом" крила (придумати якусь історію та мету, досягнення якої буде прагнути ця фракція - іншими словами, буде це якась корпорація, військова організація, піратська банда, або щось інше...). Мені здається що українське суспільство ED поки що не таке велике, щоб бути повністю самостійним і, як мінімум, на деякій час спочатку краще буде заручитись протекторатом більш крупних фракцій (краще Імперськими, Федеральними або Альянсу).
А якщо це буде просто якась спільнота за територіальною або мовною ознаками - вважаю, що воно того не варте (ІМХО).
По-друге, треба мати на увазі що в inara неможливо перебувати у двох крилах одночасно, тому деякі люди, які вже перебувають у інших крилах, не зможуть приєднатись, доки не вийдуть із свого старого. Наприклад, я не так давно приєднався до 9го Легіону Імперії і, при всій моїй повазі до українських пілотів ed, я поки що не планую виходити звідти найближчим часом. Але з радістю надам будь яку від мене залежну допомогу українському суспільству. :)

Всем привет. Я из Винницы, играю относительно недавно (где то месяц). Присоеденился к Айслинг Дюваль, буду качать имперские ранги. С удовольствием пофармлю баунти совмесно, в онлайне по вечерам почти каждый день, добавляйтесь буду рад компании. Ник в игре ottorocket.

Моё почтение и наилучшие пожелания достойному гражданину Империи. :)
Буду в онлайне - добавлю. Единственное: у меня что-то в последнее время так получается, что играю, в основном, в первой половине дня, а по вечерам вjobую...
 
Last edited:
Top Bottom