[PYTANIA I ODPOWIEDZI] Temat dla Tych co mają pytanie i nie boją się go zadać

Mam pewien problem, od niedawna eksploruję planety i mój SRV ma max zebranego Cadmium - nie wiem co z nim można zrobić? Nie mogę przesłać go na statek, jak jestem w statku to myślałem , że rafineria go przerobi ale w niej też jest pusto. Co mogę z nim zrobić? Czy tylko inżynierzy mogą go przerobić?

Witam, wróciłem dzisiaj po ponad dwóch latach rozbratu i staram się przypomnieć sobie jak się lata. Dużo się zmieniło, zwłaszcza w kwestii kokpitu i dostępnych tam funkcji. Czuję się prawie jakbym latał kompletnie nieznanym statkiem
Chciałbym się dowiedzieć następujacych rzeczy:

gdzie się podziały następujące opcje:
  • zakładka Functions w prawym panelu?
  • opcja wyłączenia Orbit Lines z kokpitu?
  • opcja włączania Silent Running w kokpicie?
  • opcja wyłączenia voice dla odliczania (4,3,2,1) oraz ENGAGE przed skokiem?
  • do czego służy zakładka Ship w prawym panelu (w chwili obecnej w trakcie lotu nie mogę jej wybrać)?
  • jak włączyć zewnętrzna kamerę?
  • OCB z trybami Analysis i Combat?
  • jak obecnie skanować planety przy użyciu Detailed Surface Scanner? Widzę tu duże zmiany i jak na razie ich nie ogarniam
  • co to jest Composition Scanner?
  • co to jest Squadron i do czego służy zakładka Squadron Feed w górnym panelu?
  • jak stworzyć/zapisać nowy Preset w Opcjach sterowania (w sensie inny niż Custom albo dostępne defaultowe dla różnych urządzeń)?
Z góry dziękuję za info i pozdrawiam.

CMDR Scott Scale

Last edited:
Mam pewien problem, od niedawna eksploruję planety i mój SRV ma max zebranego Cadmium - nie wiem co z nim można zrobić? Nie mogę przesłać go na statek, jak jestem w statku to myślałem , że rafineria go przerobi ale w niej też jest pusto. Co mogę z nim zrobić? Czy tylko inżynierzy mogą go przerobić?
Wszystkie materiały które zbierasz są przypisane "do postaci". Nawet jeżeli zmienisz statek to masz nadal je do dyspozycji. Z niektórych możesz syntetyzować paliwo do SRV lub amunicję, inne są potrzebne do zabaw z inżynierami a jeszcze inne służą jako dopalacze wydłużające skok statku. Jeżeli masz już jakiegoś materiału max ilość to nie nazbierasz go więcej. Warto wtedy poszukać takich, których masz mało lub wcale, mając na uwadze jakie są Ci potrzebne. Różne materiały mają inne maksymalne limity ilościowe.

Witam, a ja mam dwa pytanka:
1. Czy ktoś natknął się gdzieś na aktualne ceny skanów planet? bo po wprowadzeniu nowych skanerów sporo się zmieniło.
2. Mamy nową walutę ARX. Zaraz po wprowadzeniu miałem jej (nie wiem skąd) 41, na drugi dzień miałem 61, a sprzedałem tylko kilka skanów, dziś mam 81 a tylko latam i skanuję, żadnych misji. Od czego mi przybywa tej waluty ?

hsr

Formerly 'hsr88'
Witam, a ja mam dwa pytanka:
1. Czy ktoś natknął się gdzieś na aktualne ceny skanów planet? bo po wprowadzeniu nowych skanerów sporo się zmieniło.
2. Mamy nową walutę ARX. Zaraz po wprowadzeniu miałem jej (nie wiem skąd) 41, na drugi dzień miałem 61, a sprzedałem tylko kilka skanów, dziś mam 81 a tylko latam i skanuję, żadnych misji. Od czego mi przybywa tej waluty ?
1 - http://remlok-industries.fr/wp-content/uploads/2017/01/ED-Deep-Space-Network-3.3-Value-planets-stars-cartography.jpg
2 - ARXy dostajesz za każdą aktywność w grze - eksploracja, trade, walka, etc.

Top Bottom