Piloci z Xbox One

BCH SteelBeast

Gram od preview. Posiadam kilka statkow w tym corvette i cuttera. Gram calymi dniami i nocami :)
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Coraz większa ekipa XB się zbiera! Miejmy nadzieję, że MS pozwoli wreszcie na cross-platform PC-XB :)
 
Ja tam gram sam caly czas i przyznam ze powoli juz mi sie nudzi. Z tego wszystkiego chyba przelece sie na 2ga strone galaktyki w przyszłym tygodniu.
 
Coraz większa ekipa XB się zbiera! Miejmy nadzieję, że MS pozwoli wreszcie na cross-platform PC-XB :)

Sam Microsoft już na to pozwala. Aktualnie to Frontier nie chce się bawić w przepisywanie kodu by taki efekt uzyskać. Maja swój road map którego sie trzymają i pewnie po prostu nie mają ludzi do tego.
 
Sam Microsoft już na to pozwala. Aktualnie to Frontier nie chce się bawić w przepisywanie kodu by taki efekt uzyskać. Maja swój road map którego sie trzymają i pewnie po prostu nie mają ludzi do tego.

Nie wiem czy to aż tyle roboty by było. Kwestia zdjęcia sztucznej izolacji klientów PC/XB narzuconej kiedyś zapewne przez M$. Dlaczego tego nie chcą zrobić to już nie wiem bo znając życie to pewnie zmiana wartości PC/XB_INSULATION 1 na 0 w konfiguracji serwerów...
 
Hej

Troszke sobie juz latam, czas zarejestrowac sie na forum, jak na razie dokopalem sie do pytona. Czasami bym sobie polatal z kims najczesciej w nocy albo rano. Xbox oczywiscie. To taka forma odpoczynku od world of tanks ktore po 3 latach irytuje mnie coraz bardziej wiec wole sie powloczyc w rejonach buricasses.
Jesli chodzi o.wot gram w klanie "bez sety nie jade czyli BSNJ"
 
H3j

Jakis juz czas latam sobie w okolicach Burricases, "mecze pytąga" znaczy Pytona, co prawda juz dalo by rade kupic anaconde ale klepie misje wiec nie ma sensu. Ranga w imp na razie knight federacja nic. Z reguly bawie sie w kuriera plus handelek. Gralem namietnie w elite2 a nawet mialem orginal elite first econtuers wersja CD pl z polskimi ksiazeczkami czyli opowiadania w swiecie elite i opisy statkow oraz instrukcja obslugi, jak znajde to moze porobie scany. Gram na xboxsie. Sporo gralem w WoT tez na one ale po 3 latach znudzil sie.
 
Kamandiry - Przesiadłem się na PC, ale na XO też mam. Najbardziej mnie irytuje że na konsoli nie mogę sobie zmienić koloru HUD,a.:) Mam nadzieję że kiedyś wprowadzą normalną opcję zmiany koloru z poziomu gry.
 
Top Bottom