[Frakcja] The Winged Hussars / Skrzydlata Husaria (polska frakcja w grze!)

rootsrat

Volunteer Moderator
A propo lokalizacji, znalazłem system Aha Narfi. Jest w miarę niedaleko Fedaracji i Imperium, niezależny, ma tylko jedną stację - Lem Station przy water worldzie.

unknown Oct_11_2015_1_21_34.jpg
 
Na razie nie pomogę bo się ślimaczę do Sag* albo jeszcze dalej ale jeśli chodzi o LEM'a to bardziej mi ten chodzi po głowie
http://eddb.io/system/69
Aczkolwiek Copernicus ma tyle stacji które można by wyzwolić, jedna z nich musi być ta ;)
 
CMDR Montrala przystępuje do frakcji i zgłasza kandydaturę swojego Ponurego Zakątka (Hermaszewski Dock, Hamal). System z jedną bazą orbitalną. Dobrze zaopatrzoną w sprzęt (np. bywają często duże lasery promieniowe na przegubach, a to ponoć rarytas). Co prawda leży w sferze Federacji, ale nie daleko od systemów Imperium i Sojuszu. Jak na razie brak przynależności do żadnego kacyka galaktycznego.
 
Ja też trochę poszukałem...

Wszelkie "Copernicus xxx" są w systemach jednej z trzech frakcji (najczęściej Federacji).
Trochę się nastawiłem na "Hermaszewski xxx", ale jedyny sensownie umieszczony (w sensie w systemie niezależnym) w systemie Drevlyada, jest jedną z 9 (!) stacji, odległą o ~80k Ls od gwiazdy. Słabo.

Myślę, że system znaleziony przez rootsrat'a byłby całkiem fajny :)
Dodatkowo sąsiaduje (~6.3 Ly) z anarchistycznym systemem HIP 101852 (stacja Kelly Colony), gdzie jest Black Market.
A i jeszcze pozostałe (prócz wodnego świata, wokół którego orbituje stacja) planety w układzie są metaliczne lub skalno-lodowe, więc chyba byłoby na czym lądować w Horizons ;)


EDIT: Odwiedziłem LEM Station i tam też jest Black Market. Ruch na stacji, póki co ;), nie jest za duży.
 
Last edited:
LEM Rootsrata jest niezły ze względu na bliskość stacji od punktu wyjścia z nadprzestrzeni.Bardzo sympatyczna rzecz przy grindowaniu misji pod influence.To, że system jest poza powerplayem to też duży plus.Powerplayowcy, którzy chcą 'flipnąć' układ na system rządów, który odpowiada ich frakcji potrafią być upierdliwi.Trochę brakuje RESów.Nawet bardziej pod kątem wykonywania misji górniczych niż BH, no ale skoro są planety high metal content to przy Horizons powinno się to zmienić i będzie gdzie kopać.

Oczywiście proszę mnie dopisać.
cmdr Hieronymoos Ingkells
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Minusem jest to, że właśnie ma RES-ów i jest tylko jedna stacja, bo to ogranicza możliwości dla bounty hunterów.

W sumie nie musimy mieć polsko brzmiącej stacji, to byłby tylko miły akcent. Najważniejsze wg mnie są te aspekty:

- Lokalizacja mniej więcej pomiędzy Federacją i Imperium ("wszędzie blisko", w Alliance się nic nie dzieje i jeszcze nie będzie przez jakiś czas)
- Więcej niż 1 stacja (więcej dostęnych misji, więcej frakcji)
- Frakcje: Federacja i Empire (dla zwracania bounty voucherów)
- Bliskość systemu Hi Tech (wiadomo)
- NavPoint i RES (podbijanie reputacji przez BH)
- Czarny rynek
 
:: CMDR ROSTER

  1. Cmdr Mathias Shallowgrave -- rootsrat
  2. Cmdr ??? -- Krutek
  3. Cmdr ??? -- Dorion3000
  4. Cmdr Gienkov -- GieNkoV
  5. Cmdr Shamoth -- Shamoth
  6. Cmdr SOTBMP -- SOTBMP
  7. Cmdr GutenbergPL -- Gutenberg
  8. Cmdr Jiroth -- Jiroth
  9. Cmdr Dyoda -- DYoda
  10. Cmdr Kyokushin -- Kyokushin
  11. Cmdr M4C10R -- M4C10R
  12. Cmdr ??? -- rdslw
  13. Cmdr Robinus -- Robinus

W grze jestem jako Dorion300, taki sam nick jak na forum.
I przy okazji popraw to "Dorion3000"bo o jedno zero za dużo.
 
Last edited:
A może stacja na granicy cywilizacji? tak aby łatwo się rozprzestrzeniać w stronę kosmosu?

Po tak aby się rozprzestrzeniać trzeba walczyć, a po drugiej stronie konfliktu też mogą być gracze które mogą utrudnić, a nawet zniszczyć tą frakcje.
 
Last edited:
Najważniejsze wg mnie są te aspekty
dodałbym:
- gwiazda z możliwością tankowania z niej paliwa
- różne typy planet do potencjalnego lądowania i eksploracji/wydobycia/misji... (to tak pod Horizons)

i to, co napisał smc77:
- niewielka odległość między gwiazdą a stacją (przydałoby się nieco bliżej niż do Hutton Orbital ;) )


One more thing...
rootsrat, napisałeś że:
Frontier pozwala na stworzenie w grze frakcji kierowanej przez graczy
Napisz coś więcej, jak Fronier to widzi lub rzuć jakimś linkiem proszę :) Jestem ciekaw :eek:
 
Last edited:
dodałbym:
- gwiazda z możliwością tankowania z niej paliwa
- różne typy planet do potencjalnego lądowania i eksploracji/wydobycia/misji... (to tak pod Horizons)

i to, co napisał smc77:
- niewielka odległość między gwiazdą a stacją (przydałoby się nieco bliżej niż do Hutton Orbital ;) )

Zbyt duże wymagania aby to gdzieś było.

Jeśli istnieje takie miejsce to na pewno dobrze chronione przez np. Imperium lub Federację (z powerplayem)

Trzeba szukać trochę dalej od kłębka świata, albo odebrać określone miejsce siłą...i to dużą siłą.

Jak pisałem: Aby mieć to wszystko to trzeba mieć siłę, lub żyć z wadami innymi.
 
Żeby było blisko w miarę do Founders World. Tam sporo osób ma bazę statków... no i tam statki i wyposażenie mają zniżki. Nie było by daleko latać po statki handlowe/bounty, czy inny build.

Nie chcę nic mówić, ale już nie CMDR ale EMPEROR Matthias I ;)
 
Last edited:
Dlatego cały czas mi brakuje tu opcji zbudowania sobie czego się chce przez graczy... przez miesiąc byśmy sobie zapacali tyłki ale była by baza gdzie chcemy i jaką chcemy ;)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
A może stacja na granicy cywilizacji? tak aby łatwo się rozprzestrzeniać w stronę kosmosu?

Po tak aby się rozprzestrzeniać trzeba walczyć, a po drugiej stronie konfliktu też mogą być gracze które mogą utrudnić, a nawet zniszczyć tą frakcje.

Ale jak w stronę kosmosu? W puste systemy?

dodałbym:
- gwiazda z możliwością tankowania z niej paliwa
- różne typy planet do potencjalnego lądowania i eksploracji/wydobycia/misji... (to tak pod Horizons)

i to, co napisał smc77:
- niewielka odległość między gwiazdą a stacją (przydałoby się nieco bliżej niż do Hutton Orbital ;) )


One more thing...
rootsrat, napisałeś że:

Napisz coś więcej, jak Fronier to widzi lub rzuć jakimś linkiem proszę :) Jestem ciekaw :eek:

Community Goals, Minor Factions and becoming a power...
Establish your own Minor Faction and FAQ

Żeby było blisko w miarę do Founders World. Tam sporo osób ma bazę statków... no i tam statki i wyposażenie mają zniżki. Nie było by daleko latać po statki handlowe/bounty, czy inny build.

Też dobry pomysł z tym Founders World. Dobrze byłoby wybrać też lokację z dala od PowerPlay.

Dobra, potrzebujemy jakichś konkretnych przykładów, wrzucajcie swoje propozycje, tylko z uzasadnieniem pls :p i zrobimy ankietę.

Nie chcę nic mówić, ale już nie CMDR ale EMPEROR Matthias I ;)

Tak, żebym skończył jak Hengist Duval? :D
 
Amor Patriae Nostra Lex - Proszę o wpisanie mnie do chorągwi husarskiej :)

Co do stacji, to nie ma stacji Zółkiewskiego czy Chodkiewicza? Albo któregoś z naszych najlepszych królów? :)

„Choćby niebo spadło nam na głowę, my je podtrzymamy swoimi kopiami”
 
Top Bottom