Logitech Gaming Software.

Cześć.
Od jakiegoś czasu mam problem z aktywacją profilu, tzn. kiedy uruchamiam launcher zarówno klawiatura jak i mysz zmieniają kolor i tym samym wiem, że zmieniły profil dopasowany do Elite.
Niestety, kiedy wchodzę z launchera do samej gry, klawiatura i mysz wracają w tryb profilu domyślnego (taki jak używam na co dzień w windowsie). Dodałem już wszystkie pliki exe we właściwościach profilu, w grze zmieniałem tryby wyświetlania (w oknie, full screen i jeszcze ten trzeci) i cały czas to samo.
Kiedy się przełącze z gry na launchera (Alt+Tab) klawiatura i mysz znów przełączają się w profil gry jednak po powrocie do okna gry znów wracają do profilu domyślnego.
Mam od dawna skonfigurowaną mysz i klawiaturę (zwłaszcza przyciski myszy G502 oraz zmiany jej rozdzielczości w zależności co w danej chwili robię w grze), że bez tej konfiguracji aż nie chce mi się i wręcz nie potrafię grać :/
Ustawiałem zgodności z Win7 oraz uruchamianie jako administrator... problem występuje cały czas.
Przeszukałem "wszystkie" internety z translatorem i nie znalazłem rozwiązania problemu.
Może ktoś z Was potrafi znaleźć rozwiązanie.

Top Bottom