[Frakcja] The Winged Hussars / Skrzydlata Husaria (polska frakcja w grze!)

rootsrat

Volunteer Moderator
- Wychodzę z chłopakami.
- Tylko nie wróć pijany, jak ostatnim razem!
- Eee, tym razem tylko jedziemy zbezcześcić starożytne ruiny Strażników :D

[video=youtube;zMLUcXT5Zqw]https://www.youtube.com/watch?v=zMLUcXT5Zqw[/video]
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Z życzeniami wesołych świąt dla wszystkich pilotów! :)

jibSuTT.png
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Aktualizacja naszej Osi Czasu :)

3304 (kont.)

3304-06-08 - Przedstawicielstwo TWH w składzie: Cmdr Baton, Cmdr Mathias Shallowgrave, Cmdr Musketeer i Cmdr Pajk odwiedza bazę planetarną Northampton (Ziemia, Sol) i bierze udział w zlocie fanów Cobry Mk3 - Lavecon 2018... tzn. 3304 ;)
3304-06-30 - Walki Gladiatorów (Cmdr Ryczypiór)
3304-08-02 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie GAMMA PISCIS AUSTRINI
3304-08-07 - Operacja "Pomocja dłoń"
3304-08-24 - Wieczór kawalerski Jordana Rochestera (Cmdr Yautja)
3304-09-01 - Profanatorzy Alfa - wyścigi terenowe w ruinach Strażników - Etap 1 (Cmdr Mathias Shallowgrave)
3304-09-07 - Tańczący z Robalami - Husarski Grill 3 (Cmdr Mathias Shallowgrave)
3304-09-21 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie TJINA
3304-10-07 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie HIP 115888
3304-10-21 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie KAMCHA
3304-11-08 - Urodziny TWH - Operacja nr 1: Igła w stogu
3304-11-09 - Urodziny TWH - Operacja nr 2: Ptaszek w klatce
3304-11-10 - Urodziny TWH - Operacja nr 3: Wytępić karaluchy
3304-11-11 - Urodziny TWH - WIELKI FINAŁ: BOŻE IGRZYSKO
3304-11-11 - Walne zebranie frakcyjne
3304-11-13 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie BETA SCULPTORIS
3304-11-23 - Strategiczny cel poboczny osiągnięty: TWH przejmuje kontrolę nad systemem KAMCHA
3304-11-24 - Profanatorzy Beta - wyścigi terenowe w ruinach Strażników - Etap 2 (Cmdr Mathias Shallowgrave)
3304-12-11 - Powstają oficjalne Squadrony TWH: TWHE, TWHP i TWHX. Rozpoczyna się walka o medale w pierwszym w historii sezonie Leaderboards.
3304-12-21 - Karpie na Święta (Cmdr Ryczypior)
3304-12-22 - TWH przejmuje kontrolę nad systemem BETA SCULPTORIS
3304-12-22 - Husarska Wigilia (PS4) (Cmdr Akerstache)
3304-12-22 - Tour de Makau 3304 (Cmdr Azorus)
3304-12-28 - Zlot husarski w bazie planetarnej "Katowice" (Ziemia, Sol) (Cmdr Azorus)
3304-12-29 - Noworoczne Drabble - konkurs (Cmdr Mathias Shallowgrave)
3304-12-30 - Fajerwerki w Kamcha (Cmdr Ryczypior)
3304-12-30 - Operacja Ida: naprawa Asami Orbital (Cmdr Mathias Shallowgrave)


3305


3305-01-12 - Champion of Fighter: Beta Sculptoris (Cmdr Fikus)
3305-01-14 - TWH przejmuje kontrolę nad systemem TJINA
3305-01-18 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie HIP 109423
3305-01-18 - TWH przejmuje kontrolę nad systemem HIP 115888
3305-01-30 - TWH zakłada przedstawicielstwo w systemie HIP 114040
3305-02-02 - Poszukiwacze (Cmdr Pitulek)
3305-02-08 - Parada Zwycięstwa - Leaderboards (Cmdr Mathias Shallowgrave)
3305-02-09 - Champion of Fighter: Cavaniaci (Cmdr Fikus)
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Z największą dumą i przyjemnością dzielimy się dzisiaj wyjątkowym newsem! Jako JEDYNA frakcja spośród 11 tysięcy Squadronów zdobyliśmy aż 5 trofeów w pierwszym w historii gry Sezonie rywalizacji Leaderboards! Udało się nam zdobyć:

PC
  • Złoto w kategorii Polityka
  • Złoto w kategorii Walka

PS4
  • Złoto w kategorii Polityka
  • Srebro w kategorii CQC

XBOX
  • Brąz w kategorii Polityka


Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w te działania pilotów, to był monumentalny wysiłek, ale opłaciło się! :D
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Najstarsza i największa polska społeczność w Elite Dangerous - a jednocześnie frakcja, kontrolująca jedno z największych terytoriów w grze. Dołącz do ponad 350 pilotów i twórz z nami historię galaktyki - razem możemy wszystko! Zapraszamy na http://www.thewingedhussars.com/ :)

sulBeve.png
 
Czysta bzdura i propaganda Mathiasie większość społeczności olaliście dla własnych korzyści , na szczęście już masa ludzi wie o co mi chodziło ,szczególnie osoby które u was były , nie okłamiecie wszystkich na chwile obecną stanowicie jedynie 30% polskiej społeczności do której nie należycie chciałbym zauważyć , pozdrawiam cie i życze wszystkiego dobrego ;) , ps byłem Carrierem u was , straszne zadupie jak zwykle ;).
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Czysta bzdura i propaganda Mathiasie większość społeczności olaliście dla własnych korzyści , na szczęście już masa ludzi wie o co mi chodziło ,szczególnie osoby które u was były , nie okłamiecie wszystkich na chwile obecną stanowicie jedynie 30% polskiej społeczności do której nie należycie chciałbym zauważyć , pozdrawiam cie i życze wszystkiego dobrego ;) , ps byłem Carrierem u was , straszne zadupie jak zwykle ;).

Fakty mówią co innego :D
 
Cóż widocznie co Frakcja to daje inne fakty ;) ale jedno trzeba waszej stacji przyznać bardzo ładnie pochłoneła 15 tyś ton Narkotyków ,nawet procent wam nie ubył ;) , widać BGS już zdechł totalnie .
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Cóż widocznie co Frakcja to daje inne fakty ;) ale jedno trzeba waszej stacji przyznać bardzo ładnie pochłoneła 15 tyś ton Narkotyków ,nawet procent wam nie ubył ;) , widać BGS już zdechł totalnie .

Dzięki, akurat przydadzą się na imprezę z okazji przejęcia 74 systemu, co aktualnie daje nam 10 pozycję na liście ponad 2100 frakcji graczy :D
 
Kiedyś mam nadzieje przestanie was chronić ta kulawa mechanika ED , pamiętaj kiedyś was zniszcze osobiście podłoże głowice pod reaktor na waszej stacji ;)
 
  • Like (+1)
Reactions: hsr

rootsrat

Volunteer Moderator
Chciałbym dzisiaj przedstawić niesamowite osiągnięcie naszej husarskiej społeczności, na które pracowaliśmy przez 2 lata!

Oto wszystkie trofea w squadronowych zmaganiach rankingowych! Skrzydlata Husaria jest pierwszą i jedyną frakcją, która zdobyła złoto w każdej dostępnej kategorii (czyli wszystkich oprócz Powerplay, ponieważ nie jesteśmy zrzeszeni z żadnym powersem). Osiągnęliśmy to już dawno temu jako społeczność multiplatformowa w 3 Squadronach (PC, XB i PS4), ale wisienką na torcie była możliwość zaprezentowania wszystkich trofeów przez pojedynczy Squadron - i nareszcie się to udało dzięki wysiłkom naszej ekipy pecetowej TWHE!

zreDx4C.png

Projekt rozpoczął się od razu po wprowadzeniu Squadronów do gry. Od samego początku wiedzieliśmy, że zdobycie wszystkich złotych trofeów będzie czymś, co chcielibyśmy osiągnąć pewnego dnia - ale okazało się to trudniejsze niż myśleliśmy, a przynajmniej w niektórych przypadkach. W końcu jednak udało nam się to i mogę śmiało powiedzieć, że udało się dzięki ciężkiej pracy dosłownie setek osób!

Każde trofeum poprzedzone było co najmniej miesięcznym przygotowaniem:

- Próbami znalezienia najlepszego sposobu na zdobywanie punktów w danej kategorii
- Działania związane z zarabianiem kasy, tak aby każdy mógł zdobyć wymagane statki i sprzęt
- Eventy na zbieranie materiałów inżynierskich w celu uzyskania ulepszeń
- Treningi dla graczy, którzy nie byli zaznajomieni z daną aktywnością
- I wreszcie konkurowanie z innymi Squadronami w danym sezonie

Za każdym razem była to naprawdę świetna zabawa i mogę tylko podziwiać poświęcenie i zaangażowanie niektórych pilotów, którzy brali wolne w pracy czy wysłali swoje rodziny do teściów tylko po to, aby móc skupić się na zdobyciu upragnionego trofeum. Niesamowite? Bezsprzecznie. Szalone? Zdecydowanie. Warte wysiłku? Nie macie pojęcia, jak bardzo!

Ale najważniejszy aspekt tego wszystkiego - i to jest rzecz, o której tak naprawdę chciałem dzisiaj powiedzieć, pomijając oczywiste przechwałki ;) - jest to, że z perspektywy lidera grupy, te projekty były najlepszymi eventami na budowania i integrację społeczności, jakie kiedykolwiek zorganizowaliśmy. To jest sedno i kwintesencja tego posta. Ze względu na wszystkie wymagane przygotowania wiele osób musiało współpracować, często poświęcając własne cele w grze, swoje Creditsy, rebuye, statki, materiały i moduły, a co najważniejsze: CZAS.

Idea osiągnięcia wspólnego celu pozwoliła naszej społeczności naprawdę się zjednoczyć i rozwinąć. Stworzyło to więzi i przyjaźnie, których nie widziałem w żadnej innej grze - a wszystko to dzięki czemuś tak trywialnemu... Bo to przecież tylko bobblehead - kilka pikseli na ekranie! Obserwując ten proces jako lider grupy, byłem niezwykle dumny i naprawdę nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, mogąc być jej częścią. Całonocne wieczory przed końcem sezonu, euforia na Discordzie, kiedy zdobyliśmy dane trofeum - to wyjątkowe i niezapomniane przeżycia.

Kolejną świetną rzeczą była możliwość pokazania ludziom wszystkich aktywności, które ma do zaoferowania gra, i mogę powiedzieć, że wielu pilotów naprawdę zajawiło się tymi aspektami gry, które wcześniej uważali za nudne lub niewarte czasu.

Sedno tego posta i przesłanie, które chciałbym Wam przekazać, jest takie - jeśli jesteście w jakimś Squadronie i nie rywalizowaliście jeszcze w Leaderboardsach - porozmawiajcie ze swoim przywódcą i ogarnijcie temat, ponieważ dzięki temu dostaniecie niesamowite wspomnienia i doświadczenia, jak również pokażecie graczom wiele różnych aspektów gry, a dodatkowo z pewnością zintegrujecie swoją społeczność i pozwolicie jej się rozwijać i tworzyć niesamowite więzi między ludźmi.

Na koniec wielkie dzięki dla FDEV za umożliwienie nam zabawy i udostępnienie nam piaskownicy do zabawy. To właśnie jest Elite :)

o7 piloci!
 
Z racji tego, że z sentymentu lubię odwiedzać czasami stare miejsca to nie mogło być inaczej, żeby odmęty internetu nie przywiodły mnie tutaj :D
Z tej okazji chciałem pozdrowić wszystkich Husarzy, zarówno stare wygi jak i nowych członków, których nigdy nie było dane mi poznać :) Gratuluję kolejnych sukcesów, i pomimo że nie mam pojęcia o co chodzi z tymi trofeami to wiem, że zabawa była przednia :D
Mam nadzieję, że nadal pędz... ehm... produkują Świńskiego Ryja (niezły trzepacz mózgu swoją drogą) i że Rura Batona nadal ma moc ;)
Jeszcze raz pozdrowienia, zwłaszcza dla starej gwardii z którą przepiliśmy Ryjem niejedną nockę :)

PS. DYoda, jak na razie nie było mi dane spotkać Cię drugi raz na Puławskiej ;)
 
Z racji tego, że z sentymentu lubię odwiedzać czasami stare miejsca to nie mogło być inaczej, żeby odmęty internetu nie przywiodły mnie tutaj :D
Z tej okazji chciałem pozdrowić wszystkich Husarzy, zarówno stare wygi jak i nowych członków, których nigdy nie było dane mi poznać :) Gratuluję kolejnych sukcesów, i pomimo że nie mam pojęcia o co chodzi z tymi trofeami to wiem, że zabawa była przednia :D
Mam nadzieję, że nadal pędz... ehm... produkują Świńskiego Ryja (niezły trzepacz mózgu swoją drogą) i że Rura Batona nadal ma moc ;)
Jeszcze raz pozdrowienia, zwłaszcza dla starej gwardii z którą przepiliśmy Ryjem niejedną nockę :)

PS. DYoda, jak na razie nie było mi dane spotkać Cię drugi raz na Puławskiej ;)
Hej Quarion! :) szkoda że zdecydowałeś się odejść z TWH, ale myślę że to nie przeszkoda do wspólnej zabawy FPS'em w ED :) już niedługo :D
 
Top Bottom