HOTAS na PS4

Thrustmaster HOTAS 4 ma dokładnie takie same przyciski jak kontroler Dual Shock oraz pitch, roll i odchylenie potrzebne do poważnego grania ED. Nie będziesz zawiedziony.
 
Z recenzji wideo "slyszalem" ze pryciski strasznie glosno chodza, dlatego tez myslalem na poczatek o akupie saiteka x52 z adapterem cronusmax 2017. Czy ktos probowal takich kombinacji. Chodzi mi o to czy adapter zadziala tak jak powinien czy wylapie mi tylko czesc przyciskow do zdefiniowania w trakcie rozgrywki.
 
Nie wiedziałem o CronusMax Plus. Jeśli można połączyć Saitek X-56, Warthog lub high endowe kontrolery Thrustmaster z PS4, to może powinienem się temu przyjrzeć. Nadal nie jestem pewien, czy serwer ED je rozpozna.

English translation:

I didn't know about CronusMax Plus. If it can link a Saitek X-56, Warthog or high end Thrustmaster controllers to a PS4 then maybe I should look into this. I'm still not sure the ED server will recognise them.

CronusMax
 
Last edited:
Wlasnie doksztalcalem sie na temat cronusmax. Teoretycznie powinno to dzialac bo na nowym padzie/ joysticku/ innym sprzecie mapujemy przyciski z pada od ps4. A szczegolowo to ujmujac z instruktazowych filmikow wygladalo to mniej wiecej tak : sygnal z joya idzie do pc tam jest przetwarzany do cronusa ktory to wysyla sygnal do pada i z pada idzie przez cronusa na konsole. No nic bede mial w planach zakup cronusa wiec bedzie trzeba znalezc chetnego z okolic co by porzyczyl hotasa ktory kurzy mu sie w piwnicy zeby sprawdzic jak to dziala w rzeczywistosci
 
Last edited:
Top Bottom