Elite Dangerous Hungarian Community Thread

Kell-e nekunk kulon voice chat server (Ventrilo, TeamSpeak, stb)?


  • Total voters
    16
Üdv mindenkinek!
Most találtam rá én is erre a topikra. 37 éves vagyok, túl sok időm sajnos nem nagyon van játszani (munka, család), de ha tehetem akkor az Elite-tel játszok ;-)
Egyébként anno még Enterprise-on (innen a nickem is) találkoztam először az Elite-tel és játszottam is vele, bár túl sokáig nem jutottam, de már akkor is nagyon tetszett.
 
Helló!

Marci vagyok, 37, a játékban CMDR Gulliver Naphta néven.
Én már egy ideje játszom (béta óta), és a fórumon is írogatok, de valahogy csak most találtam meg ezt a magyar kezdeményezést, úgyhogy sziasztok, és remélem összefutunk majd (vagy már össze is futottunk) az űrben.
Ahol háború van, ott előbb-utóbb feltűnök, mert engem elsősorban a harci része érdekel a játéknak, bár most egy darabig ritka árúkat fogok szállítni Lave környékéről, mert szeretnék végre venni egy Pythont. Úgyhogy űrkalóz honfitársaim! Ha láttok, kérlek benneteket, hogy próbáljatok meg kifosztani! Nem szeretném ha az árúszállítás eseménytelenül telne! ;)
 
Sziasztok!

Csabo néven játszom mióta megjelent a végleges verzió. Egyszerűen szuper... Lenne értelme hetente félévente szervezni egy összejövetelt valamelyik naprendszerben tapasztalatcserére, vagy csak szimplán in-game chattelni?

Üdv, Csabó
 
Last edited:
Akkor gyere xxxxx(cenzura) rendszerbe van hasznaljatok comm chatter.csak szolok hogy megalakult augusztus elejèn egy magyar minor fraction SSL interstellar PLC. Nèven remèlhetoleg 1.4 gamma-ban mar jelen leszünk a jatekban de ha addig is szeretnèl a csapathoz csatlakozni ED.hu-(ts server)
Viszlát odakint kapitàny!
 
Last edited:
Top Bottom