Odebrano niezidentyfikowaną transmisję.

Odebrano transmisję z satelity: [O.N.E.P.A.] Rekrutacja #002

Odebrano transmisję..
Trwa pobieranie transmisji..
Transmisja rozkodowana..

|==========================================================|

Witaj komandorze!
Jeśli czytasz te transmisję, oznacza to iż Ohmoeba National Empire poszukuje stałych członków do swego Imperium.
Działamy na wielu frontach, od CG po głęboką eksplorację najdalszych zakątków naszej galaktyki. Dołączając w nasze szeregi dostajesz możliwość wsparcia od całego Imperium byś mógł rozwinąć swoje skrzydła w jakimkolwiek kierunku. Posiadamy komandorów z każdego zakątka globu z różnymi poglądami religijnymi oraz etnicznymi co czyni nas bardzo zróżnicowaną grupą, lecz mimo to każdy z nas jest zjednoczony.
Naszymi głównymi flotami są R.O.A.R. C.O.R.T.E.X. oraz T.O.M.B. które odpowiadają za naprawy oraz operacje poszukiwawcze, badania oraz eksploracja wszelkich dziedzin nauki, osłonę członków Imperium jak i jego granic.

Nie tolerujemy w swoich rangach poniżania, obrażania bądź prowokowania kogokolwiek, nawet wrogich nam komandorów.
Nie bierzemy udziałów w "griefowaniu" oraz "gankowaniu" dopóki owa osoba nie jest potwierdzona jako wróg naszego Imperium bądź któregoś z sojuszników z UNION.

By dołączyć do naszego Imperium dołącz do naszych łącz nad przestrzennych tutaj:
Grupa ONE na Facebooku
Grupa Steam ONEPA
Discord

|==========================================================|
Koniec transmisji..

Last edited:

Robinus

Volunteer Moderator
Świetnie! Rep poleciał.

Drzewko polskich grup się rozrasta!

I to poszukiwacze przygód! Eksploratorzy! Odkrywcy nowych światów!

Zamiast grindowania BGSa - poszukiwanie zaginionych cywilizacji!

Osobiście eksploracji unikam, nie mam żyłki do tego i po kilkunastu skokach marzy mi się już bar w stacji, ale pomysł SUPER!

Dziękuję bardzo za rep :D

Grupa nie jest stricte polska, poszukujemy graczy z każdego zakątka świata. Grupa jest anglo języczna i każdy z krajów posiada swojego tłumacza, dla polski jestem nim aktualnie ja.
Pozdrawiam i zapraszam ;)

Top Bottom