Oficjalna grupa dla polskiego forum?

Przydało by się zrobić coś oficjalnego, może któryś z moderatorów by się podjął i tak mają już dużo na barkach, więc jedna rzecz im nie zrobi różnicy a można miec do nich zaufanie :)
Może byłby sens stworzyć dwie, jedną będącą grupą PvE czyli nie atakujemy się nawzajem. Tak gdybam, nie zdarzają mi się niemiłe sytuacje ostatnio, a dreszczyk emocji pochodzący z wiedzy, że niedaleko jest Tees dodaje dla mnie uroku ;)
 
Last edited:
Baton pomysł bardzo fajny. Jestem ZA.

Ja myślę jednak, że najważniejsze są dwie sprawy, aby:
............grupa została założona przez gracza, który w takiej grupie będzie czynnnie grał, latał z tymi osobami, które do takiej grupy się zapiszą, udzielał się tam, itd.
i...........byli chętni do takiej grupy. Wtedy to ma jakiś większy sens.

Jeżeli Ty Baton nie latasz w Open Play tylko w trybie Grupa to zakładaj. Jesteś już tutaj z nami trochę czasu i też Ci ufamy ;) .

Na Teamspeaku też możemy kanały stworzyć dla takiej grupy.
 
Pomysł zły nie jest, zastanawia mnie tylko kilka kwestii.
Czy grupa działa w open play? Jakis czas temu ktos tłumaczył mi, że grupa to taki co-op tylko.
Czy miała by różnić się od grupy Cherryman?
Czy nie poczekać na jakiś update dotyczący grup i nie pomyśleć nad bardziej tematycznyki grupami: Gwardia Imperialna, 303 dywizjon myśliwski federacji i tak dalej.
 
Ja myślę jednak, że najważniejsze są dwie sprawy, aby:
............grupa została założona przez gracza, który w takiej grupie będzie czynnnie grał, latał z tymi osobami, które do takiej grupy się zapiszą, udzielał się tam, itd.
Jeżeli Ty Baton nie latasz w Open Play tylko w trybie Grupa to zakładaj. Jesteś już tutaj z nami trochę czasu i też Ci ufamy ;) .

Możemy się dogadać, jako Prezydent grupy będe pobierał opłatę w wysokości 10% od sumy transakcji któryh dokona każdy członek. Kazdy mi da hasło do konta i będę się logował raz na miesiąc i sprawdzał w statystykach czy nie oszukują ;)

A powazniej to nigdy się nie widziałem jako prezes (dzieki za zaufanie), generalnie gram w Open Play, ale tak rzadko kogoś spotykam, że może by było fajniej latać małą kupką. Pomyślę co bym chciał i obgadam z moim copilotem, może w międzyczasie ktoś rozsądny się pojawi i to ogarnie :)
 
Top Bottom