Proto Radiolic Alloys

Witam,
czy ktoś może z szanownych pilotów znalazł ostatnio tytułowy materiał?
Przeszukuje HGE'sy w niezależnych systemach w boom stanie od jakiś 6h i trafiłem na... jeden.
Znajduje tylko Proto Heat Radiators których miałbym już pewnie z 200 gdybym ich nie wywalał (prawie w każdym HGE jest ich pięć i nic więcej - w jednym były cztery i JEDEN tytułowy materiał).
 
Last edited:
Witam,
czy ktoś może z szanownych pilotów znalazł ostatnio tytułowy materiał?
Przeszukuje HGE'sy w niezależnych systemach w boom stanie od jakiś 6h i trafiłem na... jeden.
Znajduje tylko Proto Heat Radiators których miałbym już pewnie z 200 gdybym ich nie wywalał (prawie w każdym HGE jest ich pięć i nic więcej - w jednym były cztery i JEDEN tytułowy materiał).

Przedwczoraj nieźle dropiło w systemie Sol, a wczoraj były z tym tam małe trudności (ale coś leciało).
 
Nie wiem od czego to zależy, ale szukać trzeba o różnych porach i w różnych odległościach np. przedwczoraj High Grady z Radiolickami najczęściej wypadały 800ls od słońca, wczoraj była posucha i jedyny HG jaki zawierał pożądane materiały pojawił w odległości 8000ls dopiero po godz 22.
Z mojej strony mogę jedynie doradzić by przy poszukiwaniu tego typu materiałów latać grupą, wtedy szansa na znalezienie konkretnych rzeczy drastycznie rośnie.
 
Ok czyli 3 wnioski i popraw proszę jeżeli przekręciłem:
- Jak nie wypadają to próbować gdzie indziej (zmiana systemu, odległości od słońca itp )
- Rozumiem że 2 dni temu swoje łapałeś w Solku czyli nie koniecznie przeszkadzały ci inne materiały federacji
- Latać w grupie... a to trzeba mieć grupę ;-)
 
Ad1 Dokładnie tak jak piszesz.
Ad2 Tak
Ad3 Jak nie masz grupy, to wpadnij na TSa Renegatów, tam zawsze ktoś siedzi.
 
RNG fronitera działa zdeka dziwnie - dziś się zalogowałem i szukając w tym samym systemie i na tych samych warunkach znalazłem 6 w 30min...
 
Top Bottom