Grupa

Gdyby ktos byl chetny podzialac cos w grupie to zapraszam,
nazwa grupy oczywiscie: CHERRYMAN
Lub pisac tutaj.

Edit
Dlaczego grupa? cos ostatnio mam klopot ze stabilnoscia open playa.
Wiec jesli ma ktos czas i podobny problem to zapraszam do kooperacji.
 
Last edited:
Ogolnie od dluzszego czasu duzo ludzi gra u mnie na grupie (nazwa jak nick na forum) bo open od poczatku sie kaszanil a zauwazylem ze w grupie nawet problemy z solo sie nie pojawialy ogolnie to trzeba sie zgadac i wpakowac kompletem w 1 grupe tak zebysmy sie widzieli zawsze to weselej minac sie z kims na Dahan itp :)
PS wie ktos czy moze jest jakis limit graczy w grupie ?
 
Ogolnie od dluzszego czasu duzo ludzi gra u mnie na grupie (nazwa jak nick na forum) bo open od poczatku sie kaszanil a zauwazylem ze w grupie nawet problemy z solo sie nie pojawialy ogolnie to trzeba sie zgadac i wpakowac kompletem w 1 grupe tak zebysmy sie widzieli zawsze to weselej minac sie z kims na Dahan itp :)
PS wie ktos czy moze jest jakis limit graczy w grupie ?

Raczej nie ma limitu osób w grupie. Przynajmniej ja nigdy o takim nie czytałem. Są… tylko limity na instancji :) .
 
Last edited:
Akurat dzis wypadla ta zmiana forum i nie dalo sie skomunikowac
ale grupa CHERRYMAN jest otwarta.
Dolaczyl Cthulhu, Dzieki...
Generalnie zalezy mi na probach kooperacji, wiec jakby co to grasuje w Eta Cephei.
Powinienem niedlugo byc online i pewnie polatam pare godzin :p

edit:
Moze jakis przyklejony thread z polskimi grupami i profilami ?

NICUS - Grupa ogolna
CHERRYMAN - kooperacja w malej grupie

Nie wiem czy trafilem w profile :)
Glownie gram latajac od miejsca do miejsca i zarabiam na bounty
 
Last edited:
Ja na pewno chętnie wpadnę, ale to chyba jak już serwery się przestaną dymić po odpalaniu Bety 3. Czy macie jakieś pomysły na formułę co można wspólnie robić w małej grupie żeby miało jakiś sens i sprawiało frajdę?
 
Solo to moge bounty zbierac, ale jak postarasz sie o cargo i cos do wywalania drzwi od ladowni to mozemy robic to co potrafie najlepiej...

YAAARRRR..... :D
 
Last edited:
Solo to moge bounty zbierac, ale jak postarasz sie o cargo i cos do wywalania drzwi od ladowni to mozemy robic to co potrafie najlepiej...

YAAARRRR..... :D

Dobry pomysł, jutro to nie będzie sensu (beta schedule - ciągle się z tego podśmiechuję), ale pojutrze czy tam kiedy Ci będzie pasować chętnie to spróbuję, mogę kupić coś towarowego do zbierania fantów i przetrenować to ustrojstwo do wywalania drzwi, trochę o tym czytałem i nie jest prosto, ale trzeba spróbować.
 
Nicus, wysłałem 'request'a' o przyjęcie do grupy ;) Cherryman, chciałem też wysłać Tobie ale niestety nie mogę grupy znaleźć w wyszukiwarce :<
 
Yo Ho, Pirat z zawodu i zamilowania poszukuje wingmana do wspolnego potestowania, polatania i ponapadania.
Gdyby cos, ustawic sie mozemy przez prywatne wiadomosci.

edit:

mam na mysli Open Play, nie grupe.
 
Last edited:
Col. Cherryman, ten sam?
Wiem, nekromancja jeśli o ten wątek chodzi. Ale widzę znajomy nick z EVE - Lo K'Chen tutaj :D
 
Top Bottom