Polska wersja gry??

rootsrat

Volunteer Moderator
Chyba wiekszosc polskiej spolecznosci wie ze to nie do konca prawda, bylbym bardziej wyrozumialy gdyby tekst brzmial - prawie dla wszystkich

To całkowicie normale, że zbanowane osoby nie mają dostępu do danego serwisu. Naprawdę nie mam pojęcia, dlaczego się tak zawsze czepiacie. Boli Was tylna część ciała czy co?

Czy jak kogoś zbanują w grze online, w którą gracie to też piszecie na tamtych forach "Wszyscy wiemy, że to nie jest MMO tylko prawie-MMO, bo nie wszyscy mogą w nią grać, bo są zbanowani!!!11!11!one!!11"?

totw270718.jpg


Zaczynam sobie przypominać, dlaczego przestałem się tutaj udzielać i że wszystko co złe to przecież na pewno TWH [squeeeee]
 
Last edited:
To całkowicie normale, że zbanowane osoby nie mają dostępu do danego serwisu. Naprawdę nie mam pojęcia, dlaczego się tak zawsze czepiacie. Boli Was tylna część ciała czy co?

Czy jak kogoś zbanują w grze online, w którą gracie to też piszecie na tamtych forach "Wszyscy wiemy, że to nie jest MMO tylko prawie-MMO, bo nie wszyscy mogą w nią grać, bo są zbanowani!!!11!11!one!!11"?



Zaczynam sobie przypominać, dlaczego przestałem się tutaj udzielać i że wszystko co złe to przecież na pewno TWH [squeeeee]


jakos nigdy nie chodzilo mi w moim poscie o nas tylko o tym ze Twoja wypowiedz wprowadza jednego z uzytkownikow w blad.
powinienezs zaczac rozrozniac wypowiedzi moje od frakcyjnych bo chyba tez szukasz wszelkich mozliwych sposobow by zwrocic uwage na to ze sa zli i dobrzy

koncze ten off-top bo sam siebie bede musial ostrzezenie wlepic

ps. dobrze wiedziec ze kulturalni ludzie potrafia napisac nazwe frakcji a nie 'Was', wlasnie dla czytelnosci wypowiedzi na forum
 

rootsrat

Volunteer Moderator
jakos nigdy nie chodzilo mi w moim poscie o nas tylko o tym ze Twoja wypowiedz wprowadza jednego z uzytkownikow w blad.
powinienezs zaczac rozrozniac wypowiedzi moje od frakcyjnych bo chyba tez szukasz wszelkich mozliwych sposobow by zwrocic uwage na to ze sa zli i dobrzy

koncze ten off-top bo sam siebie bede musial ostrzezenie wlepic

ps. dobrze wiedziec ze kulturalni ludzie potrafia napisac nazwe frakcji a nie 'Was', wlasnie dla czytelnosci wypowiedzi na forum

Kończenie offtopu w poście, który prosi się o odpowiedź, to trochę cios poniżej pasa.

W jaki błąd dokładnie wprowadza?
 
Last edited:
Ah ten temat wraca jak bumerang. Tłumaczenia nie będzie, bo się im nie opłaca.

Regularnie, raz w miesiącu, wysyłam na community@frontier.co.uk maila z informacją, że są chętni do tłumaczenia społecznościowego, że regularnie tłumaczymy galnet itd. itp. i regularnie, raz w miesiącu, mają mnie w dupie :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ah ten temat wraca jak bumerang. Tłumaczenia nie będzie, bo się im nie opłaca.

Regularnie, raz w miesiącu, wysyłam na community@frontier.co.uk maila z informacją, że są chętni do tłumaczenia społecznościowego, że regularnie tłumaczymy galnet itd. itp. i regularnie, raz w miesiącu, mają mnie w dupie :)

Ostatnio widziałem jednak screena z odpowiedzią Supportu, że język PL nadal jest w planach, ale nie najbliższych ;) :p

Ktoś na grupę FB wrzucił coś takiego.
 
Last edited:
Chętnie poprę i wypromuję Twoją inicjatywę - bo to fajny pomysł. Mamy cotygodniowy newsletter i kanał z oficjalnymi ogłoszeniami społecznościowymi na Discordzie. Wrzucę linka do Twojego wątku i zapewniam, że odwiedzi go sporo osób. Ja niestety nie mam czasu tego zorganizować ani przede wszystkim koordynować, mam inne sprawy na głowie.

Na forum jest zarejestrowanych 1500 osób, w samym TWH aktywnie grających jest w tym momencie około 300, plus minus. Publiczność spora, jeżeli pomysł chwyci.
Czy dzisiaj po tylu latach szarpanie się o Polski język ma sens ? Ktoś ma z nimi kontakt, jak to widzi ? Osobiście ,nie czuję się na siłach by zaczynać taką dyskusję,ale od zawsze uważałem że aby powalczyć o tłumaczenie potrzebny jest zryw polskiej społeczności ale skoordynowany, nie kilku ludzi ale właśnie nawet tych 300. Oczywiście zapewne trudno byłoby wciągnąć w to 300 osób, ale np. skoordynowane kilkadziesiąt maili z prośbą o tłumaczenie może coś by pomogło . Oczywiście potrzebna była by tez Polska solidarność, pytanie nie brzmi czy chcesz PL bo wielu podoba się język angielski, tylko - pomożesz ?
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Czy dzisiaj po tylu latach szarpanie się o Polski język ma sens ? Ktoś ma z nimi kontakt, jak to widzi ? Osobiście ,nie czuję się na siłach by zaczynać taką dyskusję,ale od zawsze uważałem że aby powalczyć o tłumaczenie potrzebny jest zryw polskiej społeczności ale skoordynowany, nie kilku ludzi ale właśnie nawet tych 300. Oczywiście zapewne trudno byłoby wciągnąć w to 300 osób, ale np. skoordynowane kilkadziesiąt maili z prośbą o tłumaczenie może coś by pomogło . Oczywiście potrzebna była by tez Polska solidarność, pytanie nie brzmi czy chcesz PL bo wielu podoba się język angielski, tylko - pomożesz ?

Moim zdaniem jak najbardziej ma sens.
 
Czy dzisiaj po tylu latach szarpanie się o Polski język ma sens?

Ano nie ma.

Większość tego typu akcji przeprowadzana była w czasie, gdy polskie forum jeszcze żyło. Byliśmy najliczniejszą, nieangielskojęzyczną społecznością a mimo to kazano nam pocałować się gdzieś.

Teraz, gdy gra jest dodawana do gazetek "Moje Gotowanie", a naciski społeczności na wielkie updatey coraz większe, nikt się nie zainteresuje kilkoma mailami znowu w tym samym temacie.

W czym ma pomóc chodzenie po innych forach, skoro na oficjalnym forum FD aktualnie zainteresowanych tematem wypowiada się trzy osoby?

I ile osób się zainteresuje, skoro w grze, w szczytowych momentach, pozostało kilkunastu Polaków...
 
cześć.
czy ktoś z Was ma to spolszczenie w wersji do Horizons z linku poniżej?
chcą za to prawie 40 zł i zastanawiam się czy to nie jakieś oszustwo jest.
bo co spolszczyli? sam horizons?
a opis na stronie nigdzie nie pokazuje ile trzeba zapłacić za sms. piszą za to że to po to aby się uwiarygodnić.
śmierdzi mi ta sprawa. co myślicie?

link:
<Illegal content removed>
 
Last edited by a moderator:
Są też tacy co kupili tą grę gdyż miała być w przyszłości po polsku. Więc czuję się trochę zwiedzony mam ale nie gram bo nie jest po polsku. Zaglądam co jakiś czas z nadzieją że ktoś w końcu
przetłumaczy tą piękną grę.
Potwierdzam
Kupiłem tę grę z myślą że zagram po polsku, uznałem że zostałem nabity w butelkę i nie gram :). Zresztą po angielsku to wolę grać w X4.
 
moderator widzę aktywny... ktoś coś wie o tym spolszczeniu?

nie ma żadnego spolszczenia, ani do Elite, ani do Horizons.

Te strony często oszukują, widziałem najprzeróżniejsze spolszczenia na stronach, które proszą "jedynie" o podanie numeru telefonu.

Spolszczenia do innych gier najbezpieczniej sprawdzać na forum GRAJPOPOLSKU
Jeśli tam nie ma - wszystko inne zwykle to oszustwo.

Co do spolszczenia ED - ja się w sumie nie dziwię, że go nie ma. Jak widzę, w jakim tempie Frontier grę rozwija, to się dziwię, że to się jeszcze kręci jakoś...
 
ja się też nie dziwie ;) jeszcze z miesiąc grania i ogarnę tematy po egliszowsku.
ale lubię nasz język i szlag mnie trafia że tak nas na świecie olewają :(
 
Nawet przy tworzeniu szwadronu nie ma opcji wyboru języka polskiego. Ktoś nowy szukając polskojęzycznego szwadronu w grze, po prostu go nie znajdzie. A to najlepiej pokazuje, jacy ograniczeni ludzie robią tę grę.
 
Last edited:
Obiecali to zrobia, nie ma co pol roku im o tym przypominac. :D
No faktycznie zabawne :). Tworzenie gry to biznes, utrzymanie gry. Skoro nie widzieli powodu żeby dotrzymać obietnicy danej przed premierą, całkowicie nie widzę powodu żeby to robić teraz. Oczywiście nie znam ich finansów, ale widząc postępy w rozwoju gry to powiedziałbym, że gra płynie, ale ledwo.
Skoro społeczność anglojęzyczna nie jest wstanie spowodować progresu w rozwoju gry, to nie ma sensu wytwarzać wersji lokalnych, za mało na niej zarabiają.
 
Sama gra jak i FD maja sie bardzo dobrze, sprzedali chyba 10% firmy w 2017 roku za £17mln

Sprzedaz elity i planet costera to £34mln

Po prostu nie oplaca sie to tlumaczenie skoro tylu polakow zna angielski a do tego wszystko robimy za nich tlumaczac gre na polski jezyk tym ktorzy angielskiego nie znaja

Jest to firma ktora jest na gieldzie i nie ma za zadanie byc super dla graczy tylko dla inwestorow

A i nie raz bylo mowione i pisane ze samemu Brabenowi zalezy tylko by gra byla ladna a nie dostepna dla szerszego grona.
 
Top Bottom