[PYTANIA I ODPOWIEDZI] Temat dla Tych co mają pytanie i nie boją się go zadać

Wygląd postaci możesz zmodyfikować poprzez tzw. "Holo-Me". Dostępne jest z prawego panelu oraz na głównym ekranie stacji - pod awatarem, tam gdzie Livery.
Funkcja ta wymaga DLC Horizons.
 
aha. horizon kupione, zainstalowane. działa. dzięki.

Co jakiś czas blokuje mi się klawiatura i nic nie mogę zrobić poza resetem.. joy działa.. strasznie to irytuje...
ktoś ma jakiś pomysł?
 
aha. horizon kupione, zainstalowane. działa. dzięki.

Co jakiś czas blokuje mi się klawiatura i nic nie mogę zrobić poza resetem.. joy działa.. strasznie to irytuje...
ktoś ma jakiś pomysł?

Ja mamw laptopieproblem z okruszkami.Wlazłymi pod spacjęszczególnie ;)
 
nie to nie taki problem haha
zauważyłem że jak przełączam za często pomiędzy panelami - szczególnie przy wywołaniu panelu wiadomości podczas lotu.
wciskam dwójkę. pojawia się panel, potem go wyłączam i wtedy wszystko siada...
czyli nikt z Was nie miał takiego kłopotu? więc to pewnie jakiś sprzęg w moim sprzęcie powoduje.
wymienimy klawiaturkę więc i zobaczymy/..
 
nie to nie taki problem haha
zauważyłem że jak przełączam za często pomiędzy panelami - szczególnie przy wywołaniu panelu wiadomości podczas lotu.
wciskam dwójkę. pojawia się panel, potem go wyłączam i wtedy wszystko siada...
czyli nikt z Was nie miał takiego kłopotu? więc to pewnie jakiś sprzęg w moim sprzęcie powoduje.
wymienimy klawiaturkę więc i zobaczymy/..

Jak nie okruszki - zerknij jeszcze na zbindowanie "trybu rozglądania".

Może być tak, że masz przypisany jakiś klawisz (na przykład tę "dwójkę") - do jakiegoś trybu swobodnego kręcenia głową. Nie grałem na klawiaturze, ale raczej szukałbym problemu w bindowaniu.
Szczególnie jak to dotyczy tylko jednego klawisza.
 
cos mam namieszane w tym bindingu...
ale i tak jest upgrade serwera wiec sprawdze jak wszystko wróci do normy.
dzieki za szybką pomoc !
 
"U" nie działa. przeszukałem całą klawiszologię i nie mogę nigdzie znaleźć gdzie jest to przypisane.
właśnie straciłem misję przez to że nie mogłem wrócić do kokpitu łazika.
ja pierdykam. jakaś kpina ten opis klawiszy....
 
aby wyjsc z wieżyczki muszę przełączyć w sterowaniu na classic keybord.. wyjść z wieży a potem wrócić z powrotem do generic yostick bo nie moża sterować łazikiem haha
a na dodatek jak już misje zrobiłem to był crash error i wszystko się wyłączyło.... gdzie jest błąd?
 
"U" nie działa. przeszukałem całą klawiszologię i nie mogę nigdzie znaleźć gdzie jest to przypisane.
właśnie straciłem misję przez to że nie mogłem wrócić do kokpitu łazika.
ja pierdykam. jakaś kpina ten opis klawiszy....
Tutaj sobie sprawdzisz jak masz przypisane klawisze https://edrefcard.info/
A w tym miejscu szukaj pliku z klawiszami C:\Users\{yourusername}\AppData\Local\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Bindings
Ps. Dlaczego nie zrobisz sobie dnia przerwy na porządne zbindowanie klawiszy? ;-)
 
Last edited:
kurde nie ma czasu. wiesz ile mam zleceń transportowych? roboty full, ledwo mam czas zatankować..
super link. wielki dzieki.
wynika z niego że mam jeden wielki bałagan klawiszowy .
 
Witam
Mam pytanko, czy przy resecie konta resetują się również ustawienia klawiszy etc.? i czy można wtedy zmienić nicka na nowego? A może jest inna możliwość zmiany nicka ?
 
Zmiane nicka napewno mozna zrobic piszac ticketa do Frontiera, trzeba jednak pamietac ze wszystkie informacje w grze o zeskanowanych planetach, gwiazdach itp zostaja pod starym nickiem.

Co do klawiszy to bym nie ryzykowal i zrobil backup ustawien, plik w ktorym sie znajduja jest wymieniiny 2 posty wyzej.
 
witam
a co trzeba zrobić aby na Sol poleciec? aktualnie nie mogę tego systemu zaznaczyć nawet na mapie jako docelowy?
Trzeba zdobyć rangę Petty Officer w federacji, czyli musisz naklepać dla nich odpowiednio dużo misji (najlepiej z dużą ilością + w reputacji)
 
witam
a co trzeba zrobić aby na Sol poleciec? aktualnie nie mogę tego systemu zaznaczyć nawet na mapie jako docelowy?
Wg mnie Sol jest przereklamowany :p ale... można sobie w nim obejrzeć sondę Voyager o ile to kogoś interesuje, jest jeszcze druga, nie pamiętam nazwy.

kurde nie ma czasu. wiesz ile mam zleceń transportowych? roboty full, ledwo mam czas zatankować..
super link. wielki dzieki.
wynika z niego że mam jeden wielki bałagan klawiszowy .
Ja bym miał dla kolegi 2 rady jeśli mogę:
1. Jak sugerowali inni forumowicze, poświęcić 1-2 godziny na uporządkowanie klawiszy i zrób backup.
2. Kup jakiś niedrogi, nawet mały stateczek, skonfiguruj go na odkrywcę i leć na małą wyprawę. Pieniążki z odkryć są naprawdę niezłe i nie trzeba robić nudnych misji transportowych. :) w konfigurowaniu statku i oszacowaniu kosztów bardzo pomaga https://coriolis.io/
Ja po powrocie z ostatniej wyprawy na drugi koniec galaktyki (65k LY+) zarobiłem ponad miliard za skany planet.
Teraz na następną wyprawę zrobiłem sobie Kraita https://coriolis.io/outfit/krait_phantom?code=A0p5tnFfliddssf5--1818----3c1O040443v6242i.Iw18aQ==.Aw18aQ==.H4sIAAAAAAAAA2P8Z8/AwPCXFUj8qQcSHEc4GRj4bb79/y+2gJ+B4T/TPwmYPP+Bn///i0j8+f9f9AMXA4OEAxsDg/KEF////2f+JwU3pAKkUuXX//9CO7gZGERqRIEq7wBl/rP+s4IragESnAXiDAxcBoIMDIog5UogQhVEqPH8A5r5H6iEAQCQwH9kngAAAA==.EweloBhBmUDYAsICmBDA5gG2SEBGCQkKEoA= i naprawdę super się nim lata. Oczywiście na początek wystarczy coś znacznie tańszego. W razie czego pytaj :)
 
Last edited:
no każda rada dobra :) dzięki!
powiedzcie czy warto się do jakiejs frakcji zapisać? na początku chyba więcej minusów niż plusów z takiej decyzji co?
 
Top Bottom