Przygody z Virtual Reality

No własnie ten steama jakiś taki "drętwy" jest. To jak porównanie iPhone z wczesnymi androidami.

LOL chyba dawno steamvr home nie widziałeś. Pomijając fakt że jest pierdyliard gotowych środowisk a nie tylko chatka w górach to jeszcze możesz sobie poumieszczać trofea z gier i uruchamiacze. Sama chatka ma też swój urok i różne ukryte smaczki jak np motyle które Ci siadają na kontrolerze jak postoisz spokojnie...

A WMR home widziałem dzięki uprzejmości Robinusa na naszym VR Spocie, nie powala. A i tak najlepszy jest jak na razie oculus dash. I jestem zły na Valve że marnuje potencjał VR bo przekleili big screen I uznali sprawę za gotową...
Cały czas czekam na środowisko a'la Matrix gdzie wyjeżdżają mi szafki z grami albo jakiś 3d interfejs a'la statek inżynierów w prometeuszu. Się wkurzę to sam se zrobię o ile API Steama to umożliwia (wątpię bo już ktoś by zrobił 😁)
 
Chyba nawet można w SteamVR stworzyć pudełka z okładkami gier i ułożyć je na półce, możliwe też że uruchamiać.
 
Oooo Kyoku dobry jesteś, wymiatasz, mi cieniutko w to idzie. No i + za koszule do tej gierki, myślę że kurwacik, tfu... krawacik jeszcze dobrze by powiewał :)))) Szacun
Przyznam ze dopiero teraz zajarzylem ze to Kyoku , na podgladzie z kamery nie widzilem kabla i pomyslalem ze to Oculus Quest gameplay :)
repiszcze , jest moc !
 
Nosz aż sam się zastanawiam, czy nie wziąć tak, na zapas żeby był :D

Zdecydowanie odradzam biorąc pod uwagę że headset od Valve wychodzi w czerwcu a w maju reveal. Lepiej poczekać, okazje jeszcze będą, zwłaszcza jeśli HMD Valve nie pójdzie drogą Vive pro za milijony cebulionów. No i przypominam że wraz z nim wychodzą Knuckles, przepraszam, Valve Index Controllers z trackowaniem palców i możliwością otwarcia dłoni z kontrolerem.
 
Jak ktoś pociągiem jeszcze nie jeździ, węgla szuflą nie dorzuca, o ciśnienie w kotle nie dba...

to może najwyższa pora?

Ja gram od kiedy tylko wyszła, a teraz doczekała się bardzo fajnej aktualizacji:

 
space pirates and zombies 2 75% off na steam. wychodzi 18zł, a jak ktoś ma jedynkę to pewnie jeszcze taniej w bundlu. Robinus tu kiedyś reklamowałeś chyba SPAZ2.

 
space pirates and zombies 2 75% off na steam. wychodzi 18zł, a jak ktoś ma jedynkę to pewnie jeszcze taniej w bundlu. Robinus tu kiedyś reklamowałeś chyba SPAZ2.


Zdecydowanie, niezaprzeczalnie, bezceremonialnie :) WARTO.

Niech kogoś nie zrazi dziwaczny tytuł - pod śmiesznowatą fabułą kryje się ciekawa mechanika i świetny gameplay, a port VR jest jednym z lepszych, jakie widziałem!
 
udalo mi w 99 % donczyc projekcik z silownikami i taka zajawke zostawie

edit oczywiscie wszystko podpiete do mojego fotela masujacego :)

Source: https://youtu.be/D1VetUv3TXo

Osz skubańcu!

Jak pisałeś, że coś tam klecisz, myślałem że projekt jest na etapie "sprawdzę jak jest siłownik po angielsku, żeby znaleźć forum o tem" :)

Świetnie, że Ci to wyszło i DZIAŁA!

Ja nie mam miejsca na to, a i taki odjechany VRem jak Ty - raczej nie jestem.
 
sprzet bardzo interesujacy za wyjatkiem rozdzielczosci ,
przy okazji jutro Pimax ma swoja zapowiedz...
 
Last edited:
Top Bottom