Planet Zoo - rozważasz kupno gry?

Czy są tutaj jacyś fani starego, poczciwego Zoo Tycoon 2, którzy rozważają kupno Planet Zoo?
Ta produkcja zapowiada się na prawdę ciekawie i mam nadzieję, że pozwoli na spędzenie tylu godzin ile się spędzało przy wcześniej wspomnianym symulatorze zoo. Zoo Tycoon było napędzane przez różnorodne modyfikacje, ekipa od Planet Coaster już niejednokrotnie pokazała, jak bardzo jest dla niej ważna społeczność i twórczość graczy. Nie mogę się doczekać, aby skorzystać z nowych narzędzi przeznaczonych do tworzenia nowej zawartości.
 

Attachments

  • 61680860_2463432717034535_4435633294624686080_o.jpg
    61680860_2463432717034535_4435633294624686080_o.jpg
    88.3 KB · Views: 352
Zapowiada się ciekawa produkcja, grafika ładna, dźwięki sympatyczne, spokojna łagodna gra bez przemocy...
Na minus niestety bardzo wysokie wymagania sprzętowe i również wysoka cena (160 zł w przedsprzedaży na Steam). Żeby w to pograć musiałbym kupić nowy komputer. Tymczasem na tym co mam Elite Dangerous chodzi płynnie w max detalach, podczas gdy ZOO wcale się nie uruchomi, bo nie spełniam minimum :rolleyes:.
 
Wysokie wymagania? Mam gtx 660 i i5-3350P i nie miałem problemu z grą podczas bety. Pewnie, zalecane są wysokie ale przecież nie trzeba grać zawsze na max detalach.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Czy są tutaj jacyś fani starego, poczciwego Zoo Tycoon 2, którzy rozważają kupno Planet Zoo?
Ta produkcja zapowiada się na prawdę ciekawie i mam nadzieję, że pozwoli na spędzenie tylu godzin ile się spędzało przy wcześniej wspomnianym symulatorze zoo. Zoo Tycoon było napędzane przez różnorodne modyfikacje, ekipa od Planet Coaster już niejednokrotnie pokazała, jak bardzo jest dla niej ważna społeczność i twórczość graczy. Nie mogę się doczekać, aby skorzystać z nowych narzędzi przeznaczonych do tworzenia nowej zawartości.

Ja czekam, ale chyba nie aż tak, żeby kupić na premierę. Ciągle mi zalega dokończenie kampanii z Planet Coaster i JWE :D
 
Generalnie to bardzo quality gierka, w porównaniu do ZT2 dodaje wiele istotnych mechanik których nigdzie indziej jeszcze nie było,a stanowią rdzeń każdego zoo-konstrukcje do wspinaczki oraz terraria. Fauna jest zróżnicowana (chociaż....dzu te...), chociaż w grze nie ma jeszcze prawie żadnych zwierząt polarnych,australijskich,czy amerykanskich. Jak na razie główny focus Frontier to Afryka i Azja. Głównym problemem na razie jest chyba dosyć częste losowe zamykanie zwierząt w skrzyniach, co strasznie przeszkadza w grze.
 
Top Bottom