Przygody z Virtual Reality

Kontynuując ten trochę offtop dotyczący polskich poradników DCS to tutaj dostępne jest polskie szkolenie dla Mi-8:
A uczą jak latać żeby pani aksamitnym głosem nie skazała "ATKAZAŁ PIERWYJ GJENIERATOR"? :D bo generalnie z tym miałem problem, coś robiłem źle i robiłem krzywdę maszynie :D

A uczą jak latać żeby pani aksamitnym głosem nie skazała "ATKAZAŁ PIERWYJ GJENIERATOR"? :D bo generalnie z tym miałem problem, coś robiłem źle i robiłem krzywdę maszynie :D
bylo sie urodzic wcześniej to byś mial przymusowy rosyjski w podstawówce a na technice omawianie silnika odrzutowego..
:)

No wlasnie nie wiem jak by to mieli zablokować. Z drugiej strony to M$ szpil wiec hunows :) ale życzliwi ludzie to po kilku dnich i tak obejdą i jeszcze po złości przygotuja wersje z Crackowa dla całego kontentu ;)

Last edited:
Digital Foundry zrobiło pierwsze testy wydajności:

ps.
Dzisiaj sam sprawdzę bo właśnie dostałem zaproszenie do closed beta MFS2020 :cool:
Po obejrzeniu stwierdzam ze ta gra bedzie niezlym benchmarkiem wydajności naszych "blaszaków" przez najbliższe hmm 10 lat :) coś w rodzaju Crysisa 1

Robinus

Volunteer Moderator
...
ps.
Dzisiaj sam sprawdzę bo właśnie dostałem zaproszenie do closed beta MFS2020 :cool:
I jak Dako się lato!

Bo ja co chwilę wpadam tu, na komórce nawet piszę, żeby jakieś wrażenia poznać...

Jak chodzi? Czy mapa jest z założenia "realna"? No wszystko ciekawe...

Robinus

Volunteer Moderator
Przecież już komentowaleś tę informację. Skleroza?

Dobry żart tynfa wart!
Nie, najpierw poszła plotka, że tylko na Reverba. Teraz się potwierdziło, że na WMR w ogólności (nie tylko na G2).

A cieszy mnie faktycznie to, że zwykle pomijany, nie wspierany lub zapominany system w tym przypadku wyszedł na pierwsze miejsce. Dobrze mu to zrobi.

Top Bottom