Przepustnica - oddzielnie

Powitać szanownych pilotów,
czy ktoś może wyposażył się w samą przepustnicę?
Mam starego Saiteka Cyborg Evo - bardzo go lubię i działa - jak na moje potrzeby wyśmienicie (czasem trzeba go ponownie zkalibrować żeby minimalnie nie dryftował).
Przepustnicy wbudowanej raczej się użyć nie da bo ED potrzebuje za dużo klawiszy.
Czy ktoś ogarniał może samą przepustnicę oddzielnie? Alledrogo oxl czy wujek gogle nie za bardzo pomogają... chyba że za jakieś chore ceny powyżej 700

A może ktoś jakąś "samoróbkę" ogarniał? (choć to pewnie wymysł mojej wyobraźni).
Jakiś zaprogramowany mały suwak obok klawiatury - bardziej jako dodatek bo samą klawiaturą mi się dobrze steruje tylko nie ciągiem...
 
300 to już przystępna cena - a myśłałem że przejrzałem całego interneta - dzięki!
A ktoś może z szanownych forumowiczów używał tej przepustnicy?
Może w zestawie z Joyem?
 
Last edited:
Polecam tą przepustnice, mam ją w komplecie, cały HOTAS FCS Thrustmastera.

Sama przepustnica ma jedną wadę: brak położenia centralnego, jednak to przeszkadza tylko na początku - po prostu trzeba się przyzwyczaić.
Za to możliwości jakie sprzęt daje - sam miód.
Wreszcie pilot może zająć się pilotowaniem, a nie "szukaniem klawisza". Mnogość i ergonomia rozwiązań na 5.
Po ponad pół roku nie zauważyłem śladów zużycia.
Wcześniej latałem na HOTASie-X
 
Last edited:
Nie wspomniałem w poprzednim poście, ale także używam jej w zestawie z joyem - bundle jest bardzo łatwo dostępny, sama przepustnica już nie bardzo. Ma swoje wady, ale ogólnie to polecam :)
 
ED bardzo mi sie podoba ale nie wydam niestety 1000zł na porządny HOTAS mając Joya już w domu.
Dlatego ta przepustnica (szczególnie w kwesti cena=>jakość) wydaje mi się dobrym wyborem - będę szukał.
Co do tego centralnego położenia - nie myślałeś może o jakimś upgradzie własnym?
Dorobić coś co na środku da ciut opór albo coś podobnego? ;-)

Lubię czasem takie samoróbki choć wiem że może to gwarancję zabrać.

Ps. Co do X - patrzyłem też na niego ale ilość klawiszy dostępnych na przepustnicy wydawała mi się za mała - na klawiaturze już mi trochę brakuje w okolicy WSAD ;-)
 
Last edited:
Top Bottom