Reputacja wzrasta, brak misji na podniesienie rangi.

Witam. Jak w temacie, farmie reputacją, mam póki co z imperium Friendly 68% ale dotąd nie dostałem żadnej misji na podnoszenie rangi. Gdzie nie szukam ludzie piszą by farmić repe a misję same się pojawią ale jak długo ?? Rok temu jak grałem w ED to co jakiś czs dostawałem misje na podnoszenie rangi czemu mam teraz "Outsider 100%" Ale odkąd zacząłem teraz grać na poważnie nie mogę znaleść ani jednej takiej misji. Proszę o pomoc.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Witam. Jak w temacie, farmie reputacją, mam póki co z imperium Friendly 68% ale dotąd nie dostałem żadnej misji na podnoszenie rangi. Gdzie nie szukam ludzie piszą by farmić repe a misję same się pojawią ale jak długo ?? Rok temu jak grałem w ED to co jakiś czs dostawałem misje na podnoszenie rangi czemu mam teraz "Outsider 100%" Ale odkąd zacząłem teraz grać na poważnie nie mogę znaleść ani jednej takiej misji. Proszę o pomoc.

Cześć. Czasami to jest zabugowane i misje się nie pojawiają. Jedyne, co możesz robić to próbować dalej.

Pytanie - zakładam, że szukasz ich w systemach kontrolowanych przez Imperium?

Pociesz się tym, że jak rep dobije Ci do 100%, to w tle nabija się dalej dla kolejnej rangi, mimo że jej jeszcze nie masz.
 
Cześć. Czasami to jest zabugowane i misje się nie pojawiają. Jedyne, co możesz robić to próbować dalej.

Pytanie - zakładam, że szukasz ich w systemach kontrolowanych przez Imperium?

Pociesz się tym, że jak rep dobije Ci do 100%, to w tle nabija się dalej dla kolejnej rangi, mimo że jej jeszcze nie masz.

Tak. latam po imperialnych systemach, no śmieszne strasznie bo wale tą repę już 3ci dzień a misji na range jak nie było tak nie ma xD
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Tak. latam po imperialnych systemach, no śmieszne strasznie bo wale tą repę już 3ci dzień a misji na range jak nie było tak nie ma xD

No niestety czasami się zdarza. Pamiętaj o prawie Murphy'ego - im bardziej czegoś chcesz w Elite, tym mniejsza szansa, że się wydarzy. Więc ja bym po prostu zajął się czym innym, a na pewno trafisz na misję od Navy :D ;)
 
Pocieszę Cię :).
Też nie grałem od roku (ale rok temu też miałem problemy z tymi misjami i trwały one dokładnie rok :D) i po kilku tygodniach grania aktualnie, dalej żadnej z tych misji nie było. Wkurzyłem się, napisałem ticket i jakimś chyba cudem :), po 15 minutach miałem nagle 3 różne misje na podniesienie rangi - więc ją podniosłem.....wyskoczyły kolejne, no i tak w ciągu chyba 20 minut podskoczyłem o 3, lub nawet 4 rangi (nie pamiętam dokładnie).
Oczywiście nie sugeruję, że miało to związek z ticketem, ale dziwnym trafem jest, że na przestrzeni dwóch lat (a blisko trzech), własnie po napisaniu ticketu te misje jakimś dziwnym trafem nagle zaczęły się pojawiać i to w takich ilościach :)
Na różnych forach, youtube, reddicie, jakichś stronkach z d.... jest dość sporo o tym "niedociągnięciu" dotyczących tych misji, więc ani mój, ani Twój przypadek, nie są odosobnione.....to też tak na pociechę piszę ;)

Edit: no i oczywiście polecam Sothis i Ceos, nabicie rangi tam to dość prosta sprawa... oczywiście jeśli same misje na jej podniesienie się pojawią ;)
 
Last edited:
Siedze w HIP 10012. 20 misji kurierskich naraz i przelecenie raptem jednego systemu gdzie oddaje sie wszystkie misje, i taki loop, 5min lotu i 20 misji oddanych.
 
Odezwałem się w tej sprawie do odpowiednich osób i magicznym sposobem w 30minut dostałem tyle misji że wbiłem Barona ;P
 
Odezwałem się w tej sprawie do odpowiednich osób i magicznym sposobem w 30minut dostałem tyle misji że wbiłem Barona ;P

Czyli jak w życiu... znajomości najważniejsze... :)

Fajnie że Ci się udało, a szkoda że potwierdza to błędy w mechanice.
 
Top Bottom