Przygody z Virtual Reality

Kontynuując ten trochę offtop dotyczący polskich poradników DCS to tutaj dostępne jest polskie szkolenie dla Mi-8:
A uczą jak latać żeby pani aksamitnym głosem nie skazała "ATKAZAŁ PIERWYJ GJENIERATOR"? :D bo generalnie z tym miałem problem, coś robiłem źle i robiłem krzywdę maszynie :D
 
A uczą jak latać żeby pani aksamitnym głosem nie skazała "ATKAZAŁ PIERWYJ GJENIERATOR"? :D bo generalnie z tym miałem problem, coś robiłem źle i robiłem krzywdę maszynie :D
bylo sie urodzic wcześniej to byś mial przymusowy rosyjski w podstawówce a na technice omawianie silnika odrzutowego..
:)
 
No wlasnie nie wiem jak by to mieli zablokować. Z drugiej strony to M$ szpil wiec hunows :) ale życzliwi ludzie to po kilku dnich i tak obejdą i jeszcze po złości przygotuja wersje z Crackowa dla całego kontentu ;)
 
Last edited:
Digital Foundry zrobiło pierwsze testy wydajności:

ps.
Dzisiaj sam sprawdzę bo właśnie dostałem zaproszenie do closed beta MFS2020 :cool:

Po obejrzeniu stwierdzam ze ta gra bedzie niezlym benchmarkiem wydajności naszych "blaszaków" przez najbliższe hmm 10 lat :) coś w rodzaju Crysisa 1
 
...
ps.
Dzisiaj sam sprawdzę bo właśnie dostałem zaproszenie do closed beta MFS2020 :cool:

I jak Dako się lato!

Bo ja co chwilę wpadam tu, na komórce nawet piszę, żeby jakieś wrażenia poznać...

Jak chodzi? Czy mapa jest z założenia "realna"? No wszystko ciekawe...
 
VR na początku nie tylko dla Reverba, tylko dla jedynego, słusznego systemu VR - czyli WMR w ogóle:

 
Przecież już komentowaleś tę informację. Skleroza?


Dobry żart tynfa wart!

Nie, najpierw poszła plotka, że tylko na Reverba. Teraz się potwierdziło, że na WMR w ogólności (nie tylko na G2).

A cieszy mnie faktycznie to, że zwykle pomijany, nie wspierany lub zapominany system w tym przypadku wyszedł na pierwsze miejsce. Dobrze mu to zrobi.
 
Top Bottom