[Frakcja] The Winged Hussars / Skrzydlata Husaria (polska frakcja w grze!)

Panowie od popcornu i coli - offtop warning.

Z mojej strony dyskusja jest skończona. Jeżeli ktoś chciałby dodatkowych wyjaśnień ode mnie - proszę o PW, chętnie odpowiem.

Moim zdaniem nikt nie jest bez winy, ja również. Mam nadzieję, że każdy z nas wyniósł dodatkowe doświadczenia z tej sytuacji.
 
Co tu się odjanapawla to ja nie ogarniam...

bd95830ec447d69ada07532cdbffbb68--what-dogs-crazy-eyes.jpg


To nawet przebija moją pochopną decyzje wyjścia z TWH... Tylko ze ja nie biorę wszystkiego na poważnie ;)
 
Co tu się odjanapawla to ja nie ogarniam...

https://i.pinimg.com/736x/bd/95/83/bd95830ec447d69ada07532cdbffbb68--what-dogs-crazy-eyes.jpg

To nawet przebija moją pochopną decyzje wyjścia z TWH... Tylko ze ja nie biorę wszystkiego na poważnie ;)


2M1R... no wiesz zawsze możesz wrócić. Ostatecznie nie byłby to pierwszy i ostatni raz kiedy odszedłeś z TWH.
W sumie, to można by z tego zrobić jakieś święto nawrócenia owcy, albo coś... :)

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze Elitka zrobiła się po prostu nudna. Po prawie 3 latach grania ciężko samego siebie namówić na granie... takie akcje nie poprawiają klimatu i nie zachęcają do grania. Niepotrzebne roztrząsanie gów.... obornika.
 
No właśnie mi chodzi o te działania: pisanie po niemiecku z powodu jednej osoby nie piszącej po polsku. W moich oczach to taka typowa "złośliwość przedszkolaka" (wiem co mówię bo mam to na co dzień w domu)
Zaczej chodzi o zasady. Skoro dozwolone jest pisanie po angielsku (zakladam, ze dlatego, ze ktos nie zna polskiego) to dlaczego nie mozna po niemiecku gdy ktos nie zna albo ma slaby angielski?
Albo rybka albo pipka.

Robinus, nie jesteś jedynym którego dotknął problem efekt "Trójkąta Bermudzkiego" czyli znikających postów. Również miałem kilka takich przypadków - nie było to nagminne, żeby nie demonizować, ale zdarzały się takie incydenty, że moje posty znikały bez śladu, a po skasowaniu niektórych z nich dostawałem informację z wiadomością na PW, że powinienem dostać ostrzeżenie, ale tego nie zrobiono i dla dobra współpracy bym lepiej tego więcej nie robił.

Nie zapomnę jednej sytuacji, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że odejście z TWH to kwestia czasu bo są równi i równiejsi, trzeba tylko cierpliwie czekać na odpowiedni moment. Być może to i banalny przykład, ale jeden z wielu kamyczków który powoli ale konsekwentnie przechylał wagę do pożegnania się.

W jednym z tematów, wrzuciłem żartobliwego offtopa, mój post przeżył kilka godzin po czym rozmył się w nicości z "miłym ostrzeżeniem" o offtopie. Jako, że był to wątek związany z moim "ulubieńcem", czyli Batonem, postanowiłem uważniej przeglądać jego wpisy by zweryfikować bezstronność i obiektywizm Mathiasa. Nie musiałem długo czekać, bo Baton napisał krótki ale i lekko złośliwy offtop, w wątku w którym byłem aktywny. Zgłosiłem jego posta do moderacji czekając na reakcję - bez skutku. Po jakimś czasie, poruszyłem ten temat z Mathiasem by usunął offtop, ale jak bym rzucał grochem o ścianę - bez odzewu i bez reakcji, offtop jak był, tak był.

O niewygodnych tematach które potrafiły zostać zamknięte w trakcie rozmowy, bo nie wpisywały się w kanony Hetmana, nie będę wspominać - bo zamiatanie problemów czy niewygodnych dyskusji pod dywan było już raczej normą niż incydentem, a niektóre zachowania w dyskusjach np. z wrzucaniem emocjonalnych wulgaryzmów przez Hetmana który był twórcą i miał stać na straży regulaminu i jego zapisów było po prostu słabe.

Jeżeli Wielki Hetman Husarii Mathias Shallowgrave uważa, że są to pomówienia wyssane z palca, chętnie służę upublicznieniom prt-screenów na poparcie swoich słów. Nie będę ukrywać, że przez dwa lata bycia w TWH uzbierałem kolekcję ciekawych perełek, chociaż te zacząłem zbierać dopiero po mojej degradacji z Kadry Oficerskiej.

Nie znam sprawy, nie wiem jak bylo, ale wypowiem sie, a co, jest to watek na publicznym forum :)
Z tego posta i mojego dlugiego doswiadczenia w grach online, wnioskuje powolny "efekt korpo" - w momencie gdy z gry i zabawy grupy znajomych robi sie targety, dedlajny, coraz wiecej porzadkowania.
Po to sa smieszne offtopy bo to jest ZABAWA i GRA.
Wiadomo, ze gdy jest o czyms watek i sa cale strony offtopow to sie kasuje, zeby latwiej bylo cos znalezc, ale jak znikaja pojedyncze wrzutki to mi sie kojarzy tylko z korpo menago uciszajacym rozentuzjazmowanych pracownikow, bo to "jest powazna firma" itpd itd, mimo, ze sa w odzielnym pomieszczeniu, tylko we wlasnym towarzystiwe i nikt ich nie widzi ani nie slyszy.
Nie robicie sobie z gry drugiej pracy, gdzie licza sie przede wszystkim targety i jakies stwarzanie pozorow, a nie zabawa.
 
Z tego posta i mojego dlugiego doswiadczenia w grach online, wnioskuje powolny "efekt korpo" - w momencie gdy z gry i zabawy grupy znajomych robi sie targety, dedlajny, coraz wiecej porzadkowania.
Po to sa smieszne offtopy bo to jest ZABAWA i GRA.
Wiadomo, ze gdy jest o czyms watek i sa cale strony offtopow to sie kasuje, zeby latwiej bylo cos znalezc, ale jak znikaja pojedyncze wrzutki to mi sie kojarzy tylko z korpo menago uciszajacym rozentuzjazmowanych pracownikow, bo to "jest powazna firma" itpd itd, mimo, ze sa w odzielnym pomieszczeniu, tylko we wlasnym towarzystiwe i nikt ich nie widzi ani nie slyszy.
Nie robicie sobie z gry drugiej pracy, gdzie licza sie przede wszystkim targety i jakies stwarzanie pozorow, a nie zabawa.


Co do korpo masz rację.... przez 2+ lata w TWH z luźnej grupy ludzi którzy mieli sie wspólnie bawic i to ich miało łączyć zrobiły się nakazy i zakazy...że grindów nie wolno, że exploitów nie wolno... skoro nie wolno to niech się ich FD pozbędzie raz a dobrze !
Do tego doszły inne regulaminy ... no i na pierwsze zgrzyty nie trzeba było długo czekać.

No wiadomo... niby gra, nikt nikogo do niczego nie zmusza..., ale jednak czuje się oddech na plecach.
Wisienką w torcie jest też sama gra która ostatnimi czasy mocno osłabła i nic nie wniosła już od baaardzo dawna.
FD olewa zmiany, wiec i ludzie zaczęli się wykruszać.... sam jestem na urlopie do odwołania... juz chyba od Marca...ciekawe czy w ogóle wrócę!?
Bardziej trzyma mnie społeczność i fajni ludzie, niż gra i w d... mam regulaminy... nie gram, nie łamię... problem mam z głowy.
 
Was przynajmniej nikt nie wywalił za "Vermilla" :D Frakcje powinny być w grze, a nie na forach. To największa porażka i ból Elite niestety.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Dzisiaj swoje podwoje otworzyła nowa instalacja kosmicznego baru 11 Parseków, zbudowana na orbicie niezamieszkałej planety ziemiopodobnej w husarskim systemie HIP 110028. Zapraszamy wszystkich pilotów na szklaneczkę czegoś mocniejszego - wszystkie drink na koszt Skrzydlatej Husarii. W końcu dowieźliśmy do baru 350000 ton alkoholu :D

 
Łał, tak szybko!

Gratuluję raz jeszcze! Już byłem na porannej dawce kawy - zamówcie Yerbę bo nie było :)

Zrobiłem fotę samego baru (okazała, piękna konstrukcja) ale pomyślałem, że nie będę spojlerował.

EDIT:
I widziałem, że niezłą kasę musicie zbierać za reklamy! Obwieszony z każdej strony! ;)


Ys3pvu2.png
 
Last edited:
Gratuluje Husarzom wspaniałego przybytku rozkoszy..... :cool:

Wpadłem do HIP 110028 w nocy, odebrać dole za oddawanie zrabowanych trunków.
Imponujący bar, można napić się parę głębszych na orbicie earthlike, widoki są śliczne....
Spojler: https://i.imgur.com/lHH5mvV.jpg


Jak to w sobotnią noc, przed barem kłębili się klienci, Hetman w Kondzie przepycha się bez kolejki... ;)
Spojler: https://i.imgur.com/gXF9Bon.jpg


Spotkanie starych znajomych udało się, dzięki serdecznie, Waćpany Oficery. :D
Możecie liczyć na pomoc piratów, jeżeli chodzi o trunki, także pewnie jeszcze się zobaczymy w 11 Parsekach.... jest tu bardzo miło, klimatycznie.

Mądre głowy nawet mówią, że powinno się tam zrobić miejsce, w którym nie ma agresji.
Mogliby tam spotykać się wrogowie, aby porozmawiać bez użycia broni. ;)
W Barze, przy szklaneczce specjału z Lave, można rozwiązywać wszelakie spory, uzgadniać sprawy, świętować udane wydarzenia....

Na zdrowie, Husario....:)
 
Last edited:
Gratuluje Husarzom wspaniałego przybytku rozkoszy..... :cool:

Wpadłem do HIP 110028 w nocy, odebrać dole za oddawanie zrabowanych trunków.
Imponujący bar, można napić się parę głębszych na orbicie earthlike, widoki są śliczne....
Spojler: https://i.imgur.com/lHH5mvV.jpg


Jak to w sobotnią noc, przed barem kłębili się klienci, Hetman w Kondzie przepycha się bez kolejki... ;)
Spojler: https://i.imgur.com/gXF9Bon.jpg


Spotkanie starych znajomych udało się, dzięki serdecznie, Waćpany Oficery. :D
Możecie liczyć na pomoc piratów, jeżeli chodzi o trunki, także pewnie jeszcze się zobaczymy w 11 Parsekach.... jest tu bardzo miło, klimatycznie.




Mądre głowy nawet mówią, że powinno się tam zrobić miejsce, w którym nie ma agresji.
Mogliby tam spotykać się wrogowie, aby porozmawiać bez użycia broni. ;)
W Barze, przy szklaneczce specjału z Lave, można rozwiązywać wszelakie spory, uzgadniać sprawy, świętować udane wydarzenia....

Na zdrowie, Husario....:)

Piękny !
Już lecę na kielona !
 
Dopiero dzisiaj byłem odebrać swoje 20 baniek za robotę i zobaczyć obiekt. Powiem szczerze, że warto było. Jest tam spory ruch, więc można przy okazji trochę skanów porobić dla inżynierów ;)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Dopiero dzisiaj byłem odebrać swoje 20 baniek za robotę i zobaczyć obiekt. Powiem szczerze, że warto było. Jest tam spory ruch, więc można przy okazji trochę skanów porobić dla inżynierów ;)

Ano, ruch jest naprawdę spory i to dobre miejsce do skanowania wake'ów :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Grupa The Winged Hussars w tym tygodniu nawiązała współpracę i oficjalne partnerstwo z producentem kontrolerów do gier - firmą Thrustmaster. Z tej okazji wraz z Thrustmasterem i Frontierem przygotowujemy specjalny konkurs TYLKO dla polskiej społeczności, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody - joysticki i zestawy HOTAS o łącznej wartości ponad 2000 zł, oczywiście produkcji Thrustmastera. Więcej informacji wkrótce :)

Trzymajcie rękę na pulsie, piloci!

xSAy8KM.png
 
No to czekamy - brzmi smakowicie. :)

PS: Rozumiem, że tutaj będzie rozpisany ten konkurs? Gdzieś zapodziałem hasło do husarskiego forum.... ;) :D
 
rootsrat! Oddawaj repa! :)

Ty to niepoprawny jesteś. A dopiero o tym rozmawialiśmy...

Robicie ewent dla polskiej społeczności, wymuszając rejestrację na zewnętrznym, w dodatku międzynarodowym forum...
 

rootsrat

Volunteer Moderator
rootsrat! Oddawaj repa! :)

Ty to niepoprawny jesteś. A dopiero o tym rozmawialiśmy...

Robicie ewent dla polskiej społeczności, wymuszając rejestrację na zewnętrznym, w dodatku międzynarodowym forum...

To nie event, tylko konkurs. Konkurs zorganizowany przez Skrzydlatą Husarię, która ma swoje forum i odbywa się on właśnie tam. Konkurs jest jedynie uczczeniem rozpoczęcia współpracy z Thrustmasterem - która polega na tym, że każdy użytkownik naszego forum dostanie kod zniżkowy na produkty Thrustmastera.

Niczego nie wymuszam. Konto trzeba założyć tylko jeśli chcesz wziąć udział w konkursie lub skorzystać ze zniżki. Na forum FDEV ten konkurs jedynie reklamuję - dodam że w porozumieniu z nimi, bo Frontier od siebie dołożył kopię gry Elite Dangerous Commander Deluxe Edition i mam od nich pozwolenie, aby reklamę konkursu tutaj na forum zamieścić.
 
W takim razie, o ile dobrze rozumiem, to nie "konkurs dla polskiej społeczności" tylko akcja promocyjna TWH + Thrustmaster.
Gdyby był dla społeczności - byłby otwarty dla wszystkich polskich pilotów - a nie jest.

Trudno, myślałem że wezmę udział, naiwnie sądząc, że to jednak o społeczność chodzi...
Powodzenia... :)
 
Top Bottom