Nieformalna grupa Polish Federal Navy

Witam i zapraszam wszystkich chętnych polskich pilotów do naszej nowo stworzonej nieformalnej grupy o nazwie: Polish Federal Navy! Grupa ta powstała, aby bawić się w większej grupie - wiadomo, tak jak z nazwy wynika, jesteśmy częścią Federacji. Początkującym oferujemy pomoc w zarabianiu pierwszych kredytów, a także udzielamy informacji na temat podstaw gry. Możecie na nas liczyć. Dla bardziej doświadczonych i być może znużonych już nieco pilotów, również oferujemy dobrą zabawę. Może właśnie dzięki nam na nowo odkryjecie uroki Elite Dangerous. Na obecną chwilę stawiamy na: zabawa przede wszystkim!!! Bo Elite, to przecież gra i chcemy, aby kazdy dobrze się bawił. Choć obecnie pomagamy Federacji, naszym marzeniem jest zarejestrowanie odrębnej frakcji w świecie samej gry, jednak z powodu zastoju w realizacji zgłoszeń przez FD, musimy z tym poczekać, aż sytuacja bardziej się wyklaruje. Póki co zatem, pracujemy dla Zacharego Hudsona (doświadczenie w przejmowaniu systemów na pewno przyda nam się w przyszłości). Więcej informacji udzielę w samej grze, gdzie możecie mnie znaleźć (zaprosić do znajomych) pod nickiem: CMDR Łowca. Jestem również dostępny na Discordzie: https://discord.gg/7WzjxcA (mój nick tam to: Admirał Łowca[PFN]). Gorąco wszystkich zapraszam w imieniu swoim i załogi. o7
 
Last edited:
Rep! Każde urozmaicenie jest dobre. A frakcja tak zorientowana politycznie w kierunku Federacji - brzmi ciekawie!

No i nie trzeba się zastanawiać, komu pomagać, do kogo przystępować, jakimi statkami latać... Właśnie - latacie Imperialnymi cacuszkami? :)

EDIT:
Aha - właduj proszę kilka "enterów" to się będzie wygodniej czytało...
 
Top Bottom