IL-2 STURMOVIC

wykresy, rozumiem ze nie dojsc ze sa podawane na "automacie" to jeszcze z pełnym bakiem, konkludujac - moje ciagle niewielkie doswiadczenie mowi mi ze mozna latac znacznie szybciej..
 
Last edited:
Ja już dawno przekonany. Jeszcze przed premierą oficjalnej wersji miałem odłożoną kasę na Oculusa. Okazało się jednak, że dwa razy za mało :)

Potem HTC, jakieś Prixmy zaczęły się pojawiać i mam wrażenie, że rynek robi się coraz lepszy (Oculus już kosztuje niecałe 2000zł).

Czytałem ostatnio o przygotowywanej nowej wersji HTC, kopacze z kolei nabroili na rynku kart graficznych, więc teraz czekać chyba warto.

A żeby offtopu nie robić, to podpowiedzcie jeśli wiecie - jak niszczyć ziemianki w bazach czołgów na serwerze "Finish Virtual..."?
 
kiedy gramy szanowni Panstwo na serwerach ? zone z dzieciakiem na ferrie wyslalem i moge posiedziec kilka wieczorów !!

Noooo to rozumiem! Taki pomysł mi się od razu urodził, żebyśmy może założyli taki fundusz i wysyłali żony gdzieś na jakieś wczasy z tego? hmm - do przedyskutowania w innym wątku :)

Ja dzisiaj ledwo z pracy się dowlokłem - poddaję ten wieczór walkowerem. Ale jutro będę Was łapał na Discordzie!
 
.. co do ziemianek to bomby na las zrzucić trzeba wtedy dziki wybiegają i tratuja .. [haha]

No tak właśnie miałem spróbować... :D
Ty tu sobie żartujesz a to takie wkurzające. Jak już zdołam dolecieć, jak się przez obronę AA przebiję, to skubane ziemiankowe umocnienia nie chcą ustąpić po niczym...

O której zbiórka?
 
bylem Ci ja dzis na froncie 5 godzin , skrzydłowego brak , rodaków 0 , ubitych czołgów 4 ( w czołgu tez jest fajna zabawa) , samoloty 6 , statystki rosną ku chwale aliantów !
 
Wybacz Yata - nie wyrobiłem się. Intensywny weekend i "L4" załatwiłem na wojnę. Sił mam ostatnio tyle, że starcza na laptopowego "Rimworlda" z jedną ręką na myszce :)
Na DISCORDZIE w kontakcie - w tygodniu z dzisiejszym dniem łącznie na pewno polatam!
 
Nocna misja, na szczęście księżyc w pełni więc widać co nieco.

CEL: Atak rakietowy na strategiczne cele emne (okopy czołgów)

Chronione nie tylko "pelotkami". Ale też... "lampinoszczami"!

Najpierw to wygląda niewinnie:

iFDay96.jpg


Ale jak tylko pozwolicie by choć jeden z nich Was namierzył...

4zTf8eV.jpg


...i szukaj wiatru w polu... czy tam czołgu w okopie...

EDIT:

Nocny patrol przy granicy z wrogiem i taka niespodzianka:

lkDei0K.jpg


Poszło sześć rakiet! Żadna celnie... :)
 
Nocna misja, na szczęście księżyc w pełni więc widać co nieco.

CEL: Atak rakietowy na strategiczne cele emne (okopy czołgów)

Chronione nie tylko "pelotkami". Ale też... "lampinoszczami"!

Najpierw to wygląda niewinnie:

https://i.imgur.com/iFDay96.jpg

Ale jak tylko pozwolicie by choć jeden z nich Was namierzył...

https://i.imgur.com/4zTf8eV.jpg

...i szukaj wiatru w polu... czy tam czołgu w okopie...

EDIT:

Nocny patrol przy granicy z wrogiem i taka niespodzianka:

https://i.imgur.com/lkDei0K.jpg

Poszło sześć rakiet! Żadna celnie... :)

ładne detaliczne widoki szanowny Pan ma z tego lietadła...
stwierdzam - nic nie insynuuje :D
 
Dzięki za linka! Wpadałem na Discorda ale bez większej motywacji do latania. Dzisiaj spróbuję się z Tobą (Wami?) zeskrzydlić.

Co do widoków - powinieneś spróbować na monitorze. Szczegóły to efekt zbliżenia do celu. Przecież na VR też widziałeś chodzących ludzi, rozpoznałeś nawet kobietę! Czyli przynajmniej dwa szczegóły też rzuciły się w oczy.

Znalazłem fajnie zmontowany film ataku na pociąg, który z jednej strony pokazuje VR, a po drugiej - powtórkę na monitorze. W okolicach 6'tej minuty (START ataku 5:45) można na pauzie porównać szczegóły wyświetlane na VR i ekranie:

[video=youtube_share;7flgfFBCfkQ]https://youtu.be/7flgfFBCfkQ?t=5m47s[/video]

Z wysokości na monitorze też nie widać nic. Pozycję artylerii identyfikuję po źródle wystrzeliwanych pocisków, inne rzeczy to kropki, które dopiero sekundę przed zderzeniem :) zmieniają się w coś rozpoznawalnego.
 
Dzięki za linka! Wpadałem na Discorda ale bez większej motywacji do latania. Dzisiaj spróbuję się z Tobą (Wami?) zeskrzydlić.

Co do widoków - powinieneś spróbować na monitorze. Szczegóły to efekt zbliżenia do celu. Przecież na VR też widziałeś chodzących ludzi, rozpoznałeś nawet kobietę! Czyli przynajmniej dwa szczegóły też rzuciły się w oczy.

Znalazłem fajnie zmontowany film ataku na pociąg, który z jednej strony pokazuje VR, a po drugiej - powtórkę na monitorze. W okolicach 6'tej minuty (START ataku 5:45) można na pauzie porównać szczegóły wyświetlane na VR i ekranie:

https://youtu.be/7flgfFBCfkQ?t=5m47s

Z wysokości na monitorze też nie widać nic. Pozycję artylerii identyfikuję po źródle wystrzeliwanych pocisków, inne rzeczy to kropki, które dopiero sekundę przed zderzeniem :) zmieniają się w coś rozpoznawalnego.

zeby wytłumaczyc Ci ile detali i z jak daleka widzę w goglach musiałbyś obejrzeć video przez soczewki , to tutaj co podlikowales to VR monitorowy (czyli ustwienia VR na monitorze + OVB) a nie przez soczewki plus kamerka...
zajrzyj na watek VRowy na forum iła - ogólnie wszyscy tam sa zgodni w VR jest problem z "spotingiem" w porównaniu do monitora/TV
 
Last edited:
zeby wytłumaczyc Ci ile detali i z jak daleka widzę w goglach musiałbyś obejrzeć video przez soczewki , to tutaj co podlikowales to VR monitorowy (czyli ustwienia VR na monitorze + OVB) a nie przez soczewki plus kamerka...
zajrzyj na watek VRowy na forum iła - ogólnie wszyscy tam sa zgodni w VR jest problem z "spotingiem" w porównaniu do monitora/TV

Jutro ostatni dzien 4 dniowego promo:

Lunar New Year Sale, Battle of Kuban Pre-Order Discount Closing
Dear Pilots!
As is our usual tradition to honor holidays, we have launched a Lunar New Year Sale on Steam and the Website from Feb. 15th until Feb. 19th.
Fw-190 A-3 and La-5 (series 8) - 50% OFF (Fw-190 A-3 on Steam, La-5 on Steam, website)
All other Collector Planes (P-40E-1 on Steam, MC202 on Steam, Ju 52/3m and Yak-1b are only available on our website) at 40% OFF,
Battle of Moscow - 50% OFF (Steam, website)
Battle of Stalingrad – 50% OFF (Steam, website)
10 Days of Autumn Scripted Campaign - 50% OFF (website exclusive)
Blazing Steppe Scripted Campaign (website exclusive) - 33% OFF
Cliffs of Dover BLITZ - 25% OFF (Steam, website)
All Rise of Flight content is 66% OFF both on Steam and ROF website.
 
Dzięki za info!

Rzuciłem się na stronę "Iłka" ale zreflektowałem się, że to jednak nie "Kuban"...

Właściwie nic nie zyskam kupując "Moskwę". Kilka dodatkowych samolotów - czyli nieco przewagi w bitwach PVP. Nie mam jakoś na to ciśnienia.

A wiesz co o "wspieraniu twórców" myślę. To w ogóle jakaś chora idea. Jakby nie wiem - w LIDLU kasjerka mi się spodobała, to polecę kupić jeszcze buty żeby LIDLA wspierać...
To samo zresztą myślę o wspieraniu Frontiera kupując skórki na statki, pomijając już że "jestem na nich cięty"...
 
Top Bottom