[Frakcja] The Winged Hussars / Skrzydlata Husaria (polska frakcja w grze!)

rootsrat

Volunteer Moderator
W takim razie, o ile dobrze rozumiem, to nie "konkurs dla polskiej społeczności" tylko akcja promocyjna TWH + Thrustmaster.
Gdyby był dla społeczności - byłby otwarty dla wszystkich polskich pilotów - a nie jest.

Trudno, myślałem że wezmę udział, naiwnie sądząc, że to jednak o społeczność chodzi...
Powodzenia... :)

Jest otwarty dla wszystkich - wystarczy zarejestrować konto na forum. Całkowicie standardowa procedura, jak w setkach tysięcy innych konkursów na internecie. A że ci, co mają bana (jak np. Ty) nie mogą brać udziału - to już nie moja wina, tylko ich.

Spodziewałem się tego typu komentarzy ze strony Renegatów. Nie będę komentował, bo nie warto. Możesz myśleć, co chcesz, masz to tego pełne prawo.
 
Last edited:
Super. Jestem chwilowo na przerwie ale widzę, że może warto wrócić i coś skamerować... tylko co? tematyka bardzo szeroka a ja się nie znam na kosmosie za bardzo :)
O dziwo największym problemem wydaje mi się dopasowanie muzyki, bo nie może być żadnych wątpliowści co do praw autorskich w takim przypadku chyba, a moje dotychczasowe metody jej pozyskiwania są powiedzmy lekko "śliskie" ;)
 
Last edited:
Mathias:
Renegaci są pobanowani, więc nie mogą wziąć udziału w konkursie. Niemniej jednak osobiście (tylko w swoim imieniu) gratuluję nawiązania współpracy z producentem Joyów.

Jednak, nie mogę niezareagować na podlinkowanie złego tematu frakcyjnego w Twojej wypowiedzi. Jesteś modem tego forum, więc wiesz że jest drugi temat założony, a ten co podałeś - jest zamknięty na Naszą prośbę. Nie prosiłem wtedy o to Ciebie, by nie stawiać Cię w niezręcznej sytuacji godzenia obowiązków moda i lidera drugiej frakcji. Jednak teraz proszę o poprawę Twojej wypowiedzi poprzez skorygowanie linku do odpowiedniego tematu Frakcji Renegatów.
 
Jest otwarty dla wszystkich - wystarczy zarejestrować konto na forum. Całkowicie standardowa procedura, jak w setkach tysięcy innych konkursów na internecie. A że ci, co mają bana (jak np. Ty) nie mogą brać udziału - to już nie moja wina, tylko ich.

Spodziewałem się tego typu komentarzy ze strony Renegatów.

Czyli jednak nie dla wszystkich. Czy tak trudno jest napisać, że TWH organizuje konkurs dla swoich członków. Nic złego by się nie stało, miałbyś reklamę, uniknąłbyś też niepotrzebnego zamieszania i co najważniejsze wyglądałoby to dużo bardziej poważnie i lepiej wypadło pod względem PR.
Co do, The Renegades to cały czas masz do nas jakiś dziwny uraz i nie widzisz, że to już nie jest ta sama frakcja co na początku.
 
Jest otwarty dla wszystkich - wystarczy zarejestrować konto na forum. Całkowicie standardowa procedura, jak w setkach tysięcy innych konkursów na internecie. A że ci, co mają bana (jak np. Ty) nie mogą brać udziału - to już nie moja wina, tylko ich.

Spodziewałem się tego typu komentarzy ze strony Renegatów. Nie będę komentował, bo nie warto. Możesz myśleć, co chcesz, masz to tego pełne prawo.

O Bosze, jakiego znowu "tego typu komentarzy"? :eek:
Szczerze się ucieszyłem na konkurs, bo myślałem że tym razem serio chodzi o społeczność.
Przecież nie napisałem nic obraźliwego, tylko sprecyzowałem: to nie jest konkurs dla polskiej społeczności Elite.
To akcja która ma za zadanie min przyciągnąć niezależnych pilotów do TWH - dobrze, świetny pomysł, gratuluje. Draku też się pewnie cieszy na rejestracje nowych kont... ;)

Nikt się nie obraża za to przecież, prawda? Tak więc niebyt rozumiem nerwową reakcje i atak na Renegatów.
Husaria pozyskała sponsora, wspaniale, pewnie wielu graczy ucieszy się z konkursowych nagród - polecam Thrustmastera Hotas FCS, sprawuje się świetnie.

Raz jeszcze: powodzenia. :)

EDIT: Ptaszki ćwierkały, że szykujecie coś szerzej, tj cytuje: "dla wszystkich" - być może to mnie zmyliło i już nastawiony opacznie zrozumiałem Twoją wypowiedź.
 
Last edited:
Ale przeciez rejestracja na husarskim forum nie oznacza dolaczenia do frakcji. Kazdy* moze sie zarejestrowac bez zadnych problemow. Wiec tak, jest to konkurs dla polskiej spolecznosci, ktorego organizatorem jest Husaria.

* Oczywiscie z wyjatkiem osob zbanowanych. Chyba logiczne. Ale rozumiem dlaczego sie tak uczepiliscie slow "wszyscy" i "cala spolecznosc".
 
Ja zostałem z automatu wykluczony z uczestnictwa ponieważ mam bana za działania In Game. Uważam ze to troche nieuczciwe, rozumiem że bym przeskrobał sobie na forum. Niepotrzebnie napisaliście że konkurs jest dla wszystkich.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ja zostałem z automatu wykluczony z uczestnictwa ponieważ mam bana za działania In Game. Uważam ze to troche nieuczciwe, rozumiem że bym przeskrobał sobie na forum. Niepotrzebnie napisaliście że konkurs jest dla wszystkich.

Wskaż proszę miejsce, gdzie jest napisane, że konkurs jest "dla wszystkich".
 
59d2e.jpg
 
Wskaż proszę miejsce, gdzie jest napisane, że konkurs jest "dla wszystkich".

Grupa The Winged Hussars w tym tygodniu nawiązała współpracę i oficjalne partnerstwo z producentem kontrolerów do gier - firmą Thrustmaster. Z tej okazji wraz z Thrustmasterem i Frontierem przygotowujemy specjalny konkurs TYLKO dla polskiej społeczności, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody - joysticki i zestawy HOTAS o łącznej wartości ponad 2000 zł, oczywiście produkcji Thrustmastera. Więcej informacji wkrótce :)

Trzymajcie rękę na pulsie, piloci!


Gwoli ścisłości - nie jest napisane, że dla polskiej społeczności ale oprócz tych, których nie lubimy... Polska społeczność to polska społeczność.

Przy okazji dlatego zwracam uwagę na te zwroty w połączeniu z Waszym forum, bo czasami mam wrażenie, że próbujesz przekonywać ludzi, że polska społeczność to TWH.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Nie widzę tutaj zwrotu "dla wszystkich". Widzę "TYLKO dla polskiej społeczności."

Ja nie staram się nikogo do niczego przekonać. Ja zorganizowałem konkurs dla użytkowników husarskiego forum. To, że osoby na nim zbanowane nie mogą w nim wziąć udziału to nie jest ani wina Husarii, ani moja, ani polskiej społeczności, tylko tych osób. Może trzeba się było zachowywać tak, żeby nie dostać bana?

Nie zamierzam więcej dyskutować na ten temat, bo to ewidentna strata czasu.
 
Last edited:
A może tak, skoro nagle tyle osób mających bana chce wziąć udział w konkursie to im zrobić jakąś furtkę, czemu nie? Ja jestem na przykład ciekaw co by Gutek zaprezentował, skoro mu tak zależy :) Ja dobry film o kosmosie zawsze chętnie oglądnę, niezależnie od autora.
 
Dopiszcie dla "wszystkich mogących się zalogować" bo to będzie trwać w nieskończoność. Po co się użerać? Potem nowi myślą, że są jakieś wojny w grze...
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Dopiszcie dla "wszystkich mogących się zalogować" bo to będzie trwać w nieskończoność. Po co się użerać? Potem nowi myślą, że są jakieś wojny w grze...

Tak jak pisałem, nie mam już nic do dodania w tym temacie. To, że kogoś boli z tyłu to nie moja sprawa ;)
 
Last edited:
W sumie takie zamieszanie idealnie pasuje do Elite.

Gra działa SOLO, ale trzeba mieć stałe połączenie z serwerem, Jest tryb MULTI ale każdy może latać we własnej GRUPIE. A Konkurs jest dla polskiej społeczności, ale tylko dla tej, która może zalogować się na forum TWH.

Dodatkowo co to za konkurs dla polskiej społeczności, skoro jego efekty (filmy), wyniki, ewentualne głosowanie, będzie odbywało się na forum TWH.

Powtórzę raz jeszcze - konkursy, ewenty, wszystko co dotyczy polskiej społeczności - powinno odbywać się na forum polskiej społeczności. To takie zdanie w stylu "masło maślane", ale jakoś nie wszyscy to rozumieją.

Ogłaszam - powiedzmy - konkurs radiowy na najlepszą reklamę frakcji w grze. Reklamuję ten konkurs na głównym forum Frontiera jako KONKURS DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ELITE. Ale zgłoszenia tylko po polsku... Aaaa no i jeszcze nie od SDC, bo ich nie lubię.

To mniej więcej tak wygląda. Mój konkurs, moje zasady. Ale niesmak - ogólny.

Jeżeli pozwolicie wyrażę więc swoje zdanie: Pomysł jest świetny - gratuluję, ale wykonanie padło. Chyba, że się jeszcze zmieni.

Bo jak nie - to po co ten wątek na naszym forum:
Konkurs "Kosmiczne hobby". Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 2000 zł!

Do zamknięcia jest? Ogłoszenie Frakcyjne jest prawidłowo - tutaj - w dziale GROUPS.

EDIT:
Sprawa moim zdaniem nie rozbija się też o rabat. Ludzie, którzy są zbanowani na koncie TWH mają już swoje "Hotasy".
Rzecz dotyczy ZASAD. I to kolejny raz, bo sam, osobiście o zasady się w TWH potknąłem.
 
Last edited:
No taki lajf :)
Organizator ustala zasady. Są one takie a nie inne.

To tak jakby ktoś kto został wyrzucony z knajpy miał pretensję że ominęła go darmowa kolejka 'dla wszystkich'.
Otóż kolejka jest dla wszystkich poza nim, ponieważ wcześniej został wyrzucony.

Z drugiej strony patrząc, gdyby ktoś mnie wykopał z jego forum, na pewno nie chciałbym się wbijać do niego na konkurs, a nie robił 'lessie wróć'.

Kto chce wziąć udział w konkursie - gorąco zapraszamy.
Kto chce a nie może bo ma bana - mógł go nie mieć, to jest jedna z konsekwencji decyzji którą podjął wcześniej. Możecie to sobie jako RolePlay potraktować, ciąg przyczynowo-skutkowy, czy tam multi-end-story.
Kto nie chce - pozdrawiamy!
 
Last edited:
Może trzeba się było zachowywać tak, żeby nie dostać bana?

Dla nieuświadomionych: bana dostali wszyscy Renegaci, nawet Ci, którzy nie oddali strzału do żadnego Husarza oraz nie uczestniczyli w operacji Barbarossa.
Nie uczestniczyli właśnie za względu na sentyment do swojej byłej frakcji.
Za co akurat oni?
Za samą przynależność do Renegatów.
Tak więc, oczywiście nie za zachowanie to były bany, tylko wszyscy równo dostali, za Barbarosse, nawet Ci co nie mieli nic wspólnego z tą akcją.

Pienias - "każdy" oznacza "bez wyjątków" - to też gwoli sprostowania Twojego posta.
Hetman jest purystą językowym, z pewnością przyzna mi racje.:cool:

Kyoku - jam abstynent, to już drugi powód dla którego nie liczę na darmowe kolejki - wydaje mi się, że Twoja wypowiedź jest poniżej Twoich możliwości intelektualnych. ;)

Powodzenia, pilooci....:D
 
Kyoku - jam abstynent, to już drugi powód dla którego nie liczę na darmowe kolejki - wydaje mi się, że Twoja wypowiedź jest poniżej Twoich możliwości intelektualnych. ;)

Jest po prostu "profilowana". Prosta sprawa wcześniej była tłumaczona bardziej elegancko, ale nie trafiło ;).
 
Last edited:
Ja pomagałem w CG do Colonii i w CG alkoholowym i też mam bana i nie płaczę z tego powodu. Już swoje wypłakałem :p. Mam gdzieś ten konkurs ale fajnie, że coś robicie.

Natomiast trochę irytuje mnie, że jesteśmy małą społecznością i nie potrafimy się dogadać i wspólnie bawić, tylko są jakieś durne podziały i izolacja.
 
Natomiast trochę irytuje mnie, że jesteśmy małą społecznością i nie potrafimy się dogadać i wspólnie bawić, tylko są jakieś durne podziały i izolacja.

Mnie też. Wyszło jak wyszło. Szkoda że to w polskim społeczeństwie widać w każdej materii, i boli mnie że również to się przeniosło do gier. Nam (polakom) nie trzeba rozbiorów robić. Sami się oramy.
Nie TWH to zaczęło, natomiast, frakcja która okazała wrogość dostała bana, i tyle, to nie ma tak że wrzuca się komuś zgniłe jajo a następnie można przyjść i powiedzieć 'cześć, co tam'.

Na szczęście to bardzo niewielki odsetek polskiej społeczności, można powiedzieć promil, więc stwierdzenie że konkurs jest dla wszystkich, jest w zasadzie na miejscu.

Są też tacy co dostali rykoszetem, dostali bana a nic nie zrobili. Niby tak, ale to jest konsekwencja decyzji którą podjęli, zapisując się do frakcji okazującej wrogość innej frakcji. Będąc we frakcji, trzeba się liczyć z tym, że bierze się odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale i za kolegów którzy w tej frakcji nabroją.

To jest właśnie ten przykład pojęcia ciągu przyczynowo skutkowego, akcji-reakcji, przyjęcia konsekwencji jakiejś decyzji. Generalnie ludzie XXI wieku mają z tym problem.

To tak jak płakać że się grało w Open i dostało ganka. Grasz w open, godzisz się z konsekwencjami, również z tymi nieprzyjemnymi. Tak samo tu.
 
Last edited:
Top Bottom