Frontier Expo 2017 - Podsumowanie

Liczyłem, że pokażą Type X'a. A tu lipa. Ale może to być i pozytywna oznaka, że Type X czeka na nas w któryms z najbliższych CG. Powoli odkrywamy bronie przeciwko obcym, może na końcu odkryjemy statek :D

Nadzieja matką głupich :D

Przecież pokazali Type 10. Na zwiastunie tego, co czeka nas w nadchodzącym roku.

pFHR67Z.png
[
iDkOCwK.png
 
No niby tak, ale oficjalnie nie powiedzieli, że to Type X :) Oczywiście po kształcie kadłuba prawie identycznym z typkiem dziewiątym można się tego z dużą dozą prawdopodobieństwa domyśleć, ale jednak pewności nie ma :p
 
Last edited:
No niby tak, ale oficjalnie nie powiedzieli, że to Type X :) Oczywiście po kształcie kadłuba prawie identycznym z typkiem dziewiątym można się tego z dużą dozą prawdopodobieństwa domyśleć, ale jednak pewności nie ma :p

Nie musieli nic potwierdzać, bo im się wymsknęło w becie.
cBKEksW.png
EYl45Cj.png
 
Last edited:
Nic dziwnego ze musza caly rok spedzic na poprawkach po tym jak potraktowali Horizons! Ja nie jestem zadowolony z rozwoju gry, juz Indy gry maja zywszy development niz to co pokazuje FD.
Wiecej skinow robia niz dodatkow do gry.

Po tym co pokazali w Powerplay, Engineers i multi crew nie mam zludzen ze kompletnie nie maja pojecia co zrobic z ta gra, sami zreszta o tym mowia co rusz na forum i livestreamach ze ucza sie na bledach. Moim zdaniem juz troche za pozno na te poprawki. Juz od samego poczatku powinni sie domyslec jakie skutki polaczenie solo i multiplayer razem bedzie mialo na gre.
O zbalansowaniu PVP nawet nie wspomne. Zenada.

[video=youtube_share;MQaiA1Mlje4]https://youtu.be/MQaiA1Mlje4[/video]
 
Top Bottom